folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Silkroad, Knight Tarzında Oyun Var Mı Artık Piyasada?

Silkroad, Knight Tarzında Oyun Var Mı Artık Piyasada?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

zaten su son dönemde çıkan oyunlar tamamen birbirinin kopyası.

metin 2 silk road knigt a bak hepsi aynı.bi sürü oyun var böle.birbirlerinden hiç farkları olmayan oyun tarzları

lol dota.aynı oyun.yeni bişi yok.

her gün nette görüom bilmem ne online.içeeriğe bak ya dota lol yada silk road knight.

ha bi tarz daha var son yıllarda baya iyi gelişti.

cod tarzı.bunlar dışında yeni oyun yok.gerçekten yeni bişi bekliyorum artık.ama daha uzun süre gelmez.

yeni bir oyayıs tarzı fln.mesela anno online vardı girdim baktım olmamış.adamlar savaş koymamışlar oyuna ya :D öle ev fln dikiyorsun.sims gibi :D

anlatamıyoruzki adamlara

lol dediğiniz oyunu 1 ay denedim herşeyi çakma arkadaş 

baştan sona süzme bir oyun nasıl bu kadar sardı hala anlamadım

metin2 de öfke açınca hız filan artıyor artıyor

hava kılcı yakınca saldırı hızı ve değeri artıyor 

lolde de baktım aynı :D fark yok

sadece etkileyici olan hoş bir hatun size rehberlik  ediyor okadar.

edit:

metin2 nin tadını verecek oyun çıkmadı daha benim için 

ama oda bitti hem eski hemde oyun pvp gibi olmuş

eskiden bir aile mahalle gibiydi şimdi şebeğe çevirmişler server ları

bir rüzgarıdı 2005 lerde esti giitti

ergenlere deverttik şimdi 

artık şeker patlatıyoruz feyste  :(

Hocam senin bu karşılaştırmayı okudum ya gözüm arkada gitmez artık. O dediğin olayların çoğu bütün rpg oyunlarında standart. O zaman tüm dünyadaki spor oyunundan fps oyununa hepsi çakma mk :D

Hem 2005 te metin2 mi varmış alla alla, ben 2007 de falan görmüştüm çoluk çocuk oynuyordu hep öyle de kaldı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

bundan 7,8 sene önceydi bir akşam en yakın arkadaşımı internet kafede malezya serverinde deimosta knight oynarken gördüm bu ne dedim güzel bir oyun falan dedi hemen açtık bir çar.

çok güzel anılarımız geçti o serverda ama kapandı malezya sonra uskoya geçtik orda da güzel günler geçti ama malezyanın tadını vermedi.

ha zamanında bu oyunlarda neden bu kadar zaman geçirdiğimi de sorguluyorum ama her şeye rağmen güzeldi be ne dostluklarımız vardı. şu müziğe baksanıza gözlerim yaşardı resmen

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/167231/knight-online-intro-muzigi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek

3 4 kisiyseniz landan hamachiden diablo 2 oynayabilirsiniz acayip sarar ozellikle hell bolumunde :) online oynayacagiz dersende diablo 3 alirsiniz kral gibi oynarsiniz ama 2 yi oynamadan 3 unden pek zevk alabilcegini dusunmuyorum ;)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Hocam senin bu karşılaştırmayı okudum ya gözüm arkada gitmez artık. O dediğin olayların çoğu bütün rpg oyunlarında standart. O zaman tüm dünyadaki spor oyunundan fps oyununa hepsi çakma mk :D

Hem 2005 te metin2 mi varmış alla alla, ben 2007 de falan görmüştüm çoluk çocuk oynuyordu hep öyle de kaldı.

2004 te alesta açıldı 2004 sonlarında türkçeleşti

2005 ağustosa aylarında keşefettik ve ilk nickimizi aldık.

burada oyun mantığından bahsetmiştim asılında.

çocuk oyunu filanda değildi. hertarafı ergenler bastığı için orayıda basmışlardı oyun türkçeleştirildiği için

anlaşılır net günümüzde kullanılan halk dili ile birleştirilimiş akıcı ve anlaşılır bir sürükleiyici oyundu

kim canı nasıl istiyorsa öyle anladığı için anlatmak zor biraz.

gayet saygı sevgi seviyeli sağlam dostlukların bulunduğu bir yerdi ilk zamanlar.

libyada iş adamı istanbulda auvkat antalyada 9 mağazalı avm sahibleri ile loncamız vardı

sonradan ele  ayağa düştü herşeyde olduğu gibi.

bizde ozamanlar silkroad mıdır knayt mıdıdr nedir o oyunlara mario çocuk oyunu derdik dalgamızı geçerdik.

böyl şeyleri kafanıza takmayın bence :) insan beyni bu herkesin bir dünyası var kendine göre herkes kafasında birşeyden hoşlanır birşeyi savunur hayat öyle geçer biter :)

Toplam Hit: 9049 Toplam Mesaj: 45