folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Silkroad Oynayanlar

Silkroad Oynayanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

Müridler geçen eylülde bırakmıştım oyunu sınav stresinden şimdi tekrar oynamayı düşünüyorum can sıkıntısından. Bu oyun tek başına gerçekten oynanmıyor bir kaç arkadaşın olması lazım falan. Şu en son 10 yeni serverdan birinde char açmayı düşünüyorum. Aral olabilir mesela yoğunluğu düşük çünkü. Bide önceden orda charım kalmıştı yine ara verip tekrar başladıktan sonra:D

Var mı aranızda gel aslanım beraber oynayalım diyecek?  

Bu arada Warlock/Cleric açıcam. 

make total destroy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

2 yıl önce çok kasmıştım, 1 milyon sp li 78 lvl okçu var iriste.

bi zamandan sonra sıkıyo, çok para harcatan bir oyun, premiumudur botudur dress idir cartı curtu. ama online oyunlar arasında en güzelidir diyebilirim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Warlock-Warrior Tavsiye ederim silkroad bende baya oynadım oyunun %80 inin bot olduğun başka bir oyun daha görmedim :D

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

@venom88 Hoca o aşırı pvp charı. ben pek önemsemiyorum pvp olayını.

@DarkFall oyun güzel evet. grafikleri ve konusu açısından çok iyi. ancak mmorpglar arasında en iyi olamaz şu bozuk pvp sistemiyle. oyuna çok yenilik getirmişler dün baktım. helal olsun gittikçe yükseliyolar. fakat hala pvp sistemi berbat durumda, denge yok. job olaylarını canlandırmışlar ayrıca. bide bu oyuna para harcıyacağımı düşünmüyorum:D çok nadir bot ya da premium alırım. diğerleri gereksiz harcama.

make total destroy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

yuharııı

make total destroy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

geçmiş yıllarda ir2 nin açmış olduğu konu vardı saatlerce deli gibi kasıyorduk. tbt den 10 kişi falan vardık atlara falan biniyorduk. :)) sonra öylece kaldı. işlerden zaman bulabilirsem olabilir aslında :)) kahretsin böyle oyunlar beni hemen kendisine çekiyor..

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Valla ister emek hırsızı de ister başka bir şeyde char çalmadan zevki çıkmaz oyunun 21 Tane char caldım şimdi teker teker satıyorum en aşağı fiyatıda 40 liraya 87 wiz sattım o da aciliyetten :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thewhitewizzard
    Thewhitewizzard's avatar
    Erkek

2-3 güne bende başlayacağım.yalnız yeni server'da değil bi kaç arkadaşımla birlikte katılmak istersen pm atman yeterli.

sabır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

@catlax işlerinden zaman bulabilirsen haber verirsin hocam ben oynadığım yere çekerim seni.

@Thewhitewizzard pm atayım.

make total destroy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

e2 bunu yazdı:
    -----------------------------

Valla ister emek hırsızı de ister başka bir şeyde char çalmadan zevki çıkmaz oyunun

-----------------------------

Aynen

Bir kaç kişi daha bulsak, ortaklaşa devam edebiliriz araklamaya :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

Thewhitewizzard ile konuştum msnden. Yarın serverı belirleyip başlamayı düşünüyoruz. 3-4 tane arkadaşı var onunda. Gelecekler olursa pm atabilir.

make total destroy
Toplam Hit: 3340 Toplam Mesaj: 23