Simsiyah İphone 7'Nin Kasa Kalitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Boyası soyulan cihaz kılıfla kullandığı halde soyulmuş.

Ayrıca şuan en kral telefonuda alsanız ömrü maksimum 3 yıl. O yüzden kılıfmış vs boş iş. Telefonun keyfini çıkarmaya bakın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Önündeki cam adı üstünde yine cam ve hissiyatı değiştirmiyor senin dediğin o jelatinler için geçerli ve bende onlardan nefret ediyorum. Evet söylediğin gibi kılıfsız telefon çok daha ince çok daha metal hissiyatı duyuya hitabı daha iyi fakat telefon çizilince çatlayınca veya deforme olunca o telefonu bırak tutup hissetmek görmek bile istemiyorsun şahsen ekranı çatlak kasası eğri büğrü telefon kullanmak yerine adam gibi bir kılıfla yıllarca kullanmayı yeğerim. Evet hissiyat ve görünüm önemli ve oyüzden kılıf takıyorum çünki kılıfsız kullandıgınfa o hissiyat bir kaç ay içinde kendini kötü hissetmeye dönüşüyor çizikler içinde ekranı gördükten sonra kılıfsız olsa ne yazar ilk günki gibi tertemiz sapasağlam olabilecekken? Sende kaç defa kırmışsın vs eğer her seferinde yaptıracak yenisini alacak paran varsa eyvallah fakat bir kere alayım adam gibi telefon alayim diyip parayı hesaplayıp basmışsan kılıfsız olmaz hocam.

Zaten genelde hep aynı oluyor. 2 arakdaşım var 2 side telefonları kılıfsız kullanıyor hissiyat yüzündenmiş ekranları sürekli kırık kasa çatlak şimdi o telefonu öyle kırık kırık kullanıp ta hissyat demek bence biraz garip. Hayır onlar değil ben sinir oluyorum adam kırık telefonu öyle kullanıyor ve rahatsız olmuyor.

Sebebi telefonu amac icin degil arac icin kullanmasindan kaynaklaniyor hocam. adam cihazdan buyuk bi beklentisi yok ki bugun aldim yarin satarim aman sattigimda zarar etmiyim diye bi derdi yok ki. Benim elimdeki telefonunda cami kirik ancak gozume batmiyor. O vazifesini yerine getiriyor beni uzmuyor bende onu hergun gece yatarken sarja takiyorum. Boyle duzenli bi iliskimiz var :) 

Uzun lafin kisasi aldiginizi kullanin kapitalist sistemin oyunlarina gelmeyin.

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada hazır konusu açılmışken aşırı kalın kılıfları takmayın telefona. Telefonun nefes almasını engelliyor. Telefonda sonuçta elektronik bir alet tüm elektronik aletler gibi çalıştıkça ısı üretiyor ve bu ısının atılması gerek. Kılıf ısının atılmasını engelliyor ve telefonun içeriden terlemesine sebep oluyor. Sonra servis sıvı teması olmuş deyince nasıl oldu diyorsunuz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 4409 Toplam Mesaj: 34
iphone 7 jet black simsiyah