folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Sinamatik Effectle Alakalı Bir Sorum Var

Sinamatik Effectle Alakalı Bir Sorum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

kendin sorup kendin cevaplaşmışsın bence güzel olmuş özellikle atlamalar çok hoş bir etki katmış tam bir video art örneği olmuş hatta.

sadece saat biraz sönük kalmış ilgi odağı saatte değil gibi bu yüzden saate olanları fark etmek biraz güçleşiyor.

bu tarz çalışmalarının devamını bekliyor ve ilgilyle takip ediyor olacağım. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı

eğer saat hızlı iken arka plan yavaş olacaksa ; 

Hocam işi yeşil perdesiz halledeceksek , 
    Saati öyle bir konumlandır ki , saatin en üst noktasını düşün oraya gündelik yaşam denk gelmesin . 
    yani saat ile arka yaşam arasında çizgi olsun . 

video çek , timelapse yap fark etmez nasıl istersen . 
    sonra after efect premiere sony vegas fark etmez. 
    hızlandıracağın yerden kes orayı hızlandır. 
    Maskeleme yap ,   başta belirttiğim saat ile yaşam arasındaki çizgiyi baz al . 

selametle .

ustam ben senğını şimdi farkediyorum dün şu yaptığım basit şey bile çok oyaladı.

maskeleme sırasında yanlışlıkla yaptığım bir ayar hatası sonucu herşey uzun sürece karmaış kaldı .

sonrasında olabilidğinde yaptım işte:)

senin dediğin tarzda maskelemeyi şu videomda yapmıştım 6 7 ay önce. fakat arkası gelmediğinde insan unutuyor işte . sadece aklımda split olayı kalmış. oradan yürüdüm

https://www.youtube.com/watch?v=7FFYkAK0ex8&list=PLNqATmDFP1mgV34cvxGq2T1pMds0yaVWC

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı

kendin sorup kendin cevaplaşmışsın bence güzel olmuş özellikle atlamalar çok hoş bir etki katmış tam bir video art örneği olmuş hatta.

sadece saat biraz sönük kalmış ilgi odağı saatte değil gibi bu yüzden saate olanları fark etmek biraz güçleşiyor.

bu tarz çalışmalarının devamını bekliyor ve ilgilyle takip ediyor olacağım. 

Teşekkür ederim.  Önceden pek hevesli şekilde böyle herkes gibi youtube çu olmak için çabalıyordum. şimdi biraz daha kendim ne seviyorsam oradan ilerliyorum. ve alıcıcısı çok az. ama garip şekilde 1000 lerce değilde arda sırada senin gibi birilerinin beğenilerini duymak daha nadir olduğu için daha çok motive ediyor.

teşekkür ederim.

saat konusunda haklısın. çekim sırasında foto makinaının ekranından bana o hissi vermemişti, sorunsuzdu. Fakat pc ye geçince görüntü bende farkettim. Çoğu kişi saati değil benima arka plandaki görüntüme odaklanıcaktır. Ben saat olayını bildiğim için gözüm saate oluyor. :)

ama işte önceden olsa hatalı olunca hiç koymamaya meyil ederdim, şimdi daha açık kapılar önüne tekrardadn teşekkür ederim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam saatin arkaplanını daha temiz tutsaydın ve objektife biraz daha yakın konumda bıraksaydın o zaman dikkatler saatte olurdu.

şu anki haliyle ister istemez arkadaki oynayan cisimlere kayıyor insanın gözü.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam saatin arkaplanını daha temiz tutsaydın ve objektife biraz daha yakın konumda bıraksaydın o zaman dikkatler saatte olurdu.

objektiften uzak olduğu saniyenin görünüp görünmeyeceğinin şaibeliği olduğu da belliydi saatin orada durması da tamamen şu 3/1 kuralırndan. telefonda ızgaraalar açık. en yakın kesişim yeri orası diye dikakt edersen tam laps diye göbeğine koydum :)

bunlar işte hep yeni öğrendim yapmalıyım amatörlükleri :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

objektiften uzak olduğu saniyenin görünüp görünmeyeceğinin şaibeliği olduğu da belliydi saatin orada durması da tamamen şu 3/1 kuralırndan. telefonda ızgaraalar açık. en yakın kesişim yeri orası diye dikakt edersen tam laps diye göbeğine koydum :)

bunlar işte hep yeni öğrendim yapmalıyım amatörlükleri :)

olur öyle, fazla şeyapma (=

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1667 Toplam Mesaj: 17
sinema