folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Sındırgı Kaymakamlığı Logo Tasarım Yarışması

Sındırgı Kaymakamlığı Logo Tasarım Yarışması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    streetw1se bunu yazdı

1000 TL nedir ya? 1000 TL ye matbaalar logo yapıyor. en azından 5000 yap bari insanlar ciddiye alsın. 1000 TL görünce kimse ciddiye almamış zaten.

Kullandığın avatarı ben tasarlamıştım yıllar önce gençlik yıllarım aklıma geldi. 

Şirket değil bu parasi olmayan bi devlet kurumu, aynı logoda istese devam eder.

İsteseler şirkete yaptirirlar yarışma yapmazlar zaten o da var. Bu 2 saatlik iş için 1 aylık maaş isteyen kişiler için değil diye yukarıda yazdım. 

Kisacasi boş yapmayın yani. Yapacaklar yapar. TBTde yıllardır aynı terane. 1000 tl için oyunda aylarını veren tipler var. 

Sevgilerimle.

@angels_demols

Evet kardeşim balikesirliyim. Ama Ankara'da çalışıyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Çok tanıdığım katıldı böyle yarışmalara. Yaptığı iş ne kadar sikindirik olsa da genelde tanıdıkları birine veriyorlar birinciliği.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

1000 lira nedri ya  yapmayın . şöyle 1500000 tl falan olsun öyle . 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı
    streetw1se bunu yazdı

1000 TL nedir ya? 1000 TL ye matbaalar logo yapıyor. en azından 5000 yap bari insanlar ciddiye alsın. 1000 TL görünce kimse ciddiye almamış zaten.

Kullandığın avatarı ben tasarlamıştım yıllar önce gençlik yıllarım aklıma geldi. 

İsteseler şirkete yaptirirlar yarışma yapmazlar zaten o da var. Bu 2 saatlik iş için 1 aylık maaş isteyen kişiler için değil diye yukarıda yazdım. 

Kisacasi boş yapmayın yani. Yapacaklar yapar. TBTde yıllardır aynı terane. 1000 tl için oyunda aylarını veren tipler var. 

Sevgilerimle.

@angels_demols

bence sen boş yapma 

parası olmayan devlet kurumu mu ? dalga mı gecıyorsun ya 

Picasso bir gün bir restorana gider. Restoranda çalışan bir garson "efendim bana bir şeyler çizip verebilir misiniz anı olarak? Çocuklarıma, torunlarıma göstereyim." der. Picasso hemen bir şeyler çizer, imzalar ve garsona uzatır. Garson: ''Bu benim için öylesine değerli ki'', diye sözüne başlamışken, Picasso lafını keser ve - ''Evet, gerçekten öyle. O elindeki çizim tam 100 bin dolar'' der. Garson, dehşete kapılmış bir halde, ''Aman efendim, 2 dakika bile sürmedi çiziminiz. Nasıl bu kadar pahalı olabilir?'' diye sorar. Picasso hemen o unutulmaz cevabını verir. '' 2 dakika değil. 60 yıl artı 2 dakika...''

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    zone bunu yazdı
    streetw1se bunu yazdı

Sevgilerimle.

@angels_demols

bence sen boş yapma 

parası olmayan devlet kurumu mu ? dalga mı gecıyorsun ya 

tamam biladerim haklısın 

Toplam Hit: 3079 Toplam Mesaj: 16
tasarım logo yarışma ödül balıkesir sındırgı