Sinema Filmleri; Öneri Ve Bilgi 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

ellerine sağlık hocam güzel konu

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

------

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    DeadLyShadoW bunu yazdı
    Ka1nsha bunu yazdı

Guy ritchie yok :(

birde Al Pacino ve Brad Pitt lazım kardeşim. Eline emeğine sağlık.

Brad Pitt'in tüm filmlerini izledim. Al Pacino'nun da neredeyse her filmini bilirim ancak, ben daha çok bilinmeyen filmleri paylaşıyorum. Bu ikisinin filmleri biraz bilindik filmler.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Görmeyenlerin de görmesi için ilk ve son up.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam oneri film ariyordum zati :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Hocam eline emeğine sağlık böyle bi liste arıyordum çok iyi oldu,teşekkürler...

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCci
    LuCci's avatar
    Erkek

Emeğe saygı gerçekten çok güzel paylaşımlar teşekkurler .. :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

kesinlikle izleyecekelrimi not almadım direk torrenti baslata bastım o kadar eminim yani 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mximus
    mximus's avatar
    Erkek

Öneriler için teşekkürler.Listeme eklediklerim aşağıdakiler.İzledikçe yorumları yazacağım.

Christopher Nolan - Following (1998) (izledim):9.5/10 Düşük bütçeyle film nasıl çekilir?Bu dersi Radyo ve televizyon okuyan öğrenciler kesinlikle izlemeli.Kusursuz bir psikanaliz filmi.Tekrar izlenilecek filmler listesine rahat girer bu :)

The Help 2011 (izledim): 8/10 Irkçılık konusunda izlediğim en özgün filmlerdendi.

Dogville

The Secret In Their Eyes 2009

Enemy

Fracture: (izledim):6.3/10 Hopkins başgan olmasa genel toplamda vasatı aşamayacağını düşünmekle beraber bi kaç mantık hatasının(bana göre) dışında 'yoklukta gideri var' listesine girdi bu film bende.

Jagten (izledim) :9.5/10 Film tarzlarımız neredeyse aynıymış.Filmde gerilim yok adeta gerilimde film var.Son olarak ekşiden bir alıntı'''hakim ve savcilari yetistiren turkiye adalet akademisi'nde izletilmesi gereken film."masumiyet karinesi'" hakkinda yazilmis tum kulliyati okutsalar yaratilamiyacak etki ; salt bu film ile yaratilabilir.''

Mr.Nobody (izledim) :10/9 .Beklediğimden çok daha iyiydi.Alınacak çok fazla öğreti var filmde.

The Dreamers 2003(izledim):9/10Bunu nasıl izlememişim bu zamana kadar.Kaçırılmayacak bir sinema şöleni.

mximus tarafından 24/Eki/14 04:16 tarihinde düzenlenmiştir

En çok da kapı kendiliğinden açıldığında korkuyorum şu hayattan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Vipmerkezinide yeniledimki bu filmler sınavdan sonra ilaç olacak :)

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
Toplam Hit: 6505 Toplam Mesaj: 48