Sinema Okuyan Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yaw müridler bu şevişme sahneleri nasıl çekiliyo acayip garip geliyo bana günümüz kızları üzerinden değerlendiriyorum harbi nasıl çekiliyo

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=uyAE-s2ditM

böyle çekiliyordur herhalde azizim..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

hacı burda bildiğimiz normal şevişme var mesala şimdi beren saat'in de sevişme sahneleri gerçek ozman hatta defalarca çekiliyo ulan arkadaş bu insanlar para için neler yapmıyorki

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

hacı burda bildiğimiz normal şevişme var mesala şimdi beren saat'in de sevişme sahneleri gerçek ozman hatta defalarca çekiliyo ulan arkadaş bu insanlar para için neler yapmıyorki

Ekmek parası (!).

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Bu filmde sevişme sahneleri gerçek

Çektiği kışkırtıcı filmleriyle tanınan yönetmen Lars Von Trier'nin yeni çalışması Nymphomaniac'tan bir kare daha basına sızdı

Softcore ve hardcore olmak üzere iki versiyonunun çekileceği açıklanan filmde başrol oyuncularının gerçek sevişme sahnelerinin yer alacağı da açıklanmıştı.

Bu%20filmde%20sevişme%20sahneleri%20gerçek

Basına sızan bu karede Charlotte Gainsbourg iki oyuncu arasında yarı çıplak vaziyette görülüyor. Lars Von Trier'nin yönettiği filmde Shia Lebouf, Charlotte Gainsgour'un yanısıra ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirecek olan Stacy Martin de yer alıyor.

Martin ile LeBouf filmin çekimleri sırasında yakınlaşmışlar ve aralarında bir aşk doğmuştu. Film bir kadının doğumundan 50 yaşına kadar uzanan süreçteki cinsel yaşamını konu alan 'The Nymphomaniac' filminde gerçek sevişme sahneleri yer alacak.

GAZETEPORT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

ben sinema okuyorum setlerde bulundum. hocam olay çok prof yani senaryoda ne varsa set şefleri ne söylüyorsa harfiyen yapılır. ayrıca gittiğim yerlerde pek sevişme sahnesinde '' aha la öpüyoo la'' dicek tip te görmedim :D

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek

Aramızda kızı kıza vurduran arkadaşlar var. Hemen konuyu gönderiyorum kendilerine.

Tren odun seçmez hacı abi...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

Bu filmde sevişme sahneleri gerçek

Çektiği kışkırtıcı filmleriyle tanınan yönetmen Lars Von Trier'nin yeni çalışması Nymphomaniac'tan bir kare daha basına sızdı

Softcore ve hardcore olmak üzere iki versiyonunun çekileceği açıklanan filmde başrol oyuncularının gerçek sevişme sahnelerinin yer alacağı da açıklanmıştı.

Bu%20filmde%20sevişme%20sahneleri%20gerçek

Basına sızan bu karede Charlotte Gainsbourg iki oyuncu arasında yarı çıplak vaziyette görülüyor. Lars Von Trier'nin yönettiği filmde Shia Lebouf, Charlotte Gainsgour'un yanısıra ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirecek olan Stacy Martin de yer alıyor.

Martin ile LeBouf filmin çekimleri sırasında yakınlaşmışlar ve aralarında bir aşk doğmuştu. Film bir kadının doğumundan 50 yaşına kadar uzanan süreçteki cinsel yaşamını konu alan 'The Nymphomaniac' filminde gerçek sevişme sahneleri yer alacak.

GAZETEPORT

lars von trier varsa dogrudur.

david lynch, michael haneke, lars von trier, gaspar noe.

mahserin dört atlısı \m/

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

O filmde hatunun gogusu gorunuyordu hatta sansursuz cnbc e yayinlamisti bi keresinde

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    Salu3 bunu yazdı

Aramızda kızı kıza vurduran arkadaşlar var. Hemen konuyu gönderiyorum kendilerine.

İşte bunlar hep sanat :D O değil de gerçekten bazı zamanlarda çekmesi çok zor oluyor böyle sahneleri. Oyuncu faktörü çok önemli burada. Mesela bir sevişme sahnesi çekmiştik bir keresinde tabi gerçek değil sadece git gel yapıyor eleman biraz da ses çıkarınca çok güzel olmuştu ve kolay çektik. Ama bir başka filmde basit bir öpüşme sahnesini 10 küsür kere çektiğimizi hatırlıyorum. Tabi yönetmenin nasıl bir şey istediği ve istediği şeyi ne kadar alabildiği de önemli istediği oyunu alan kadar öpüştürebilir. Onun dışında oyuncular isteksizse gıcıklığına tekrar tekrar öpüştürtebiliyorsun ki yaptım kendim bizzat :D Yani sonuç olarak oyuncu çok önemli bu konuda. Bir de yönetmenin istediği şeyi tam olarak anlatıp anlatamaması.

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

şimdi hatırladım da, Sex Is Comedy (2002) filmi tam da bu konuyu anlatıyor. Film fena değil. 36 Fillette 'yi çok beğenmiştim, bu da o filmin yönetmeninden.

http://www.imdb.com/title/tt0304678/

Toplam Hit: 8060 Toplam Mesaj: 16