Sinemia Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

sinemia.com diye bir site ile karşılaştım. adamların yaptığı sistemde aylık ücret verip sinema kartı alıyosun her sinemada geçerli günlük 1 film hakkın var 3d.4max,imax falan hepsinde geçerli sizce nasıl ? 

edit: forumlarda baya araştırdım fakat her kafadan bir ses çıkıyor. bu sisteme üye olup kullnanan var mı ? mantıklı gibi duruyo ama bi kullanan bilgi verirse sevinirim. 

Her Şeyden Önce Korkmayı Bırakıp Bir Gün Öleceğini Kabullenmelisin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Hacı bende merak ediyorum. Ancak kart bazen onay vermiyor filan diyorlar

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

sana visa kart veriyo, o kartla oduyosun. sadece sinemalarda calisiyo kart. bu yuzden her yerde gecerli oluyo

aylik 60 lira falan. ortalama sinema bileti 15 lira desek, 4+ kez sinemaya gidiyosaniz ayda alinabilecek bisey bence

black implies white, self implies other, life implies death.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Bir yıldır haberim var sistemden epey mail atıyorlar bana. Hala aynı ise herkes üye olamıyor. Onay almam lazım. Bir arkadaşım kullandı ama sistemin bi açığını bulup kullanınca kartını iptal ettiler.

İstanbul şartlarında aslında uygun gibi gözüküyor. Akasya zorlu gibi yerlerde bi bilete 24 26 tl verirken bu kart daha hesaplı gibi ancak o parayı çıkartmak için her ay/hafta filme gidecek misin? Düzenli filmleri takip edip kaliteli olanlara giden bi arkadaş bile kendisine göre hesap yapınca aslında verdiği parayı çıkartacak kadar gitmediğini gördü. 

Hesabını yap seni kurtarıyor ise ne ala. 

Edit: bir de çift olanlar için kötü. Sadece bi kişi için geçerli. Sen bedava giderken sevgilinin kartı olmaması kötü ki sevgilin olmasa bile insanlar sinemaya pek tek gitmiyor. Kafa dengi birisinin daha olsa kartı olabilir mesela.

heza tarafından 27/Ağu/16 16:08 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Hocam  6 aydır kullanıyorum. hiç bir sıkıntıısını görmedim. varsa aklına takılan bir şey sorabilirsin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Hacı bende merak ediyorum. Ancak kart bazen onay vermiyor filan diyorlar

bende okudum o sorunları o yüzden tereddütteyim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

sana visa kart veriyo, o kartla oduyosun. sadece sinemalarda calisiyo kart. bu yuzden her yerde gecerli oluyo

aylik 60 lira falan. ortalama sinema bileti 15 lira desek, 4+ kez sinemaya gidiyosaniz ayda alinabilecek bisey bence

valla 6 aylık alayım diyorum şuan aylık 39 lira kampanya var. sinema seven bi insanım ama kartı alırsam hepsine giderim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

Hocam  6 aydır kullanıyorum. hiç bir sıkıntıısını görmedim. varsa aklına takılan bir şey sorabilirsin

hocam başlıyorum ozaman.

1. kart arada geçmiyo diyorlar. 

2.telefona kod falan geliyo diyolar.

3.yok kod geliyo yok para yüklüyolar az para çok para yüklediler muhabbeti var.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Bir yıldır haberim var sistemden epey mail atıyorlar bana. Hala aynı ise herkes üye olamıyor. Onay almam lazım. Bir arkadaşım kullandı ama sistemin bi açığını bulup kullanınca kartını iptal ettiler.

İstanbul şartlarında aslında uygun gibi gözüküyor. Akasya zorlu gibi yerlerde bi bilete 24 26 tl verirken bu kart daha hesaplı gibi ancak o parayı çıkartmak için her ay/hafta filme gidecek misin? Düzenli filmleri takip edip kaliteli olanlara giden bi arkadaş bile kendisine göre hesap yapınca aslında verdiği parayı çıkartacak kadar gitmediğini gördü. 

Hesabını yap seni kurtarıyor ise ne ala. 

Edit: bir de çift olanlar için kötü. Sadece bi kişi için geçerli. Sen bedava giderken sevgilinin kartı olmaması kötü ki sevgilin olmasa bile insanlar sinemaya pek tek gitmiyor. Kafa dengi birisinin daha olsa kartı olabilir mesela.

manita da var onunla birlikte almayı düşünüyoruz. zaten sinema seven insanlarız 6 aylık düşünüyorum 39 lira şuan.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    batuhanboran95 bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı

hocam başlıyorum ozaman.

1- 6 ay boyunca ayda en az  7 kere sinemaya giden biri olarak kartın geçmediği hiç olmadı.  Zaten son 2 aydır telefondaki uygulama dan dolayı kartı çıkarmıyom bile cebimden

Tek tek anlatıyım sisteminin nasıl işledini . Önce sinemaya gidiyoruz . telefonu açıyoruz  checkin yapıyoruz  sinemada. ( bazen gps kafayı yiyince sıkıntı yaratıyor ) bize otomatik kod verirse gişeye veriyoruz oda direk bileti kesiyor.

otomatik kod verilmiyor ise  karı normal kredi kartı gibi  çekip işlemi bitiriyoruz. 

hiç bi zaman para felan yüklemedim.

adamlarında çalışma sistemini sevdim attım her maili  max 1 saat içinde cevapladılar.şu ana kadar hiç bir şekilde madur olmadımm.

ha mağdur olanlar warmı var okuyorum netten. Adam gibi kullanma klavuzunu okusalar çakallık peşine düşmeseler hiç bi sikim olmaz.

üyelin onaylınca kartın geliyor lakin kart gelince ilk aktive etmek işlemi benim 20 dk aldı. ordan oraya sürekli bişilere kayıt oluyon :D

eviniz sinemya yakınsa benim gibi  15 dk felan gözünüz kapalı alın :E

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı
    batuhanboran95 bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı

hocam başlıyorum ozaman.

1- 6 ay boyunca ayda en az  7 kere sinemaya giden biri olarak kartın geçmediği hiç olmadı.  Zaten son 2 aydır telefondaki uygulama dan dolayı kartı çıkarmıyom bile cebimden

Tek tek anlatıyım sisteminin nasıl işledini . Önce sinemaya gidiyoruz . telefonu açıyoruz  checkin yapıyoruz  sinemada. ( bazen gps kafayı yiyince sıkıntı yaratıyor ) bize otomatik kod verirse gişeye veriyoruz oda direk bileti kesiyor.

otomatik kod verilmiyor ise  karı normal kredi kartı gibi  çekip işlemi bitiriyoruz. 

hiç bi zaman para felan yüklemedim.

adamlarında çalışma sistemini sevdim attım her maili  max 1 saat içinde cevapladılar.şu ana kadar hiç bir şekilde madur olmadımm.

ha mağdur olanlar warmı var okuyorum netten. Adam gibi kullanma klavuzunu okusalar çakallık peşine düşmeseler hiç bi sikim olmaz.

üyelin onaylınca kartın geliyor lakin kart gelince ilk aktive etmek işlemi benim 20 dk aldı. ordan oraya sürekli bişilere kayıt oluyon :D

eviniz sinemya yakınsa benim gibi  15 dk felan gözünüz kapalı alın :E

hocam telefondan kod kullanamak yerine sadece kart kullanabiliyor muyuz ? yoksa sadece kod gelmediğinde mi kart kullanılıyo ?

Toplam Hit: 5092 Toplam Mesaj: 39
sinema sinemia