folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sinüzit Çareleri Varmı

Sinüzit Çareleri Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hurferus45
    hurferus45's avatar
    Erkek

Selam müridler sinüzit rahatsızlıgım var acaba nasıl kurtulabilirim bu haslalıgı olupta kurtulan varmı kurtulan derken ölümcül hastalık olmadıgını biliyorum sadece çok rahatsız oluyorum aşırı baş agrısı falan düşüncelerini yazarmısınız .

https://soundcloud.com/arestahasan << Hasan GÖNÜLTAŞ >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Bendede var çocukluktan beridir.Benim yaptıklarım.

.Burun sürekli açık olacak.

.Okyanyus suyu,tuzlu su damla yap kullan.

.Arada viks buğu yap.

.Yazın bol bol denize git dal.
                       Varsa daha söyleyin. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

nasıl sinüzit oldun ? merak ettiğim için soruyorum her sabah düzenli duş alırım yaz kış farketmez saçlarımı havluyla şöyle bir kurular dışarı çıkarım ki başakşehir çok da rüzgarlı bir yerdir, gece gündüz yaz kış, pencerem açıktır kalorifer yakmam kapının altına havlu sererim ki içerdekiler üşümesin sadece lodos varsa ve yağmur yağıyorsa kapatırım penceremi içersi islanmasın diye ama sinüzid olmadım 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

glaurung bunu yazdı:
    -----------------------------

nasıl sinüzit oldun ? merak ettiğim için soruyorum her sabah düzenli duş alırım yaz kış farketmez saçlarımı havluyla şöyle bir kurular dışarı çıkarım ki başakşehir çok da rüzgarlı bir yerdir, gece gündüz yaz kış, pencerem açıktır kalorifer yakmam kapının altına havlu sererim ki içerdekiler üşümesin sadece lodos varsa ve yağmur yağıyorsa kapatırım penceremi içersi islanmasın diye ama sinüzid olmadım 

adam bildiğin rambo amnk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:

glaurung bunu yazdı:

adam bildiğin rambo amnk

+1 =)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Sinüslerdeki iltihap kemikleşmişse, ameliyat ile onların kırılarak aldırılmasını sağlayıp kurtulabilirsin. 

Akut mu Kronik mi bu da önemli tabii.

Henüz sinüzit'in ilk evrede ise, antibiyotik ve nazal spreyler ile önüne geçebilirsin. 

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

skyvalet bunu yazdı:

lalada bunu yazdı:

glaurung bunu yazdı:

adam bildiğin rambo amnk

+1 =)

acı yok rocky

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aziz2724
    aziz2724's avatar
    Erkek

Denize gitme imkanın varsa git gir bol bol. Bide acı kavun diye bişey var ufak oluyo kulpundan pıt diye kopuyo, burnun içinde patlatıyolar o bayağı akıtıyo sinüsleri. Ama o çok tehlikeli bi olay öldürme riski var bildiğim kadarıyla. Tecrübeli birini bulursan bi araştır.

Silinen konu loglarını okumaktan zevk alıyom.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

yaban kavunu diyorlar sokup alıyormus sinuzutu 1 damlası ama fazlasıda felc yapıormus ne kadar dogrudur bilemem tabiki denemedim hiç bendede var ama genelde kocakarıların onerisi bu yonde :D 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

aynı dert bende de var küçüklüğümden beri çekiyorum..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

http://www.delinetciler.net/forum/dogal-tedaviler-ve-cozumler/61268-sinuzite-cirtatan-sinuzite-yabani-kavun-yabani-kavun-nedir-cirt-atan-nedir.html

linke bak oku bi ama çok dikkatli olman gerekir burda mesela 3 defa koklaman gerektiğini söylemiş biraz araştır bunu fazlası zarar bak sonra kullanırsın falan basına bısı gelır benden bilme :D 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
Toplam Hit: 4352 Toplam Mesaj: 28