folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sır Kapısı, Büyük Buluşma Vs Vs Vs..

Sır Kapısı, Büyük Buluşma Vs Vs Vs..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

evet dostlar bu programlar hakkında bahsedecem.

Çoğu sahte çoğunu kanalların kendileri uyduruyo ve insanların duygularını sömürüyolar ya bizimkiler bunları izleyip izleyip oğlum aman ha yarum bak neler oluyo falan filan diyo yaw kafayı yiyecem..

ya birinde de o kadar abartmışlarki tanrı ile buluşma var yaw valla bişi diyemiyom bunlara nasıl böle can kulağıyla bakarlar anlamıyom... 

dinime ve inancıma saygılı biriyim da bu programları biraz fazla abartılı görüyorum haksızmıyım

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

O programları izlerken , Xfiles izler gibi izliyorum , Xfilesde kurgular ve senaryo tabiki daha güzel , Savsata ve saçmalıkları düşündüren bir olay , ama işin içine bizimkiler girince Dünyayı kurtaran adam gibi bir program hazırlıyorlar izlemeyin kazanmazsınız birşey , heman izleyin daha makbul yada birkez daha fightclup u izlein :P

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek

tayt ınvarmı? var. git giy gel hesaabı :D:D

Adsense Gelirli Siteler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Ankara'da dilencinin biri arkadaştan para istemiş,o da vermeyince dilenci '' sen sır kapısını seyretmiyormusun?'' diye sormuş,bu kadar olur yani

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

sır  kapısında ki  olayların uydurmaca  yada  abartılmıs  olduğunu  herkes  biliyor.içlerinde  gerçek  şeylerde  vardır belki  bilemiyorum ama  önemli  olan uydurmaca  olduğu değil.öenmli  olan insanları  dinimize çekmek  maneviyatımızı  güçlendirmek  EN ÖNEMLİSİ DUYGULARIMIZI  YUMUŞATLATMAK HER ŞEYİN PARA  OLMADIĞINI ANLAMAK vs..

yani dünyada  fazla  kapılmamamızı  allaha yönelmemizi  istiyorlar  belkide

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sacma sapan ne ıdugu belırsız dangalak yapımlar surusu olarak algıladıgım seyler..

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek

Yalan olduğunu kim neye göre ispatlayabilirki?

Büyük buluşmada tanrı ile değil bir tane melekle konuşuyorlar osmansan izlesen anlardın.

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    perisan +1

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

perişan işte ne yapsa yeri... biz ne deyoh o ne deyo.. ya dostum bunların %90 ı uydurma...bunu izleyenlerin çoğu biliyo, benim kızdığım taraf buna tamamen inananlara...

bişi farkındaysa yavaş yavaş çoğaldılar ve ilk önceleri sadece ilginç konuları yorumlarken sonraları daha hayalci veya olağanüstü olayları yorumlamaya başladılar....  eee daha olağanüstü  olan daha iyi para kazanınca bir melekle buluşmak neden saçma gelsin dimi.... 

aslında çok garip bir konudurki nereye çeksen gider... diyecek çok şey varda zaten herkes biliyo bunları

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

esrardede bunu yazdý:

Ankara'da dilencinin biri arkadaþtan para istemiþ,o da vermeyince dilenci '' sen sýr kapýsýný seyretmiyormusun?'' diye sormuþ,bu kadar olur yani

hadi ya hahahah

gerçek mi uydurma mi bilmem ama oyle programlari izlerken insanlar bu dunyayi deil obur tarafi da dusunuyolar bu amaçla yapildi bence.. buyuk bulusmada bi insan ölünce mezara girene kdr o ruhun bi melekle konusmasini anlatiyor yani sadece konusma hesap deil..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    o melek dediğiniz şey kabir azabı gibi bişey bence.. ama programlardaki diyologlar yapılan kötülükler acayip şekilde büyütülüyor.. bu saçma.. bu programlar sadece bi kısım insana dünyada böyle şeylerde oluyo halinize şükredin tarzı bi nasihat veriyor.. ( bana göre ) ..

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
Toplam Hit: 4546 Toplam Mesaj: 21