folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sırta Bardak Çektirmek İyi Geliyor Mu ?

Sırta Bardak Çektirmek İyi Geliyor Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir tanıdığın gazına gelip Çinden şu seti sipariş verdim ; http://www.buyincoins.com/item/5842.html

Dediğine göre özellikle soğuk algınlıklarında çok iyi geliyormuş.Deneyen var mı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calculator
    calculator's avatar
    Erkek

Bende soguk algınlığına iyi geldiğini biliyorum. Hep denemek istemişimdir daha nasip olmadı :)

Çok üşengec
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

bu seti bende satın aldım beş para etmez. Normalde bu iş için üretilmiş dip kısmı top şeklinde cam kupalar olur içine ispirto koyulur yakılır ve o anda sırta kapatılır o sıcaklıkla çeker ve 10-15 dk kaldıktan sonra o kupa oradan çekilir inanılmaz rahatlatır. Özellikle kulunç olarak tabir edilen rüzgarda kalında sağ sol tutulmasının tedavisinde birebirdir. Ama bu seti kullanan biri olarak söyleyeyim beş para etmez hocam ne yazık ki...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Bunu bizim ailede senelerdir yaparlar. Bir cubuğa pamuk dolayıp bağlarsın. İsportaya batırıp yakarsın. Sonra bardağın içine bir miktar tutup genleşmesini sağlarsın. İspirtoya batırdığın pamuklu çubuğu bardağın içinden çıkarıp sırt bölgesine koyarsın. Sonra eti kendine doğru çeker bardağı vurduğun yer ama herkes yapamıyor niyeyse.

Bayağı da rahatlatır.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

müthiş bişey. geçenlerde annaneme yaptırdım. tabi böylesini değil :) bardağın içini ısıtıp o şekilde çekitiriyorlar. tığ'ın ucuna pamuk takıp ispirto ile yakiyor, bardağın içine bi kaç saniye tutup ısıtıp sırta yapiştiriyor.

işe yarıyor. aslında babanemin dediği, eskiden bardak çektikten sonra jiletle bi ince kesik atılır pis kanı dışarı atarmış ama artık pek yapılmıyor o şekilde. yani ben hiç yaptırmadım.

ama kuluçlara filan harika geliyor.

anane babane hangisine denk getirirsem yaptırıyorum.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

müthiş bişey. geçenlerde annaneme yaptırdım. tabi böylesini değil :) bardağın içini ısıtıp o şekilde çekitiriyorlar. tığ'ın ucuna pamuk takıp ispirto ile yakiyor, bardağın içine bi kaç saniye tutup ısıtıp sırta yapiştiriyor.

işe yarıyor. aslında babanemin dediği, eskiden bardak çektikten sonra jiletle bi ince kesik atılır pis kanı dışarı atarmış ama artık pek yapılmıyor o şekilde. yani ben hiç yaptırmadım.

hacemat onun adı sözde pis kanı çekermiş o jilet yada iğne ile atılan çizikten ama bende onu göze alıp yaptıramadım :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

hoca iyi geldiğini söyleyen çok akrabam var. Bu setide her cuma cami önlerinde satarlar ne gerek vardı teee Çin'den sipariş etmeye :)

..Morali hep bozuk olan insan..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

hacemat onun adı sözde pis kanı çekermiş o jilet yada iğne ile atılan çizikten ama bende onu göze alıp yaptıramadım :)

valla bende 5-6 bardak oluyor. oda 5-6 çizik demek :) birde tekrar yapilan bişey olduğundna her seferinde jilet izi fena yapar :/

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

10 liraya modern yöntem var :) hatta izmirde arka caddelerde felanta işportacılar satıyo

abi çektir onu ama onun öncesinde sırtı bebek yağıyla felan yağla çekilikken sırtda dolaşması rahatlatıyo kaslrı gevişetiyo

çinden gertirttiğim sırt ayak göz masaj aletleri var oda iyi işe yarıyo elektrik veriyo kasları sıkıp bırakıyo

DJ_Alper tarafından 17/Mar/14 15:53 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calculator
    calculator's avatar
    Erkek

Aynen hocam aynı setten bahsediyorsan titresim,vurgulama vs.. modları var iyi birsey yüksek volt elektirik verdinmi dayanamıyorsun bi ara onunla iyi makara yapmıştık

Çok üşengec
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bizim ailede hala yapiliyor bardak.

degisik bardaklari var onlarla yapiliyor.

pis kani cekme olayini boynuzla yapiyor babam hala. bardakla yapilmiyor o

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
Toplam Hit: 3087 Toplam Mesaj: 15