Sistem Alarm App (?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Merhabalar,

Kritik düzeyde önemli 3-4 tane servis var takip ettiğimiz. Bu servislerde bir sorun çiktiğinda veya servisler durduğunda mail ile bize haber verecek mekanızmayı kurduk. Fakat suanda da problemim o maili diğer iş maillerimin arasında göremiyorunm gözden kaçıyor.

Boyle xxxxx@yyyy.io dan bana  mail geldiği zaman yeri göğü inlet. nukller savaş  alarmı  ver gibi bir app  var mıdır  ? ios ve android de çalışan bir şey bakiyorum ama masa üstü desteği varsa mac'ime de kurmak isterim :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

farklı mail app kullan

yandex mail örneğin

o maili onun içine kur

bu sayede oradaya mail gelince ayrı bir bildirim geleceği için fark etmemen mümkün değil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

gmailde filan şu şekilde filtre ekleyebiliyorsun.

hangi mail app kullanıyorsun bilmiyorum ama yıldız ekle önemli olarak işaretle kategoriye ekle filan mail uygulamasında en üstte görünür.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

pusher la bildirim attır ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Outlook kullanıyorsan şöyle bir şey yapabiliyorsun:

https://www.howtogeek.com/673562/how-to-get-notifications-for-only-the-emails-you-care-about-in-microsoft-outlook/

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Merhabalar,

Kritik düzeyde önemli 3-4 tane servis var takip ettiğimiz. Bu servislerde bir sorun çiktiğinda veya servisler durduğunda mail ile bize haber verecek mekanızmayı kurduk. Fakat suanda da problemim o maili diğer iş maillerimin arasında göremiyorunm gözden kaçıyor.

Boyle xxxxx@yyyy.io dan bana  mail geldiği zaman yeri göğü inlet. nukller savaş  alarmı  ver gibi bir app  var mıdır  ? ios ve android de çalışan bir şey bakiyorum ama masa üstü desteği varsa mac'ime de kurmak isterim :)

imkanın varsa pushbullet kullan abi

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    abdullahazad bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

Merhabalar,

Pushbullet telefoonda  ki notifikasyonlari bilgisayardan takip etmeme yariyor  dostum dimi yanliş anlamadim ?

Bana o event oluştuğunda çok sert bir  alarm lazim ki uyuyor isem vs  uyanayim sisteme bakayim. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

Merhabalar,

Pushbullet telefoonda  ki notifikasyonlari bilgisayardan takip etmeme yariyor  dostum dimi yanliş anlamadim ?

Bana o event oluştuğunda çok sert bir  alarm lazim ki uyuyor isem vs  uyanayim sisteme bakayim. 

yok abi api ile sende bildirim uretebiliyorsun.

vallaha abi. aklima gelen 

sistemde bir uyari varsa voip kendini aratacaksin. hatta telefonu mesgule alsanda bi daha arayacak. ancak telefonu acip atiyorum 1 i tuslayinca aramayi birakcak.diger turlu sert cozum bulman uyuyorken seni uyandirmasi zor. hic duymadim.

sen rakkocsun buyuk düşün :)

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Eğer servis farklı metotlarla (http custom request, port, ping vs. vs.) dışarıdan kontrol edilebiliyorsa, uptimerobot kullanıp;
    1. iOS ve Android uygulamasından push notification alabilir,
    2. SMS ve telefon araması alabilir,
    3. Twitter, Slack, Pushbullet, Zapier, telegram ya da webhook ile bildirim alabilirsin.
    Bunların hepsini tek bir alarma tanımlayabiliyorsun. Mesela 1 dk erişilemezse şunu yap, 5. dakikadan bunu bildir vs.
    Bir de şifreli ya da public status page kullanma şansın da var, çalışma yaparken çalışma bilgisi de ekleyebiliyorsun. Status page'e duyuru ve çalışmaları girebilirsin vs.
    13 ayrı takip yapıyorum farklı seviyelerde, şu an 2. yıl, oldukça memnunum. Şu an mobil uygulama yenileniyor, gayet toparlandı.
    www.uptimerobot.com

Twitter: @CanKirca
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Benim de böyle birşeye ihtiyacım vardı. Telegram ile çözdüm. Çok güzel ve kolay apisi var. Web den tetikliyorsun, telefonuna direk mesaj atıyor. 

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Basit bı Android app yazilabilir sanki?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 1814 Toplam Mesaj: 13
system takip alarm takip