Siteleriniz Hitlendirilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Fiyat ne kadar ustad 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

hacı abi bunu yaptırırken dikkat edin, beni yakaladı gugıl.

az az alın acele etmeden sanki organik olarak hitiniz yükseliyormuş gibi. Bir konuya bol hit almaya başlayın.

Sanki bi anda o konu meşhur gibi. Olabildiğince yapay olmamasına dikkat edin.

Bi anda 10 -20 hitin varken 100-200 alırsan çakıyor adam. 

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı

hacı abi bunu yaptırırken dikkat edin, beni yakaladı gugıl.

az az alın acele etmeden sanki organik olarak hitiniz yükseliyormuş gibi. Bir konuya bol hit almaya başlayın.

Sanki bi anda o konu meşhur gibi. Olabildiğince yapay olmamasına dikkat edin.

Bi anda 10 -20 hitin varken 100-200 alırsan çakıyor adam. 

haklı olabilirsin okadar kişiye bastım şimdiye kadar linkleri daha hiç ağlayan duymadım

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

fiyat verirmisin hocam 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

haklı olabilirsin okadar kişiye bastım şimdiye kadar linkleri daha hiç ağlayan duymadım

Kötü bir şey demedim abi, hizmet alınca seo için baya olumlu etki yapıyor. Almalarını tavsiye ederim, sadece yüzlerce hiti hiç hit almayan siteye bi anda çekmesinler dedim.

Adsense falan varsa uçuyor ne yazıkki.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

.

yan cizdim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

Kötü bir şey demedim abi, hizmet alınca seo için baya olumlu etki yapıyor. Almalarını tavsiye ederim, sadece yüzlerce hiti hiç hit almayan siteye bi anda çekmesinler dedim.

Adsense falan varsa uçuyor ne yazıkki.

adsense olanlar için sıkıntı olabilir ama bu sıralamadaki mevcut sitelerini PA değerlerini artımak için özellikle yazı vs satanların işine gelicek bir iş

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

İş alımı Devam Shell satışıda mevcut Dilediğiniz Miktarda shell sağlaya bilirim 2 3 sayfadaki sitelerinizi 1 sayfaya kalıcı olarak çakabilirim çalışmak isteyenlere kapılar açık :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı satışlar aklımda bir proje varda yaparsam onun için almayı düşünüyorum fiyat yollayabilir misin acaba ??

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Hocam az zaman sonra çalışacağız proje bitti gibi

ki bana da çok yakınsın 

Hayırlı işler 

İyi bayramlar 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 2363 Toplam Mesaj: 22
organik hit hit organik