Siz Bu Kadar Sevebilirmisiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holigan
    holigan's avatar
    Erkek
    ya adam kendını de kızıda fırlatırdı gene kurtulurdu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    gercekci olun biraz 180 giderken zaten motorun sesinden bir bok duyulmaz ve 180 le giderken kask degistirmek imkansizdir ve örnegim bir zamanlar benim kullandıgım motordan örenek vereyim 3200 cc idi 180 le gderken frensiz 400 m hız keserek ve vites dusurerek dura bılırsın ve eger ıkı kısı arasında dıyelımkı bu dıyolag gectı 6-7 cumlelık soru cevap dıyelım bu konusma gecerken zaten 400 m yol alırsın 180 le gıderken zaten ımkansıdır 180 le gıderken bırbırının sesını duymak hadı kız cocugun kulagına soyledı eee o zaman cocuktada kask yoktu eee varmıs kıza vermıs ulan nasıl konustu bunlar canavar gıbı motorun sesınden bu masalı kesın duygusal salak bır kız uydurdu

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    bence .. uydurma böle  olmas o sürat da  o ses düşünemıorum bisim bi cafeci abi var .. bisim burda oturuyor adam evın yanında gecerken motor ağlıor resmen bi ses cıkıor cadde inlıor a.q 180 le o ses düşünemıorum imkansizdir... uydurma... ask mask yoq .aq kızlar ask filan hak etmıor a.q kızlar manyagın tekidir... deli lan bu kızlar ne etsek bi türlü yaramayiz. :D sözüm meclisten dişari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanaN
    CanaN's avatar
    Dişi
    Bunu anca çocuklarım,annem,abim,ablam,babam için yaparım .

Holyone bizi discoya götürrrr !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadows
    shadows's avatar
    Erkek

valla helal olsun ben yaparmiydım. o ani yaşamak lazım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    ben yaparım kardeşim deliler gbi seviyorum...

... sorcerer & musket ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

çok eski bir hikaye bu kardeşim...

vurguluyorum HİKAYE! ama yine de romantik olmak insanın hoşuna gitmiyor değil, haliyle birçokları etkilenir okuyunca...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek

olay abartı çonuzuda dedii gibi o hızda yapılmıcak şeler bunlar ama kızarkadaşının hayatını kurtarmak için kendi hayatından vazgeçecek kadar seven olmazmı olur abi helalde olur yani bence

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    yaw sen 180 le gidiyon kızla bi dünya konuşuyon,ülen o hızda anırsan duyulmaz ki,bunlar ha bire sohbet ediyo,birde 180 i nerde yapmış bu da binaya çarpıyo valla benim hayal gücümü epey zorladı,tabi yinede romantik bi hikaye ama sadece hikaye

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    abi ben de aynisini yapardim.... Onu canimdan cok seviyorum... birakin bunu, ucakta tek parasut kalsa ona verirdim....

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 3152 Toplam Mesaj: 27