folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sizce Vakit Gazetesi Ne Yapmaya Calısıor?

Sizce Vakit Gazetesi Ne Yapmaya Calısıor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı:
    -----------------------------
    shockman bunu yazdı:
    Gözüm bu kadar cellalenme, Tartışıyor arkadaşlar şunun şurasında, onu bunu kovarak doğru fikirde uzlaşma sağlayamazsın, bunu unutma, ha sistemde hata yokmu hata var olabilir hata varsa bunu görüşmek en iyisidir, zira aydınlatabiliriz, aydınlatmak her zaman en iyisidir, karanlık yollarda dehlizlerde dolaşmakdan çok daha iyidir, Türkiye Refah seviyesini hak eden bir ülkedir, Vatandaş Aydınlanacak aydınlanacakki en iyi yarınları Bilginin önderliğinde yakalayabilsin. Cahil bir topluluk inan bana bir ülkeyi hiç bir yöne götüremez, Doğruları ortaya koymak ihanet değildir bilakis olası bir ihaneti ortaya çıkarabilecek Aydınlatıcıda olabilir.

hocam tamam da tartışmanında bi dozu var ellerinden gelse hain diyecekler ne bu ya?? 

herkeste hata var tepeden tırnağa başı açıktan örtülüsüne laiğinden bilmemnesine 

Cahil bir topluluk inan bana bir ülkeyi hiç bir yöne götüremez, haklısın ama cahillikte yatağında huzurla yatmanı sağlayan bir kuruma laf sokmakla da geçmez değil mi?

Köprüyü geçene kadar ayıya dayı derler . .

"Osmanlı İmparatorluğu'nun yüzlerce generalinden ancak birkaç tanesi Kurtuluş Savaşı'na iştirak etmiştir."

yıkılma sakın !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    onurvardi bunu yazdı:

yeter artık ama TSK ya bu kadar laf edeceğinize amerikaya etmiş olsaydınız şuan sırtımız yere gelmezdi.. TSK da mason var zart var zurt var diyosunuz terörü destekliyor deme cürretine bile kalkışıyorsunuz iyi güzelde başınızda tayyit gibi bi amerika yalakçısı var, terörist vurmak için izin istemeden olmaz diyen, vatandaşa ananı al git diyen, ülkeyi satan katıksız bir ... ona niye laf etmiyosunuz oyları veriyosunuz.. Koruduğunuz Vakit niye laf etmiyor ona peki? ..

Baş örtüsü kardeşliği başka bişey değil.. sizin tek derdiniz ülkeyi çarşafa saralım çarşaf altı oyun oynayalım başımıza geçsin bi imam ebele gübele dedikçe zevke gelip boşalalım..

peh..

TSK olmasa ananızı da alıp giderdiniz ırak'a bunu unutmayın atıp tutarken haddinizi bilin herşeyin bi dozu var beğenmiyosanız basın gidin! 

Allah senden ve Seni bu fikirde bu bilinçle bu doğrulukla doğuran Annenden babandan razı olsun.

G*tüm çatladı sabahtır 2 salağa derdimi anlatabilmek için kırıcı olmayayim dedim ama hoca çok ileri gittiler..

Bende senin gibi dicem.

" ananızıda alın ırak'a gidin.."

Emin ol Millet o kadar Salak Değil Onur Kardeşim, Kimsenin kimseyi ırtağa kovmak gibi bir gücü yoktur, Anayasal haklara ve T.S.K. İç Tüzüğü kesin surette bellidir.

Gel gelelim Cumhuriyet yıllarında Savaştan Çıkmış Güçlü bir Türkiye var bide şimdiki İçine düşülen durum var, Bu durumda Dincilik ekiliyorsa o ayrı tabiki yanlış fikirdir buna katılıyorum, Devlet yapısı içerisine Din konuları karıştırılması çok tehlikelidir.

Ortada olan başarısızlıkları da görmezden gelemeyiz ama, bu anlamda fikrini belirten Arkadaşlarımızın kalbini kırmayın tartışmaktan da aciz iseniz lütfen tartışmaya girmeyin arkadaşlar.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu yorum yapanların kaçı askere gitti çok merak ediyorum bi tarafınızdan yok ben kitap yazdım şunu ettim diye poh pohlanmayı beklemeyin

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

yeter artık ama TSK ya bu kadar laf edeceğinize amerikaya etmiş olsaydınız şuan sırtımız yere gelmezdi.. TSK da mason var zart var zurt var diyosunuz terörü destekliyor deme cürretine bile kalkışıyorsunuz iyi güzelde başınızda tayyit gibi bi amerika yalakçısı var, terörist vurmak için izin istemeden olmaz diyen, vatandaşa ananı al git diyen, ülkeyi satan katıksız bir ... ona niye laf etmiyosunuz oyları veriyosunuz.. Koruduğunuz Vakit niye laf etmiyor ona peki? ..

Baş örtüsü kardeşliği başka bişey değil.. sizin tek derdiniz ülkeyi çarşafa saralım çarşaf altı oyun oynayalım başımıza geçsin bi imam ebele gübele dedikçe zevke gelip boşalalım..

peh..

TSK olmasa ananızı da alıp giderdiniz ırak'a bunu unutmayın atıp tutarken haddinizi bilin herşeyin bi dozu var beğenmiyosanız basın gidin!

hop birader yavaş gel.ne o ööle ana mana?

bu adamlar çarşafa doladı da hiç yoktan halk görmedi yaptıklarını? bunlardan önce gelenler sütten çıkma ak kaşıkmıydı?en basitinden özel kuvvetler bütçesinden oğluna jet ski alanlar fln?

ondan öncekiler çıkarmadı mı özelleştirmeleri?

sen daha ne anlatıyon? 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:

bu yorum yapanların kaçı askere gitti çok merak ediyorum bi tarafınızdan yok ben kitap yazdım şunu ettim diye poh pohlanmayı beklemeyin

Askeriye ciddi bir yönetim şeklidir ayrı bir ülke gibidir, orasının kendi düşünce şekli ve sistematiği vardır, ancak direk Meclise bağlıdır. Bağlandığı son nokta meclistir, Gel gelelim Askeriye son derecede baba Ocağı bir kurumdur, Askerine çok iyi bakar Emanet aldım Anne babalara Emanetinizi en iyi şekilde iade ediyorum diyebilecek son derecede Harika işleyen bir ocaktır Eleştirirken arkadaşlar Eller vicdanlara gitsin lütfen. ;)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:

peh..

TSK olmasa ananızı da alıp giderdiniz ırak'a bunu unutmayın atıp tutarken haddinizi bilin herşeyin bi dozu var beğenmiyosanız basın gidin!

hop birader yavaş gel.ne o ööle ana mana?

bu adamlar çarşafa doladı da hiç yoktan halk görmedi yaptıklarını? bunlardan önce gelenler sütten çıkma ak kaşıkmıydı?en basitinden özel kuvvetler bütçesinden oğluna jet ski alanlar fln?

ondan öncekiler çıkarmadı mı özelleştirmeleri?

sen daha ne anlatıyon? 

yok hoca demiyorum ben bişey tartışın siz ok.. ne biliyosanız öyle yapın..

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:

:) bir konuşurum pir konuşurum diosun yani.. evet evet haklısın.. hatta şampiyon sensin.. BU işe emek verenleri sikleme sen yoluna dwm et hajı güzel yorumlar yapıosun dwm et..

Temel erkekten bile çocuk çıkarır.. Korkun ondan..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    onur sen askere gittinmi bakim?

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

Hayır gitmedim 18 yaşındayım zamanı geldiğinde tayyibin oğlu gibi çürük alıp ta değilde. babalar gibi askere gideceğimden emin olabilirsin :)

ha kitap yazma olayı da tbt ye bu konuyu açarken bilgiyi babamdan aldım konuyu açarken sorduğum kişisel kaynakta babamdır. Kitabın yazarı da babamdır. 18 yaşında ne kitabı yazdın deme sonra.. beklenir senden hani ters köşeye filan yatırmak istersin ya ?

Temel erkekten bile çocuk çıkarır.. Korkun ondan..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tartismak demek karsit gorusteki insana laf sokmak degil dir

tartismak demek karsit gorustekini sinir ederek bagirarak uste cikmaya calismak demek degildir.

1- vakit bir gazete degildir, oyle olsaydi kutupda zikisen penguenlerin yavrusunun sakat dogmasinin sebebi olarak bile orduyu gostermeye calismak ve her seferinde bu yolla halki orduya dusman etmeye calismak bir gazetenin degil  bir tuvalet kagidinin isidir. adamlarda bu isi layigiyla yerine getiriyorlar.

2- simdi ordu ya devlet buyuklerini masonlukla suclayan bu gazete acaba kimin masasi oldugunu, bu hareketleriyle kimin ekmegine yag surdugunu okuyanlar dusunememektemi ?

3- ordu bu gazete sayesinde lagv edildi diyelim peki bu gazetenin gotunu israillilerden kim koruyacak ? bilmiyormu ki ordu coktugu zaman israilliler ilk sizlerin basini goturecek

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 17321 Toplam Mesaj: 99