folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sizi Hiç 8 Polis Birden Ablukaya Aldı Mı?

Sizi Hiç 8 Polis Birden Ablukaya Aldı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Manisanın Turgutlu İlçesinde yaşıyorum. Dün akşam aracımla ilçenin tek caddesi üzerinde gezinirken, Gezi Parkı olaylarını protesto eden yaklaşık 500-600 kişilik bir grubun yürüyüşüne denk geldim. Yanlarından geçerken korna çalarak gruba destek verdim. Bunu 2-3 kez de tekrarladım. Sonra tam bulvardan çıkacakken motorsikletli polisler yaklaşarak sağa çekmemi istediler. Aracı yanaştırdım inerek beni neden durdurdukların sordum. Merkezden aracımın plakası anons edilmiş ve durdurulmam istenmiş. "Anladım" dedim. "Tamam da, beni durdurmanızın nedeni ne?" Tam bunu söylerken sivil polis aracı yanaştı ve içinden silahlı 3 polis indi. Gülerek, "sakin olun beyler ben öğretmenim terörist değilim" derken bu sefer resmi ekip aracı yanaştı. Onun içinden de 3 kişi indi ve bir anda etrafımı 8 polis birden çevirdi. Beni resmen kaçmamam için ablukaya aldılar. Ben de yaşanan bu olaya ancak gülümseyerek seyirci kaldım. Sonra komiser muavini olduğunu bildiğim sarışın polisle yanındaki iri kıyım polis yanıma geldiler. Onlara da suçumun ne olduğunu, beni neden durdurdukların sordum. Aldığım cevap hiç şaşırtmadı beni; "seyir halindeyken duraklayarak trafik güvenliğini tehlikeye atmak, cadde üzerinde korna çalmak"...

Peki dedim. Anladım. Motorsikletli polisleri işaret ederek, " Bu arkadaşlar gördüler. Evet bulvarda durdum. Durduğum sırada bu kişiler hemen yanımdaydı. Neden durduğumu biliyorlar. Önümde, pusetinde bebeği olan bir bayana yol vermek için durdum." dedim. Bir anda herkes sustu. Ben devam ettim. " Evet bulvarda korna çaldım. Eylem yapan gruba destek vermek için çaldım. Korna çalmak yasak evet. Cadde üzerinde bağırmak, slogan atmak ta yasak. Peki neden o bağıran grubu susturmuyorsunuz da burda 8 polis birden beni çevirerek terörist muamelesi yapıyorsunuz? Ben bu ülkenin bir öğretmeniyim ve kaçacak halim yok endişelenmeyin. Etrafımı 8 kişi birden çevirmenize gerek yok. Şimdi eğer trafik suçundan dolayı ceza kesecekseniz lütfen kesin ve ben de yoluma gideyim..."

Yine sessizlik... Bu arada o iri kıyım polis ben konuşurken elinin ayasını sürekli bana doğru uzatıp beni susturmaya çalışıyor habire. En son dedim ki, "ceza kesecekseniz kesin, işlem yapacaksanız yapın, yoksa evraklarımı verin gideyim". Hakkımda merkezden yapılacak sorgulamanın beklendiğini söylediler. Bekledik hep beraber. Merkez, hakkımdaki "temizdir" raporunu ilettikten sonra biraz da istemeyerek verdiler evrakları. Tutunacak bir dal bulamamanın sıkıntısı içindeki o 8 kişiyi orda bırakıp tam aracıma binerken sarışın polis son bir hamleyle "hocam alkol var mı?" diye sordu. Ben de  dönüp, "evet var" dedim. Yanıma geldi ve "Bak hocam sen de çok masum değilsin yani" dedi. Artık gülmekten başka yapılacak birşey olmadığı için "Evet haklısın. Zaten kimse masum değildir." diyerek arabaya bindim. En son, "Hocam bu akşamlık işlem yapmayalım. Şimdi gidin burdan" falan gibi bişeyler söylerken  "Allah Razı Olsun" dedim ve uzaklaştım...

Bugün şu saatte bile hala gülüyorum...

Yoksa ağlıyor muyum? 

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

iyi ceza yememişsin onların işi ceza kesmek ekonomiye can vermek.

ayrıca sende tam anarşistmişsin birader korna çalınırmı hiç yolda ayıp ayıp

malesef zayıfa davranışları bu şekilde oluyor senin gerçekten silahlı tehlikeli birisi oldupunu bilseler inan sadece teknik takipte kalırlardı.bi çok olayda olduğu gibi.

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

memleket, sen solcumusun sağcımısın  zihniyetine büründü,   yıllarca belli belirsiz can alıp kelle uçuran pisikoojisi infilak etmiş özel harekatçıları batıya dağıtıp, polis eksiğimiz var diyip kendi gurubundan ipsiz kopsuz elemanları polis yapıp salarsan.

Bunlarında artık bir zamanların türkiyesinde olduğu gibi memleket adına diye görev yapıp kendi teşkilatları kuran mafyalar gibi, aynı işte öyle bir hal alıyor artık.

tam bir devlet faşistliği, güçlü fakiri ezer,rütbeli sivili yer..

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

pkk bitecek dediler ya artık içimizdeki ve dışardaki bazılarının işine gelmedi ama diyeyim bu iş devam ederse bunun sonu hiç iyi olmayacak

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

''48 saatlik hastane nöbetinden yeni çıktım. Gördüklerimi anlatmak için katliam demek yetersiz kalır. Sadece bizim hastaneye yüzlerce direnişçi geldi. Alçaklar, kıstırdıkları yerde kafalarını kırmışlar, gözleri kalıcı olarak kör olanlar var. Kol, ayak, kaburga, kafa kırıkları sıradan sorunlar. Nişan alınarak atılan gaz bombası kapsülleri, çarptıkları yerden kocaman parçalar koparıyor. Bu doku kayıplarını telafi etmenin yolu yok. Yüzlerinde, vücutlarında açılan kocaman çukurlarla yaşamak zorundalar bu insanlar. Direniş bölgesine yakın hastanelerde çalışan arkadaşlarımın anlattığına göre, alçaklar hastanelere de gaz atıyorlar. Yürümeyi bırak nefes alacak hali kalmayan direnişçileri tedavi olmalarına izin vermeden gözaltına alıyorlar. Sadece bizim hastanede durumu çok ağır olan 2 kişi var. Birisi başına isabet eden kapsülün sebep olduğu kafa travması yüzünden geldi, durumu ümitsiz gibi görünüyor. Diğeri, 19 yaşında bir genç kız. Çok fena dayak yemiş ama görseniz paramparça etmişler, dalağı alındı, ağır karaciğer hasarı var, kaburgaları kırık, yüzünü gören annesi kendi kızını tanıyamadı, başında saatlerce ağladım, hala ağlıyorum. Neden bu ülkeyi, bu dünyayı bu alçaklarla, bu şerefsizlerle paylaşmak zorundayız? Siz ne zaman böyle insanlıktan çıktınız? Bu dünyada yaşamak sizin hakkınız değil. Siz insan değilsiniz. Sizi tanımlayacak kelimeler lügatlarda yok. "

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    grubu susturun demek nedir ya polise kadar korna basarak destek veriyosun sonra beni susturana kadar onları susturun diyosun sonra mettoman ergen konumda bahsettiğim hocadan ne farkın var?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

pkk bitecek dediler ya artık içimizdeki ve dışardaki bazılarının işine gelmedi ama diyeyim bu iş devam ederse bunun sonu hiç iyi olmayacak

evet iyi olmayacak :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    mettoman bunu yazdı
    grubu susturun demek nedir ya polise kadar korna basarak destek veriyosun sonra beni susturana kadar onları susturun diyosun sonra mettoman ergen konumda bahsettiğim hocadan ne farkın var?

adam polislere şunu anlatmaya çalışmış kardeşim eylem var burada, eylemi susturmuyorsanız benim kornama niye karışıyorsunuz demeye çalışmış, ergenlik okumadan atlamaktır 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Lotus bunu yazdı
    mettoman bunu yazdı

adam polislere şunu anlatmaya çalışmış kardeşim eylem var burada, eylemi susturmuyorsanız benim kornama niye karışıyorsunuz demeye çalışmış, ergenlik okumadan atlamaktır 

bi nevi "götünüz halkı susturmaya yemiyo gelip tek tek sıkıştırıyonuz ipneler" demiş yani

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam tam dayak yedin diye bekliyordum iyi yırtmışsın. Öğretmen olmasan büyük ihtimal hınçlarını senden alırlardı. 

Bir ara 30 polisten dayak yedim emin ol 4 tanesi bile adamı hastanelik etmeye yeter. :/

www.kriptopedi.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell
    splintercell's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı
    mettoman bunu yazdı

bi nevi "götünüz halkı susturmaya yemiyo gelip tek tek sıkıştırıyonuz ipneler" demiş yani

anca böyle anneye anlatır gibi anlatınca anlayabilenler var

Toplam Hit: 3975 Toplam Mesaj: 30