folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Sizi Ölesiye Sevenle Mi Birlikte Olursunuz, Yoksa Ölesiye Sevdiğiniz Biriyle Mi Birlikte Olusunuz?

Sizi Ölesiye Sevenle Mi Birlikte Olursunuz, Yoksa Ölesiye Sevdiğiniz Biriyle Mi Birlikte Olusunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    tataryigit bunu yazdı:

beni ölesiye seven biriyle olurum. Beni o kadar seviyorsa elbet kendini sevdirmesini de bilir en azında ben kendimi sevdirmek gibi bişeyle uğraşmam..

+1 abı sonuna kadar... 'kendimi sevdirmek gibi bişeyle uğraşmam' yani... olumune sevdıgımın pesınden koşarım.. kı koşarsam zaten olumune severım oda benı sevmeye baslayınca sevgı olur aşk olmaz.. ozamanda hergun aynı tatlı yenmez be guzelım

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
     ben sevdiğimin yanında olurum.... İyi gününde kötü gününde hep onun yanında olurdum gerektiğinde arkadas gerektiğinde sevgili olurdum.... Ölümde bile ellerini tutar onunla giderdim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    HoRbY bunu yazdı:

ßhen oLsam ßei öLeSiye SevenLe ßirLikte oLurum ßeimde Sevgin önemLi ama iLk oLarak onun SevgiSi..

yaa abi aşk bumudur yaaa.... 3kuruslukmudur.... Neden sevdiğin kızın yanınında olmazsınki...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

turuncu bunu yazdı:

HoRbY bunu yazdı:

ßhen oLsam ßei öLeSiye SevenLe ßirLikte oLurum ßeimde Sevgin önemLi ama iLk oLarak onun SevgiSi..

yaa abi aşk bumudur yaaa.... 3kuruslukmudur.... Neden sevdiğin kızın yanınında olmazsınki...

ulen sevgin seni sevmiyosa nasil berber olasin ki, zorla guzellik olmuyor... en iyisi seni seveni sevmeye calismak... sevebilirsen de ne mutlu size... ama bukadar basit diyil tabiki... ooofff ulen of... nedir bu kizlardan cektigimiz.... 

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    2 side olcak dayım...

NesTo | same shit diffirent asshole
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaBBiT
    RaBBiT's avatar
    Dişi
    Bence de aşk karşılıklı olmalı..Öle ya da böle olmas.!OK.Hem sewmeli hem sewilmelisin ki aşkı yaşayabilesin...

It was a lie when they smile and said you won"t feel a thing!!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Haklisin Rbbit arkadasim ... baska cozumu yok bunun....

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ta_rak
    ta_rak's avatar
    Erkek
    ask iki kisilik oyundur tek basina oynanmaz dostum... illaki hem seveceksin hemde sevlecek... yoksa adi ask olmaz olsa olsa platonik olur

Gül hazin sünbül perişan bağ-zarın şevki yok Derd-nak olmuş hezar-ı nağmekarın şevki yok Ah edip inler nesim-i bi-kararın şevki yok Başka bir haletle çağlar cuybarın şevki yok Geldi amma neyleyim sensiz baharın şevki yok
Toplam Hit: 2798 Toplam Mesaj: 20