folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Smile Adsl Kullan Varmı?

Smile Adsl Kullan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

begendik bunu yazdı:
    -----------------------------

Şunu neden insanımız anlamak istemiyor yada anlamıyor. Smile adsl dahil tüm adsl satan şirketler TÜRK TELEKOM un alt yapısını kullanıyorlar. yani şu hızlı şu yawas diye bişe yok. En hızlısı ttnet. diğerleri ttnettende bok... (uyduneti bilmiyorum)

internet yavaslama kesilme kopma cart curt gibi sorunlar anahtar bağlantı noktalarındaki sorunlardan ve kablolardaki arızalardan kaynaklanır.  Yıllardır ttnet kullanıyorum hiç bi sorun yasamadım. çünkü dikkat ediyorum. sizde dikkatli kullanın sorun yasamayın...

superonline quiknet rulezzz...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

valla tam bağımsız internet http://adsl.turk.net/neden.asp (H)

ilk 5 ay beleş kampanyasından aldım artık öyle bişey kalmamış, 6 ay 4gb 19 lira alabilirsin, hemde 8mb'e kadar hız, pek hissetmesemde :D ama işte aynı bokun laciverti değil :)

memnun olduğum şeyide böyle överim :)

ama önce quiknet tabi, varsa bizim buraya yeni döşeniyor

edit: bir yavşalığı var, ödemeyi 1 gün geçsin hemen net kapanıyor 2 gün ödemek için sürünüyosun :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    süper online warsa yakınlarında ona geç 10 mb tadını çıkar. Ttnete bin basar. bizim buraya daha gelme gelince direk geçecem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    hocam ben 2 yıldır smıle dayım . yanı yenıbosna gbı bı yerdeım hıc kesıntı olmuo moruk gerısını sn hesab et ıste =) . bnce gec derım cnku ttnettekılerın ortak sıkayetı snnkıde .. altyapı fln hıkaye sen gec hayatnı yasa .. :D bu kardsını dınle

Hayat Bizi 61 kenara...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    karahanx bunu yazdı:
    hocam ben 2 yıldır smıle dayım . yanı yenıbosna gbı bı yerdeım hıc kesıntı olmuo moruk gerısını sn hesab et ıste =) . bnce gec derım cnku ttnettekılerın ortak sıkayetı snnkıde .. altyapı fln hıkaye sen gec hayatnı yasa .. :D bu kardsını dınle
    smile adsl hngi kbloları kllanyr acep... burda spr online olsa bnde gcrm...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 1472 Toplam Mesaj: 16