Smile'nin Yeni Teklifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

hocam o fiyata var AKN var. AKNsiz net veren bi uydu net var sanırsam. Ama ondada fiyatlar yüksek aynı hesaba geliyo. ttnettede geçebiliyon aynı model.Hepsi birbirleriyle aynı. Ama smile 16 mbit limitsiz yapmış akn yok. aylık 130 tl. İlk 6 ay 70 ödüyon sonra geçiriyolar :D. Yani diyceğim o ki. o Seni arayan şahıs. Ne dediğini anlamamış olabilir :D.Yada anlamamazlıktan gelmiştir. Müşteri çekmek için. Seni smile  internetli yaptıktan sonra. Nasıl olsa tahhahüt var çıkamıycan hızn kesilse bile çıksanda sağlam geçircekler.Ki hızın düştüğü zaman bişeyi savunamazsın bu hatun bana böyle demişti diye :D. Sözleşmeye bakıyo hepsi. Ama para sorun değil diyosan. +50 tl daha verirsin 8 mbit sınırsız netin olur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ve tahattüt imzalama şansım yok mu istediğimde keserim diye

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

AKN olmayan paketler 120 130dan başlıyo baboli.

hatun kefilim demiş de inanma. sen o karıyı bi daha arasan bulamazsın. kim bilir kaç tane büşra var :D

+ belki yarın işten çıkıp gidicek. öle söze güvenme dostum sözleşmeyi oku gerisi hikaye :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:
    -----------------------------

yok öle bi dünya :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

----------------------

olmaz hocam. istediğin zaman kesersin ama. Çok sağlam geçiriyolar.Taahüt süresi bittiğinde hiç bi ücret ödemeden bırakabilirsin.Ama başka bi yere geçip ne yapıcan ki hepsi aynı :D. Güzel bi dsmartın olur yanında. Bence şuan en avantajlı smile.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Smile + dsmart olayına 2 ay önce ben de geçtim, şöyle bişey var akn'den dolayı hız düşmesi olmuyo pek, olsa da geç oluyo, bu iyi yanı :)

Bugün ayın 26sı oldu mesela, 84 gb dl var hızım aynı.

2012 Mayıs 5,15 GB 84,11 GB

Smile'ın taahhütünde iptal etmek istersen extra 100 TL ödüyorsun böyle bi madde var, ttnet te yok mesela öyle bişey. Normalde faydalandığın indirimleri geri ödemen yeterli oluyor ttnet'te..

İkincisi müşteri hizmetlerine sadece abone olmak istiyorum menüsünden ulaşabiliyosun, onda da yardım etmiyolar zaten. İşin düşmezse sıkıntı yok :D

Sana verdikleri paketin normal sınırsız olduğunu zannetmiyorum, akn vardır yine.

Altan naptın oğlum :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

bende smile kullanıcısıyım felaket kopuyor ttnetı arar oldum belkıde bızım buraların hattındandır ama gercekten bıktımmmm

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Kardeşim bence o seni arayan kadının AKN nin ne oldugu konusunda bi bilgisi yok . Seni baglamak için yok diyor sonra geçtigin zaman istersen varmış iptal ettircem desende iş işten geçmiş olacak ve uğraşacaksın benden söylemesi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    dediklerinizi dikkate alacam onu tam ogrenirim eger ttnet gibi degilse gecerim smileye sorun yok uydunet dusunuyorum 5 mbit sinirsiz o daha makul akn yok onda bakacam duruma

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hacı ttneti değiştirmek için daha neyi düşünüyorsun ki ben onu anlamadım, adam ttnetin internet fiyatına 5-6 lira daha katıp aynı internet paketini ve artı olarak dsmart veriyor.

Toplam Hit: 3449 Toplam Mesaj: 42