folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Smmm Hakkındaki Düşünceleriniz?

Smmm Hakkındaki Düşünceleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

aylık en az 5 milyar gelirin olur malimüşavirlikte

ama yeni girdiysen bu işe biraz zor önünde çok yol var

ben tic mes lis mezunu kocatepe muhasebe mezunu ve işletme son sınıf öğrencisi olarak yani liseden beri para ve muhasebe işindeyim ama malimüşavir olma yoluna hiç girmiyorum kafa kaldırmıyo :)= olanları görüyorumda :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

ben tic mes lis mezunu kocatepe muhasebe mezunu ve işletme son sınıf öğrencisi olarak yani liseden beri para ve muhasebe işindeyim ama malimüşavir olma yoluna hiç girmiyorum kafa kaldırmıyo :)= olanları görüyorumda :)

hacı sm yi kaldırdılar bu işlerle uğraşıosan mecbur belge alacan yok sa adamlar sana önmuhasebe elemanı gibi bakıolar :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sertan_06 bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

hacı sm yi kaldırdılar bu işlerle uğraşıosan mecbur belge alacan yok sa adamlar sana önmuhasebe elemanı gibi bakıolar :)

NE kadar uzman olsanda malimüşavirden çok şey bilsende adamlar imza yetkisi istiyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    bende lise 3 deyim.. bilgisayarlı muhasebe okuyorum.. seneye staj var bitiriyim şu okulu ne olucam die düşünüyorm üniversite gitsemmi gitmesemmi kafamda bir sürü soru var.

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    2 hafta sonra smmm yeterlilik sınavlarına giricem. meslek güzel ama çok stresli ve yoğun. angaryası çok. bide çok fazla bi maddi beklenti içinde olmayın hayal kırıklıgına uğrarsınız. bilgi almak veya bişy sormak isteyen varsa bana ulaşabilir

le le le sakine
Toplam Hit: 4459 Toplam Mesaj: 16