folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sodyum Karbonat Sağlığa Ne Kadar Faydalı ?

Sodyum Karbonat Sağlığa Ne Kadar Faydalı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

@mxmax hocam rica ederim bir sekilde kirici olduysa kusuruma bakma.

@salvador merak ettigin varsa sor hocam bildiklerimi anlatirim bilmediklerimi sorar ogrenir yine anlatirim, lutfen boyle seylere itibar etmeyelim.

3. sayfada @mrkps sacmalikta bes saturn gucunde bir yazi bulup paylasmis mesela, kanser falan yok yazar direkt beynini aldirmis orda. Boyle seylere denk gelebiliriz internet cop dolu bir yer, internettekiler de kendiliginden var olmadi etrafimizdaki insanlarin sctiklari seyler onlar, insanlar da cop dolu. Hele ki saglik kadar ciddi bir sey hakkinda konusuyorsak dikkatli konusmali, yazilanlari dikkatli degerlendirmeliyiz. Saglikla ilgili tavsiye vermek icin doktor diye bir meslek grubu var sus degil onlar, bir seye inanmadan once onlara danismaliyiz, kas yapmaya calisirken goz cikarmamaliyiz.

Boylece gece gece kamu spotu gibi sikici bisiler sacmalamis oldum, iyi uykular.

izzmarit tarafından 05/May/16 01:18 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

bizim hastanedeki onkoloji hastaları çok kullanıyorlar sodyum bikarbonatı ama hacı kansere çare oldugundan değil, kemoterapilerden sonrası ağızda çıkan yara, aft gibi şeylere iyi geldiği için

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

Bu gün bu muhabbet döndü arkadaşın babası kanser ve doktoru önermiş. İyi gelirmi faydalımı zararlımı uzun süreli araştırmalar karar verir. AMA Ayak kokusuna kesin çözüm olduğunu söyleyebilirim. ayakkabınızın içine az miktar atın tek kullanım kesin çözüm koku yok olur.

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

sodyum karbonat deterjanlarda kullaniliyor amk 

icilen matkette sayilan sodyumbikarbonattir alkali bi tuz diye hatirliyorum biokimya dersinden.

yenir mi amk bunlar at yaragi iyi geliyor deseler yiyeceksiniz amk.

sagliginizi hoc etmeyin.kanser hastalari icin kaplumbaga kani iyi geliyor fiye bir furya ckmisti ortaya.bana da cok gelen oldu .hatta adamn birisi tuttu kaplumbagayi getirdi bunun kani lazim abi diye.

kaninda belki kalp krizine neden olacak bir aminoasit var insani oldurecek zehirleyecek bir virus var kimse umursamiyor.hatta bir abimiz hastaneye gitmis ondan istemisler mecbur almis vermis kani visne suyuna karistirip vermisler coz yani valla.

sodyum.bikarbonat icinse ben hasta oldugum zaman bogazlarim kotu oldugunda direkt gargara yaparum sodyumbikarbonat ile ya da yemek tuzu ile gayet iyi gelir bu ise yaradigini soyleyebilirim.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kanser kısmının abartı olduguna ne kadar eminsin peki kardeşim var mı bi bilgin çùnki bunun kansere bi faydasinin oldugunu bilimsel bi sekilde haber yapip sunamazlar ki bu da ilac firmalarinin satislarinda satislarjn dùsmesine sebep olur birde gercekten kansere iyi geldigini dusunursek ilac firmalarinin girecegi krizi dùsùnemiuorum bile

Türkiye deki kanser tanılarının en az 25%' i hatalı tanı. Türkiye için ne olarak istatistiki bir veri yok ama Çin de her 4 hastadan 1 ine yanlış tanı konulmuş, yapılan araştırmalar sonucu.

Muhtemelen kanser olmayan bir arkadaşa kansersin denildi, o da bunu içip düzeldiğini sandı.

Dikkat edersen, kanseri dünyada yenen en fazla insan bizim ülkeden çıkıyor. Halbuki adam kanser bile değil.

Nerden biliyorsan dersen, bizzat içindeyim olayın. Kanser üzerine çalışıyoruz, yazılım tarafında.

ozgunlu tarafından 05/May/16 10:15 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Arkadaşlar mühim olan dozunu ayarlayabilmek, dikkat edin altın oran var. açıklıyorum. miktarı 428,9 Ml 27,8'C Suya atıyorum. Oran önemli.günlük miktarlardır.

-grip için= 1,28 gr

-sinüzit = 2,45 gr

-kanser = 44,2145 gr 

- justin bieber gibi olmak için = 107,546 kg

-bokunuzda boncuk bulmak için = 12,147 gr

- ölümsüzlük = ( sadece pm ile bazı kişilere verilecektir)

---------------------------------------------------------------------

lafım konuyu açan müride değil üstüne alınma hacım da her gün birileri çıkıyor kansere çare bulundu falan filan. ürüne bakıyorum eskiden garip garip yiyecek içecekler vardı. ama şimdi bakıyorum adam alıyor ne biliyim domatese rendeliyor üstüne limon sıkıyo sonra amuda kalkaıp karpuz çekirdekleriyle içceniz diyo. bu gibi garip garip şeyler.

umut fakirin ekmeği ne de olsa. saçmalıyorlar.

ha hiçbişeye faydası yok atmayın demiyorum. Allah ın verdiği tüm nimetlerin bir faydası muhakkak vardır. en önemli faydası da karın doyurmak sanırım. 

çok da şeyapmamak lazım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

peki nerden bulabiliriz marketlerde varmı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salvador
    salvador's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

peki nerden bulabiliriz marketlerde varmı?

Eczanelerde bulabilirsin kardesim ben aldim :)

Y/T !!@!! KAŞ .VS
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

@salvador başladınmı la kullanmaya yoksa ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salvador
    salvador's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

@salvador başladınmı la kullanmaya yoksa ?

Valla hacı denesek ölmeyiz heralde ya :)

Y/T !!@!! KAŞ .VS
Toplam Hit: 9409 Toplam Mesaj: 94
faydalı kanser karbonat