Sokak Çocuklarının Dramı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

http://tr.netlog.com/go/explore/videos/videoid=6524

Hocalar hacılar izledim valla beni çok etkiledi sizlede paylaşayım deidm...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

Her ne kadar videoyu benden de almış olsan çok acıklı ve dramatik bir video..İşte gerçekler diyebilirsiniz.:/:(

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ilk cıkan cocuk harbiden üzdü beni

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

pfff ya moralim bozuldu a.q allah kimseyi düşürmesin böle durumlara:(

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nebosh
    nebosh's avatar
    Erkek

felaket ya yine de helal olsun adamlara hayatta kalmayı başardıkları ıcın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

sokakda yaşamak  :( üzücü allah kimsenin başına vermesin .Halimize şükredelim

....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

MiLLet haLa üzüLüyor acıyor fiLan bunLarın yüzünden anamız bacımız sokakta rahat yürüyemez oLdu kaç kişi yaraLandı öLdü bunLarın yüzünden türkiyedeki bir diğer ırk bunLarı doğurup doğurup sokağa atıyor sizde acıyosunuz ne güzeL devam beyLer devam ..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:
    -----------------------------

MiLLet haLa üzüLüyor acıyor fiLan bunLarın yüzünden anamız bacımız sokakta rahat yürüyemez oLdu kaç kişi yaraLandı öLdü bunLarın yüzünden türkiyedeki bir diğer ırk bunLarı doğurup doğurup sokağa atıyor sizde acıyosunuz ne güzeL devam beyLer devam ..

-----------------------------

Bakış açısı..

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

Hoca sana müridmi diyeyim müridemi diyeyim şaşırdım :|

Topiş arkadaşında yazdığı gibi aynen bir bakış açısı ama doğru bi açı..Dik açı hoca severmisin dik oLan şeyLer açı fiLan yani :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klinsmann
    klinsmann's avatar
    Erkek

bu çocukları çeteler kullandığı için bunlar böyle oldu. memleketin anası son yıllarda iyice sqldi. yoksa onlar da ona buna enseye şaplak köte parmak yapmaz dı herhalde. tiner çeke çeke kafa kalmadı iqları kırklarda geziyorlar. adam konuşurken çok zorlanıyor çünkü beyinde deformasyon var. aldığı oksijen beyinde hücre bırakmaz. ama kafa ayık ve doğruları söylüyor. bir noktadan sonra ne çalıştırabilirsin çünkü rahat durmazlar ne adam edebilirsin çünkü yapamazlar. Nerde bu DEVLET ?? bari sonraları için bir önlem alınsın. millete yemek dağıtırken bir yandan da nasıl ekmek parası kazanılır onu öğretsinler. bu yaşta yıllarca aynı şeyi yazmantan sıkıldık amk. göç var cinsellik mevzuları var sorunlar çoğalıyor nerdesin AQP.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hispanic
    Hispanic's avatar
    Erkek

çocuk esirgeme kurumuna gitsinler.. anası babası düşünmemiş biz mi düşüncez ..

İrtivat/İletişim/Hakkımda Sorularınız/Chemical Ne Demek Demeniz/Kişi Listesi Kasmak : chemical@cold-m4.com Sünger pop avatarı istiyorum!! Sitedeki bazı pkklıların siktirip gitmesini istiyorum!! Fener avrupa şampiyonu olsun istiyorum!! MESAJ KAYGISINA SON!!!
Toplam Hit: 2276 Toplam Mesaj: 12