folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Son Depremlerle İlgili? (Önceden Biliniyor Muydu)

Son Depremlerle İlgili? (Önceden Biliniyor Muydu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    palakan229 bunu yazdı

Hürriyette ki yorumlardan seçtiklerim  :

"Bu tür şeyler yüksek çözünürlüklü Lazer ile yapılıyor ama bir çok insan bilmediği için korkuyor amerikanın elinde bu lazer show ışınının en etkili tam profesyonel olanı var hatta uzaya gönderdikleri bir uydu üzerinde bu lazerlerden var dünyanın istediği yere istediği grafiği vs. profili yayın yapabiliyor ve insanları korkutabiliyorlar genelde korkan miller müslüman toplum abd de böyle şeyleri bizlere karşı kullanabilir..."

böyle devam ediyor..

Hocam sana degil yorumu yazan kisiye hitaben:

Hoahhhahhhhahahahhahha

---

Fotoda gorulen sey meteoroloji balonu heyecan yapmayin :D hava durumunu tahmin edebilsin diye atiliyor. Nice yigitler ufo sanip telef oldu.

balon olduğundan eminmisin? zira amcam yıllarca meteorolojide çalıştığı için çocukluğum süresince defalarca balon fırlatılmasına şahitlik ettim o yüzden pek balona benzetemedim:/ neyse asıl meseleye gelirsek nicola tesla'nın haarp teknolojisine inanıyorum.. iyonosfer üzerinden belirli koordinatlarda doğal olmayan doğal afetler yaratılabiliyor.. haarpa inanma sebebim işin içinde tesla gibi bir mükemmel zekanın varoluşu. hatta geçmiş yıllarda ruslar haarpa alternatif olarak verteks isimli kendi canavarlarını yarattılar diye okumuştum. 

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Şu son depremi de yazsaymış da uykumuzdan uyanmasaymışız sarsılıp.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MecaniC
    MecaniC's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Blue Beam Teknolojisini araştırın gençler

____Best_Defender_Mecanic____
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Gökteki ışık olayına inanıyorum çünkü deprem günü gören birden fazla kişiden duydum ki TV den falan göremezler bütün elektrikler kesikti.

Büyük ihtimal tektonik plakaların sürtünmesinden falan kaynaklı bir elektriklenme olayı falandır. Haarp falan inandırıcı değiş

işin gerçeği fay hattının üstünde oturuyoruz ve deprem olmasından doğal bişey yok.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

şu vatandaşıda takip edin adam kendi icadıyla en az 6 en fazla 24-48 saat süre önceden depremi biliyor yıllardır her dediğide çıktı

http://veysikurtdeprem.com/  ve https://www.facebook.com/VeysiKurtDeprem/ 

son paylaşımı

İLKSONUÇ:225
    1)Kütahya denizli civarı:4.9 ve Max:5.8 büyüklüğünde deprem demiştim,Denizli civarı:Muğla/12 adalar::Rasathane:5.4 dedi.sonra denizli:4.2 oldu.
    Belirtiden 6 saat sonra,Bildirimden 3 saat sonra:5.4 ve sonra İyon Girit arası:4.9 oldu.
    2):emsc:5.0 dedi.Bu deprem'in aslı 4.9 dur.

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    21li bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    palakan229 bunu yazdı

Hürriyette ki yorumlardan seçtiklerim  :

"Bu tür şeyler yüksek çözünürlüklü Lazer ile yapılıyor ama bir çok insan bilmediği için korkuyor amerikanın elinde bu lazer show ışınının en etkili tam profesyonel olanı var hatta uzaya gönderdikleri bir uydu üzerinde bu lazerlerden var dünyanın istediği yere istediği grafiği vs. profili yayın yapabiliyor ve insanları korkutabiliyorlar genelde korkan miller müslüman toplum abd de böyle şeyleri bizlere karşı kullanabilir..."

böyle devam ediyor..

Hocam sana degil yorumu yazan kisiye hitaben:

Hoahhhahhhhahahahhahha

---

Fotoda gorulen sey meteoroloji balonu heyecan yapmayin :D hava durumunu tahmin edebilsin diye atiliyor. Nice yigitler ufo sanip telef oldu.

balon olduğundan eminmisin? zira amcam yıllarca meteorolojide çalıştığı için çocukluğum süresince defalarca balon fırlatılmasına şahitlik ettim o yüzden pek balona benzetemedim:/ neyse asıl meseleye gelirsek nicola tesla'nın haarp teknolojisine inanıyorum.. iyonosfer üzerinden belirli koordinatlarda doğal olmayan doğal afetler yaratılabiliyor.. haarpa inanma sebebim işin içinde tesla gibi bir mükemmel zekanın varoluşu. hatta geçmiş yıllarda ruslar haarpa alternatif olarak verteks isimli kendi canavarlarını yarattılar diye okumuştum. 

Gostersene? Bana feci sekilde sonerek inen balon gibi gorunuyor ama bir buyugumuze danisalim.

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

özür dilerim yanlış oldu

satrekarte tarafından 28/Eyl/16 15:33 tarihinde düzenlenmiştir

havada durdum,şahitlerim var
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

tbt de olmasa depremden haberimiz olmucak :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    MecaniC bunu yazdı

harbi beynim yandı. V

http://gizliilimler.tr.gg/Blue-Beam-_-Mavi-I%26%23351%3B%26%23305%3Bk-Projesi.htm

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    MecaniC bunu yazdı

harbi beynim yandı. V

http://gizliilimler.tr.gg/Blue-Beam-_-Mavi-I%26%23351%3B%26%23305%3Bk-Projesi.htm

Bir şeyin içinde ilim kelimesi geçiyorsa genelde tırışkadan bir şey çıkıyor. Bu ön yargıyla siteye baktım. Yandaki menu başlıklarını gördüğüm gibi sekmeyi kapattım.

Toplam Hit: 3349 Toplam Mesaj: 25
haarp