folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Soner YALÇIN & Kurtlar Vadisi Produksüyonu

Soner YALÇIN & Kurtlar Vadisi Produksüyonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Fethullah GÜLEN'in toplum mühendisimidir bu Soner YALÇIN? Ve "Kurtlar Vadisi" toplum inşaatımıdır?

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    efendi kitabını okudum.sabetayistlere sempati meyilli bi adam.zaten atatürkün efendi lafıylada dalga geçmiş gibi.yani bana göre sağlam adam deil

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Kitabı okumadım ama duydum biraz. Efendi uzantılı kişileri sebataist ilan etmiş galiba, dolayısı ile de Ali Rıza Efendi için de Sabetay demiş oluyor bir nevii.

Kurtlar Vadisi filmi milli duyguları okşadığı için olsa gerek, sempati ile bakıldı Soner YALÇIN'a ve hatta derin devletin adamı sanılarak, daha bir derin okundu kitapları, yazıları.

Fettoşçular kadar reklamını yapan olmadı Kurtlar Vadisinin oysa.

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Ha, bu arada; Fethullah GÜLEN cemaati taşeron bir cemaat, dolayısı ile Soner efendi, taşeronun amelesi. Arkası A.B.D'de galiba...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R00t
    R00t's avatar
    Erkek
    Yaw a.q ne kada sacma konuşuyo bu eleman :)

Senin deyiminle (Fettoşçular) Kurtlar Vadisi izlemezler
    onlar şubat soğuğunu izlerler.

Bu kadar bilgisizken Fettoşçular demen daha da cahil oldugunu gösterir.

<?php $senin="hay"; print $senin; ResponseWrite"a.q" %> Contact: admin@localhost :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    E aydınlat beni o halde root abi :D Biz niye burdayız bilgi paylaşmak için değil mi?

Fethullahçılar izlemediler filmi ama yaptılar ve izlettirdiler...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R00t
    R00t's avatar
    Erkek
    yaw ne alaka Fethullah Gülen Cemaati :S anlamadım onlar ve kurtlar vadisinin alakasını su belliki Cemaatle kurtlar vadisinin alakası yok ama Soner Yalçının cemaatle alakası olabilir...
    Kurtlar vadisinde Cemaat hakında hiç bir şey yok.

Filminde de Kadiri Tarikatından bahsediliyor Kısmen .Buda Kurtlar Vadisin de ki bir kısım kişilerin Kadiri tarikatıyla alakası oldugundan olabilir veya Irak ta bu tarikatın yaygın oldugu düşünülerek yapılmış olabilir.

DipNot: Fetullahçılar kelimesinin kullanılma mantıgını anlamış değilim.Hiç birşey şahıslar üzerine kurulu değildir.İnsan sevmiş olabilir sempati duyabilir buna illaki Fethullahçı mı demek lazım.

Toktamış Ateşle el ele gezen birisi o zaman Toktamış Ateşe de Fethullahçı dersiniz :S

Türkiye zaten su cu bucu kelimeleri yüzünden bu hale geldi.

<?php $senin="hay"; print $senin; ResponseWrite"a.q" %> Contact: admin@localhost :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    root Fethullah Gülen cemaati mensuplarına ne diyecez?

root Kurtlar Vadisi olayı sorgulanmalıdır? maksadım budur.

root araştır kurtlar vadisinin altında Fettoş'un izini, imzasını bulursun. Beni yargılama, konuya bak, bana değil...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek

Yaw Onların Ben Tee ( A.q ) Hepsi Hiç Bi ...ikimden anlamz onlar ancak sır kapısı yusuf yusuf agustos sogu gib seyler seyrederler yani sırf o kavatlara inat evdeki kanalı bozdum bıktım yaf gece gündüz onlar tabii fetullah gülene dedigim yok ama a.k bişeyde bu kadarda abartılmazki ama o agustos sogugundaki bi karı var o acayip hosuma gidiyor ya her gün ona bakıp bakıp 29+2 cekiyom :)

To Be Or Not To Be
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    muahaha BadMad :D

Hoop.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    önemsiz bir konu galiba bu, ha?

Toplam Hit: 2079 Toplam Mesaj: 13