Sony Full HD Led Tv

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yakında evlilik var Sony Marka Full HD Led Tv almayı düşünüyorum

varmı şöyle kampanyada yada kampanyaya girecek ürünler

aradığım özellikler Sony, Led, Full Hd, 3d olmasına gerek yok ekran en fazla 42" yeterli olur.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

sony alma hocam kesinlikle tek marka samsung al sana model söleyim aynısı bende var her bok var icinde

samsung 40es6100 modelini al geriye yaslan.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

günümüz teknolojilerinde bahsettiğimiz her naneyi Sony keşfetmiş ve uygulamaya geçmiştir sony reyiz den şaşma kalite kallavi...

Keep Going !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Sony kalitesini kanıtladı kanıtlamasına da şimdi en az onun kadar iyi TV üretebilen Samsung var.  Ayrıca LG TV lerde 3d de gayet iyi.

Dostum sana tavsiyem önce millet ne diyo iyi bak sonra git tekno marketlere gözünle gör ondan sonra al.

Sony ler pahalı oluyor genelde ama sağlamdırlar... Samsung lar ona oranla daha ucuz ve Sony ye yakındır kalitesi. LG bunlar arasında bence 3.

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

sony 32ex520 kullanıyorum 82 ekran oldukça memnunum sonynin led tvleri güzel tavsiye ederim. İstersen satarım sana odama aldım kullanırım diye zaman olmuyor izlemeye boşuna duruyor 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    GebesH bunu yazdı

günümüz teknolojilerinde bahsettiğimiz her naneyi Sony keşfetmiş ve uygulamaya geçmiştir sony reyiz den şaşma kalite kallavi...

Bravia serisi kadar berbat bir seri yok..

kulaktan duyma laflarla degil tecrube konusuyor.

götümdeki kıllari beyazlatti.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

sony dediginiz tvlerin led panellerini söküp bir ara bakarsınız hangi marka kullanmıs

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

sony kendini kanıtlasa ne olacak lg nin 3d si sony ninkine 1000 basar

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

bak bende dugun yaptım dugunden once 3 ay dugunden sonra 2 ay arastırdım. haziranda turkiyeye giris yapan ES Serisini Aldım. İstanbulbilisimde tekniker vardı sagolsun cok arastirarak ES Serisine Bas Parayı dedi inan krallar gibi mutluyum suan. 10 Numara cihaz. Her Boktan formatta videoyu acıyor ve sıkıntı yassatmıyor. Yanına birde Logitech z905 yiteledim. Değme Keyfime Hocam.

Bana giren cıkan yok bu tv almnanda ama. zarar etmenizi kötü mal almanızı istemem. cunku elektronik esyalar sans isidir. tabide samsung 1. terhicimdir hocam. Son Sözüm.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-40es6100--es6140-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,32364.html

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    APPaLLoSa bunu yazdı

bak bende dugun yaptım dugunden once 3 ay dugunden sonra 2 ay arastırdım. haziranda turkiyeye giris yapan ES Serisini Aldım. İstanbulbilisimde tekniker vardı sagolsun cok arastirarak ES Serisine Bas Parayı dedi inan krallar gibi mutluyum suan. 10 Numara cihaz. Her Boktan formatta videoyu acıyor ve sıkıntı yassatmıyor. Yanına birde Logitech z905 yiteledim. Değme Keyfime Hocam.

Bana giren cıkan yok bu tv almnanda ama. zarar etmenizi kötü mal almanızı istemem. cunku elektronik esyalar sans isidir. tabide samsung 1. terhicimdir hocam. Son Sözüm.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-40es6100--es6140-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,32364.html

inceleyim bi

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 1606 Toplam Mesaj: 20