Sony Xperia Z1 Camera Lens

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu sony xperia Z1 de lensi çıkartıp nasıl çekiyor direk bluetooth ile telefona mı gönderiyor fotoğrafları , adamlar süper birşey yapmışlar. On numara beş yıldız.

http://www.youtube.com/watch?v=VgihmrJg7cw&feature=share

Telefona tanıtma videosu

http://www.youtube.com/watch?v=Fi9X3-mYDEo

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

wi-fi ile bağlanıyomuş kompakt kamera diyo

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fNCcm7Creqs

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

note 2 ıcın olanlarıda varmı acaba ?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

tüm telefon modelleri için kullanılabilir iphone dahil. türkiyeye qx10 modeli gelicek türkiyeye sadece diger modeli getirilmeyecek son anda karar değişmezse sony euroasia kanalından. sony çalışanıyım oradan biliyorum.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

tüm telefon modelleri için kullanılabilir iphone dahil. türkiyeye qx10 modeli gelicek türkiyeye sadece diger modeli getirilmeyecek son anda karar değişmezse sony euroasia kanalından. sony çalışanıyım oradan biliyorum.

Fiyatları belli mi peki ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

açıklanan 449-499 arası tahmin edilen fiyatı.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

muhtemelen nfc teknolojisi olan tellerde çalışacak veya bluetootla bağlantı kuracak telefon arasında.

işte bu yüzden sony hayranıyım iyi ki de sony tel almışım işe yarar  :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Harbiden iyimiş bu ya :D

http://www.youtube.com/watch?v=kW2ZnEOmZ-8#t=23

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

muhtemelen nfc teknolojisi olan tellerde çalışacak veya bluetootla bağlantı kuracak telefon arasında.

nfc ile bağlantı kuracak telefon ile bluetooth sayesinde ise telefonun 10m uzağına kadar kullanılabilecek, misal müzenin girilmez bir bölümü var tel elinde veya cebinde eline al lensi uzat müzenin girilmez bölümüne çek fotosunu ;) yeni televizyonlarında da nfc özelliği var sony nin nfc ile baglayıp yalnızca telefondaki medyayı değil tüm ekranı tv ekranına göndermek mümkün. sony telefon ve sony televizyon yeterli samsung nfc sony tv ile sadece medya gönderimi gerçeleşirken sony tel sony tv tüm ekranı ne yaparsan yap tv ekranında görme sansına sahipsin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

açıklanan 449-499 arası tahmin edilen fiyatı.

Qx10'un Xperia Z1 kamerasından pek de bir farkı yok ki. Z1 alan kişi bu cihazı almaz. Ama QX100 çok sağlam lens. QX100 ün fiyatı bildiğim kadarıyla 750 tl civarında olacak.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

nfc ile bağlantı kuracak telefon ile bluetooth sayesinde ise telefonun 10m uzağına kadar kullanılabilecek, misal müzenin girilmez bir bölümü var tel elinde veya cebinde eline al lensi uzat müzenin girilmez bölümüne çek fotosunu ;) yeni televizyonlarında da nfc özelliği var sony nin nfc ile baglayıp yalnızca telefondaki medyayı değil tüm ekranı tv ekranına göndermek mümkün. sony telefon ve sony televizyon yeterli samsung nfc sony tv ile sadece medya gönderimi gerçeleşirken sony tel sony tv tüm ekranı ne yaparsan yap tv ekranında görme sansına sahipsin

bu dediklerini ben lg tvde de yapıyorum.lens olayı da kıyak olmuş.12 mp kameram olmasına rağmen bazen bana kalite düşük geliyo bu lens hakaten iyi oldu.statta falan zoom yapıp iyi fotolar çıkartabilir insanlar.

lens outlet mağazaya da düşerse zaten tadına doyum olmaz :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 1569 Toplam Mesaj: 14