folder Tahribat.com Forumları
linefolder Html - CSS - XML - JavaScript - Ajax
linefolder Sörf Ederkene Web Site Uzantılarını Kolayca Değiştirme Metodu Bilen Beri Gelsin.

Sörf Ederkene Web Site Uzantılarını Kolayca Değiştirme Metodu Bilen Beri Gelsin.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Konu başlığına ne yazsam bilemedim neyse özet geçiyorum (geçemedi, sayfalarca yazıcak şimdi d*llama) 

Şimdi diyelim ki  https://www.abcdefg.com/page/3    diye bir web sayfasında geziyoruz, mesela tahribat için şu; https://www.tahribat.com/forum/herhangi-bir-konu-1234567/3 

ben sonraki sayfa butonuyla vakit kaybetmek istemiyorum istediğim yeri bulana kadar, buradaki sayfa numarasını nasıl otomatize bir şekilde herhangi bir tuşla arttırabilir/azaltabiliriz? 

Böyle birşey var mıdır chromium bazlı tarayıcılar için? 

Konu gizli felan değil çünkü niye olsun di mi? 

Dipçik not: p*rno sitelerinde kullanmak yoktu aklımda, ama orda da iyi gider ha asdilkfşga

Sonradan akla gelen: Autohotkey ve voice attack kullanıyorum ikisiyle de şuradaki kutucuğa tıkla önceki değeri kontrol et, bir arttır ve enterla yapılabilir ama çoook uğraştırır hazır bişey olsa ciks olur. 

SweetyVolty tarafından 10/Haz/20 13:27 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Bazı forumlarda bunun için listbox konuluyor kaç cevap gösterilsin tek sayfada. Bu değişince arkada çalışan database sorgusu değişerek listeleniyor. Şimdi baktım donanımhaberde aşağıya inince bir sonraki sayfa geliyor kendileri yapmışlar.

İstediğin olayı her site için ayrı ayrı yazılması gerekebilir. Bazılarında da sık sorgu koruması varsa o sitede hiç birşeyde yapamıyabilirsin. Bir X sitesi için eklenti ya da bot şeklinde yazılabilir. Bunlada kimse uğraşmaz diye düşünüyorum :)

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    hypnot1c bunu yazdı

Bazı forumlarda bunun için listbox konuluyor kaç cevap gösterilsin tek sayfada. Bu değişince arkada çalışan database sorgusu değişerek listeleniyor. Şimdi baktım donanımhaberde aşağıya inince bir sonraki sayfa geliyor kendileri yapmışlar.

İstediğin olayı her site için ayrı ayrı yazılması gerekebilir. Bazılarında da sık sorgu koruması varsa o sitede hiç birşeyde yapamıyabilirsin. Bir X sitesi için eklenti ya da bot şeklinde yazılabilir. Bunlada kimse uğraşmaz diye düşünüyorum :)

bana zaten hazır yazılmışı lazım;

Linki gir:

neresi artıcak:

hangi tuş arttırsın şeklinde. bulamazsam en son kendim yabıcam da ne diye aratacağımı bilmiyor oluşum bulamamama neden oluyor işte. 

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

360 derece yazarkenki derece işaretini googledan aratıp buraya geri yapıştırmaktan çok daha kolay olanı kendi scriptini yazmak olabilir hocam. Çünkü hazır bulamayacaksın mantıken

Çünkü her sitenin kendine göre urlsi var. İleri geri gitme tahribatta /2 /3 şeklinde ama haber sitelerinde -2-3 şeklinde genelde. 

Bütün web .Net ile yazılmış olsaydı belki bir tık kolay olabilirdi ama ben mesela kendim götümden uyduruyorum sef linkleri. Ne yazarsan yaz global bir otomatikleştirme yapamazsın

iyibu! yeniden..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

hazırı vardı bunun yıllar önce kullanidik. kaydırdıkça açıyordu tek seferde hepsini değil. halâ vardır bence.

p.s. etiketler şahane :=

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

amcık sikerken de üşeniyor musun 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bu yıllar önce opera da vardı. Native olarak geliyordu. Mausla sol-sağ tık yapınca ileri sağ - sol tık yapınca geri gidiyordu. Dediğin gibi urldeki sayıyı arttırıp azaltiyiordu 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    by_Tet bunu yazdı

360 derece yazarkenki derece işaretini googledan aratıp buraya geri yapıştırmaktan çok daha kolay olanı kendi scriptini yazmak olabilir hocam. Çünkü hazır bulamayacaksın mantıken

Çünkü her sitenin kendine göre urlsi var. İleri geri gitme tahribatta /2 /3 şeklinde ama haber sitelerinde -2-3 şeklinde genelde. 

Bütün web .Net ile yazılmış olsaydı belki bir tık kolay olabilirdi ama ben mesela kendim götümden uyduruyorum sef linkleri. Ne yazarsan yaz global bir otomatikleştirme yapamazsın

https://en.wikipedia.org/wiki/Alt_code bilgisayarını nasıl kullanacağını bilmiyorsan buyur hocam. Derece işareti için bakmana gerek yok alt+248

Özellikle belirttim şu url için şunu şu tuşla arttıracak diye. olay global bir otomatikleştirme değil zaten, hızlı bir şekilde gezmek istediğim bir sitenin sayfalarını hızlı bir şekilde değiştirmek. 

NoktaliVirgul bunu yazdı

Bu yıllar önce opera da vardı. Native olarak geliyordu. Mausla sol-sağ tık yapınca ileri sağ - sol tık yapınca geri gidiyordu. Dediğin gibi urldeki sayıyı arttırıp azaltiyiordu 

bakayım bi opera kurulu belki halen vardır. Zor birşey değil çünkü sadece adresteki belirli olan sayıyı gösterip hangisi olduğu hiç farketmez herhangi bir tuş ya da kombinasyonuyla arttırıp azaltmak 

sana ne desem bilemedim zaten, neyse. 

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Kimse burnundan kıl aldırmıyor herkes de tersinden kalkıyor amk he. Madem o kadar iyi bilgisayar kullanmayı biliyorsun neyi soruyorsun hocam yaz işte kendin onu diyorum

Senin spesific bir site için o siteye özel eklenti yazmadıkça global oluyor işte. Allah mı bu kodu yazan adam senin sitenin adresini bilecek

Neyse ben sen kadar bilmiyorum banane amk

iyibu! yeniden..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Senin ben daşşanı yiyim ya 

by_Tet mürüdüm 3 gündür uyumadım onun asabiliği olabilir biraz üstümde alıntılayamadım da kırdıysam kusra bakma valla senin de daşşanı yiyim büyük özür 

Sadece hali hazırda var olduğunu bildiğim için ve nöronsuz kalmış, yok pardon oksijensiz kalmış beynim bir türlü nasıl aratacağını çözemediği için konu açma gereği duydum yoksa uğraşırım kendimce neyse acelem var açıklarım sonra bi yandan yazarken bi yandan don giymeye çabalıyorum şu an asdfgsg

Çok sıkılıyom