Soygun Resmen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    ottomanmurat bunu yazdı
    fifsonic bunu yazdı

Reis O Köprü Olayi vardi köprünün başına adam koyup para alıyor sonra diger başa sonra da ortada da dövüyorlardi

aynı sonuç ama türkiye de cumhurriyetten gelen bir gelenek devlet eliyle soygun eski türk filmlerini  eşkiya filmlerini  izleyin gerçegi anlatır

yani mantık aynı sevilen hep halk oluyor.

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı

Al benden de o kadar hocam. Vodafone faturasız tafie araştırıyorum. Tavsiyelerinizi alabilirim.

Her konuyu siyasete bağlamayın ya. Sonuç olarak şemsiye girmiş bikere bunu her seferinde açıp kapatmaya ne gerek var :) Tavsiye istedik hocam siyaset yapın demedik :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı

Al benden de o kadar hocam. Vodafone faturasız tafie araştırıyorum. Tavsiyelerinizi alabilirim.

özgür genç iyidir ben onu kullanıyorum.

bi de elektrik faturasına bakın amk o da soygun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

34.12 bide neye göre ? yurtdışında aynı görüşme bedeli 15 lira olabilir yani görüşme bedelleride pahalı hacular üstüne vergide cabası

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Hepinizin elinde aypon kullanmayın la kullanmayın :)

Doğalgaz/Benzin/Elektrik/Su (evet yanlış okumadın SU)/İletişim vs vs ....

Solak Cerrah
Toplam Hit: 1518 Toplam Mesaj: 16