folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Şöyle Kriko-Kızak Tarzı Bir Şeye İhtiyacım Var

Şöyle Kriko-Kızak Tarzı Bir Şeye İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Instagram'da denk geldim ancak bir bilgi yok. Bu aparatın ismi ne diye geçiyor bilgisi olan var mıdır ? 

https://streamable.com/ef1jg

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

https://h5.tr.aliexpress.com/item/33058700115.html?pid=808_0011_0131&spm=a2g0n.search-amp.list.33058700115&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=PAGE_VIEW_IDCLIENT_ID(aefeMsite)NAV_TIMING(navigationStart)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tanesi 155 dolar mı ? 4 tekere 4 tane alınsa 620 dolar yani 3.700 lira falan. Bu Çinlilerin kafası güzelmiş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Triko kazak okudum Trendyol da indirim vardır baktın mı diyecektim videoyu izledim adamın üzerindeki paltoya baktım alaka kuramadım sonra başlığı yeniden okudum çözdüm :D

Yer kaplamasa her bagaja lazım birşey. Zincir takmak için de mükemmel buluş

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Triko kazak okudum Trendyol da indirim vardır baktın mı diyecektim videoyu izledim adamın üzerindeki paltoya baktım alaka kuramadım sonra başlığı yeniden okudum çözdüm :D

Bunu tek yaşayan benim sanıyordum :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Bunu tek yaşayan benim sanıyordum :D

☝️

🤣🤣🤣🤣

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

+1

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    Https bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

+1

+1

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

triko kazak diye sanırım tek ben okumamışım :D konuya girdim gif'i açtım ulan ne alaka triko diyorum :D sonra baktım krikoymuş :D

Ne Mutlu Türk Doğana..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

aynen bende triko kazak anladim niyeyse :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Çok yer kaplar ve pahalıya geliyor hocam. Plakayı emniyete verip 5 dk ulaşmak daha mantıklı :)

alektamovikmovik
Toplam Hit: 1616 Toplam Mesaj: 17
kriko