Spor Salonuna İsim Aranıyor !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:
    -----------------------------
    @Karatahta, o dediğin erkeklere özgü birşey, adam özellikle ''erkeklere özel bir isim'' olmasın demiş =)

Düzgün okumak lazım,ben özellikle erkeklerle alakalı olacak sandım : ) O zaman östrojen olsun :D 

Çekil,Önümden Çekil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

Swool bunu yazdı:
    @Karatahta, o dediğin erkeklere özgü birşey, adam özellikle ''erkeklere özel bir isim'' olmasın demiş =)

Düzgün okumak lazım,ben özellikle erkeklerle alakalı olacak sandım : ) O zaman östrojen olsun :D 

sencede sadece erkeklere özgü oldu yani..biyoloji dersi almadınız mı hiç :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Shemale.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Hocam sidik yarışı mı yapalım?Bayanda da erkekte de üretilir.Ancak erkeğin cinsel hormonudur,saçların dökülmesine sebep olur,erkekte testislerde üretilir.Nedir yani?

Yani galatı meşhur,lügat-i fasihten evladır,sen hiç edebiyat dersi almış mıydın? 

Wizar özür dilerim kendi adıma,konunu piç etme amacım yoktu,yeni önerim Unicorn beğenirsin umarım

Çekil,Önümden Çekil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek
    Tes-tees:)

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

Wizard'S ( wizard'ın yeri )

Hani amerika'da falan varya Eat at Joe's tarzı. 

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek
    bak onu hiç düşünmemiştim :D

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

Hocam sidik yarışı mı yapalım?Bayanda da erkekte de üretilir.Ancak erkeğin cinsel hormonudur,saçların dökülmesine sebep olur,erkekte testislerde üretilir.Nedir yani?

Yani galatı meşhur,lügat-i fasihten evladır,sen hiç edebiyat dersi almış mıydın? 

Wizar özür dilerim kendi adıma,konunu piç etme amacım yoktu,yeni önerim Unicorn beğenirsin umarım

Boşver, sinirlemene gerek yok. Biz cahil kalalım... Hayatımızda biyoloji mi gördük ? İlkokul sıralarında fiş toplayalım...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

unisex =)

tabi Türkçe olsa idealist bir tavır sergilemiş olursun onu tavsiye ederim

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

Allah İyiliğini Versin Karatahta, Yeminlen 10 Dakkadır Kasıla Kasıla Gülüyorum. Yahu bi İnsan bu kadarmı Dobra Olur Hayret.... Tamda Aklımdan Artık Konuyu Okurken Geçen Cümleleri Ama Cuk diye yerleştirmişsin...

Yok O Değilde, Adam Spor Salonu felan açacak sanırsam, Ne Bu Yahu Ortalık Sidikli isimlerden geçilmiyor. :) fena oldum yazıyı yazarken bile kasıldım yahu gülmekten.

Edit Büdüt... : Dur Allah Cezanı verecek, Konuya mesaj atmışken bizde bişey Diyelim...

PowerAtletick Sanırım olabilir... En azından Benimkinde Testesteron gibi bişeyler yok. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 5392 Toplam Mesaj: 46