Spotify Kullananlar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Arkadaslar burdan arkadaslar soylemisti program super. Fakat bazi cok bariz bilinen albumleri bulamiyorum. Yani atiyorum mabel matiz cikmiyo anasini flort grubu cikmiyo. Bu gibI. Yani ne onerirsiniz? 

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek

Turkce sarkilarda biraaz eksigi var ama yabanci dinleyenler icin harika ben mesela suan dede efendi - yeni bir gul nihal aldi bu gonlumu dinliyorum

Amatör forever
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

türkçe içerik yavaş yavaş geliyor türkiyede ünlenmeye başladıkca gelir ama yabancı arşivi baya doyurucu yaklaşık 8 9 aydır premiumunu kullanıyorum öneririm. hele ofis ev bide telefondan müzik dinlemeyi seviyosanız 10 numara bi yerde oluşturduğun liste hepsinde güncelleniyor 2 saat liste yapmakla uğraştırmıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Ewt ona katiliyorum harika listeleri var. Yabanci olarakda cok doyurucu. Ses kalitesi olarak ta harika

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

reklamlarıda olmasa... spotify premium işini çözemeyiz dimi?

Frisky...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam geçen aya kadar Spotify'ın 1 ay alana 2 ay bedava kampanyası vardı. Aylığı zaten 10 lira, Enpara ile alınca yarısı iade olduğu için 5 liraya geliyor. Ben geçen ay 3 aylık üyeliği 5 liraya aldım. Konuya gelince türkçe şarkılarda malesef çok iyi değil hocam Spotify ama yabancı şarkılardan arayıp da bulamadığım hiç olmadı.

since 2005 // tbt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

türkce icerikin az olmasının nedeni eskiden tek bir müzik olusumu vardı legal icin müyap o dagıldı. simdi 3453485 tane icerikci var ve hepsiyle anlasarak ekleniyor, o yüzden bazı albümlerin olmaması normal.

türkce iceriklerin daha fazla olmasını istiyorsanız, vpn kullanarak baska bi ülkeden hesap almanız gerekiyor.

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Turkcell müzik ya da Fizy var Türkçe içerik için.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

ses kalitesi konusunda diğer tüm servisleri sollamış görünüyor. şu ana kadar bir açığını bir problemini de görmedim, bendeki telefonun ses kalitesi iyi olsaydı (allah beni kahretmesin gittim dark aldım) kesinlikle ücretli abone olurdum. telefonu değiştirdikten sonra yıllık üyelik almayı düşünüyorum. ses kalite olarak mp3 den ciddi şekilde ayrılıyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı

türkce icerikin az olmasının nedeni eskiden tek bir müzik olusumu vardı legal icin müyap o dagıldı. simdi 3453485 tane icerikci var ve hepsiyle anlasarak ekleniyor, o yüzden bazı albümlerin olmaması normal.

türkce iceriklerin daha fazla olmasını istiyorsanız, vpn kullanarak baska bi ülkeden hesap almanız gerekiyor.

aynı uygulamada vpn ile girdiğim zaman türkçe içeriğe ulaşma şansım varmıdyani?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

süper i okuduktan sonrasına bakmadım.

itunes gibi tüm albümler yok.

para veriyorsunuz internetiniz yoksa öyle aval aval bakıyorsunuz

Toplam Hit: 3239 Toplam Mesaj: 31