Spotify Vs Deezer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Spotify ile deezer in + – leri nelerdir spotify nin pc halini gördüm çok hoşuma gitti bide müzik konusunda iyi olan hocalarımız ses kalitesini karşılaştırabilir mi bide genelde çevrimdışı modu çok kullanacam hangisini almalıyım

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hani mahalle aralarında Anadol pikap ile gezip "petetes soaan gel apla" diye megafonla bağıran satıcılar olur ya işte Deezer'ın mp3 kalitesi o kadar.

Spotify tokatlar. Ayrıca program yüklemeye gerek yok. Tarayıcıdanda dinleyebilirsin : https://play.spotify.com/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Haci gunde 2-3 saatim muzikle gecer. Apple music, deezer ve spotify kullandim iclerinde kullanim acisindan digerlerine gore ustun buldugum spotifyi kullaniyorum daha cok su an. Bir kac gozlemimi aktarmak gerekirse:

Deezer indirmesende hafizada cache tutuyor sanirim yakin zamanda dinledigin sarkilari yuklemiyor. Digerlerinde yok bu.

Apple music kaliteyi en iyi yapinca iyi bir mobil hiz bile yetmiyor kimi zaman donuyor falan inanilmaz sinir bozucu. Kalite dusuruncede les gibi oluyor. Arayuzu cok sikko ne aradigimi sasiriyorum arifin manchestera attigi gole gidiyorum.

Spotifyin sevmedigim yonu ise mesela yoresel hit olmus sarkilar ilgili listelerde olmuyor 1 sene sarkilar dinlenme sayisindan dolayi kaliyor. 

Simdilerde parti oelligi getirmisler spotifya cok mukemmel hardwell aciyorum gecisler bpm olsun mukemmel ayarliyor.Zannedersin hardwell caliyor.

Fiyat acisindan ayni bokun lacivertleri ben sulaleye spotify aile aldim daha ucuza geliyor. Vsvsvs

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

çare spotify

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Deezer ın aynı anda 3 cihazda kullanma özelliği var mış spotify de öyle bişi var mı mesela ben internet cafede dinlerken kardeşim evden dinleyebilir mi

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

spotify kullan en iyisi o.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

arayüz, masaüstü uygulaması, mobil uygulama olarak kesinlikle spotify diyorum ben. deezer hiç kullanışlı gelmiyor bana, premium olmasına rağmen kullanmıyorum pek.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Spotify premium kullandım memnundum.. Deezer kampanya yapmış 1 TL ondan da aldım ama mp3 kalitesi bariz bir şekilde çok kötü..

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

3 yıla yakındır spotify kullanıyorum ve oldukça memnunum. Herhalde her ay harcadığım en işe yarar 10tl bu olsa gerek.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ikisinide crack li kullan. hiç şikayet etmezsin.

Toplam Hit: 3503 Toplam Mesaj: 25
spotify deezer