folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Spy-Eafw Ve İc3"Ün Tahribat Aşkı

Spy-Eafw Ve İc3"Ün Tahribat Aşkı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Bu iki asker kardeşimiz güzel güze soyunma odasında soyunurken götleri kalkmış ve oturağa aşağıda gördüğünüz gibi tahribat aşklarını dile getirmişlerdir. bunu gören sevgili komutanları haftasonu eve gitmeme ve siki tutma cezası vermiştir. Kendileri iş-güç pardon ceza için çıktılar ve resmi yayınlamamı istediler. Bende yayınlayam dedim. (ben Tahribat ismini okulun tam 13 yerine asitat kalemi olmak üzere bir duvarına eşek kadar kurşun kalemle boyadım ayrıca yatılı da ki dolabımın üstü ReaL_KurD / Tariqat-ül Tahribat ve Tahribat.Com yazıları ile dolu :) e tabi ben asker değilim neden ceza alayım :D ),

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

bu arada diyeceksiniz ki  ir2 ye neden teşekkür ettiniz vallaha biz de bilmioz  :9 şaka tabi msn de ne zaman sorsak yardımcı oluor.ondan yani

bunu okul kantinin de de yaptık :)

bu arada cezayı yemiş vaziyetteyiz hafdta sonu okulda kamuflajlar falan gezecez ak.böle dallar neyim olacak etrafımızda ilginç yani.çizimi ben yaptım çekim spy eafwnindir bu arada onu da söliim

:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    helal olsun walla. da anlamadığım ir2 nin adı neden geçiyo gereksiz :D:D benim adımı yazmaları lazımdı :D hatta "PHP RULZ ASP SUX" yazsalardı :D:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    a4tech uzulme senin kini yazacam bir daha ki sefere :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    la yazdırmam bi daha okul pclerinde sürünüoz senin yüzünden a.q kamofilajlarla pc başında oturuoz böle iş mi olur :) şimdi eve gidecektim la :(  böle pc zevki de olmuo 10 dkka girip çıkıoz :(

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

hoca kopdum ya askeriyede bile adımız geçiyo :) bizde vapuru hacklemişdik 2002 taksim buluşmasında :) çaycı geliyo herkes arkasına yaslanıyo görünmesin die :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ak spyı b ukadar tırsam bee.ben aksamdan beri giriom

bu arada pc basında kamuflajla oturuoz ak

a.k spyı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ic3 öğrenci

cezası:okuldan atılma

nedeni:devlet malına zarar ve disiplinsiz hareket

herhalde sepet çekçekler okuldan ama pişman değilim bir daha olsa bir daha yaparım :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yok abi işçilik sıfır :))...biz lisedeyken sırayı zımparaladık kazıdır renkli şekilde ismimizi yazdık tabi sonra ibne müdür elimize zımparayı verdi düzelttirdi sıra yeni gibi oldu :))...sonra liseden mezun olurken son gün elimizde spyrey boyalarla okulun a.q duk :))...hatta ibnelik olsun die..sınıfta tam karşı duvara

"KURTULUŞ DEVRİMDE KURTULUŞ SOSYALİZMDE"

hemen altınada

"ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELENEMEZ "+3hilal

yapmıştık ne günlerdi a.q...üni de çılgın adam yok hiç...bulsam ünin de a.q heryeri www.hatunbankasi.com diye donatacam da adam yok a.q :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    computerwolf bunu yazdı:

yok abi işçilik sıfır :))...biz lisedeyken sırayı zımparaladık kazıdır renkli şekilde ismimizi yazdık tabi sonra ibne müdür elimize zımparayı verdi düzelttirdi sıra yeni gibi oldu :))...sonra liseden mezun olurken son gün elimizde spyrey boyalarla okulun a.q duk :))...hatta ibnelik olsun die..sınıfta tam karşı duvara

"KURTULUŞ DEVRİMDE KURTULUŞ SOSYALİZMDE"

hemen altınada

"ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELENEMEZ "+3hilal

yapmıştık ne günlerdi a.q...üni de çılgın adam yok hiç...bulsam ünin de a.q heryeri www.hatunbankasi.com diye donatacam da adam yok a.q :))

aga beni okuldan sepetliolar senin derde bak :)))

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    la olm askeri lisedesn herhalde ben lise 1den ter askeri liseden..en isi boşver çık düz liseye git hacım hayatın kararıyor askeri lisede :))...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 4139 Toplam Mesaj: 14