Spymastersnake.Org Hacked

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek

indexi güzelliği yada şekli önemli değilki neyi tartışıyorsunuz ?

Paintlede yapar

yada direk " Hacked Uleeeen !! by OturgaçlıGötüreç " de yazar burası bizi gıdıklamaz...

t3b1k4L3R....

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khmer
    khmer's avatar
    Erkek

http://www.spymastersnake.org/forum/thread.php?threadid=1176&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=1

burada yazılanlara eğer doğruysa bu bana göre dolandırıcılık

buda çok kısa bir alıntı:

bide spymaster sizden değilmiydi? sanirim adı okan olan kisi spymaster değilmyidi? ben mı karıstırıyorum Smile

Ewt moddu. Bu lamer arkadaşla kankilermiş meğer Big Grin Ona verdiği cookie ekleme linkine flash ekleyip bide hackledik diyerek buraya geliyorlar Big Grin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Rbx bunu yazdı:

sorcerer koçum benim muhattabım değilsin msn den ignore yedin buradada laf söliyorsun

Resellerini kapadık diye bu şekildemi davranıyorsun :)))

daha  3 hafta onceleri taha taha diye konusurken simdi post most anlamıyorum böle sanki

birsey görünce böle sanki sana küfür etmiş gibi üstüne alınıyorsun neyse Yorumsuz :))

1 - )  BAna Koçum  Gibi  İtaplarda bulunma kafanı koparırım.. Daha Dünkü Boksun..

2 - )  Resellerimi ( Ki Reseller Değil ) Siz Kapatmadınız.. Dns lerimi Kendim değiştirdim sonrada  Kapattıysan çokta sikimde..

3 - ) 3 Hafta Önce Taha TAha ARkadan kim Koşmuş Lavuk.. Sen Kimsin..

4 - ) Sen Benim Msn Listemde Ekli Bile Değildin : ) Sadece Konuşma Yetkisi vermiştim sana :) ve her zaman engelliydin arada bi bişey olursa açıyordum o kadar : )

5 - )  Makina Falan satacağın Zaman Ki Bkz : Kabus , Redi  Bu adamlar Sikimi Yalıodun..  + Savasim.Com U Dolandırdıgın Zamanda.. Ben olmasaydım  Yarrağı yerdin senin. O zaman Arkamdan Koştugun Günleride Unutma.

6- ) IRC de Şurayı Hackledim Buraya Hackledim Deyip SpyMasterin indexlerini gösterip... ben ogrettim şu yaptım bu yaptım diyen sen değildin demi ?

7 - ) Hadi Şimdi Siktir Git... Senin Gibi Dolandırıcı Kolpa ADamların işi yok burada..

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gXgX
    gXgX's avatar
    Erkek
    Ya kolpa hepsi yalan bu spyMASter i mod yaptilar sonra gokhan buna demis cookies.html'ye cookie mi koy birbok koy demis buda index koymus salak salak burdada hava atiyor ya bi ziktir :)
Toplam Hit: 8306 Toplam Mesaj: 35