folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Staj Dosyam İçin Yardım Edebilecek Birisi Varmı?

Staj Dosyam İçin Yardım Edebilecek Birisi Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant
    Berkant's avatar
    Erkek

Staj teslim tarihime sadece 10 gün kaldı ve ben 15 sayfa yazabildim. Her gün aynı işleri yaptığım için yazacak başka birşey bulamıyorum. Eğer elinizde bir döküman yada atabileceğiniz link varsa rica etsem gönderebilir misiniz? Bu arada konuların nereye ve nasıl açıldığını bilmiyorum ama incelediğim kadarıyla burayı uygun gördüm. Eğer yanlış yere açtıysam özür dilerim... Yardım edeceklere şimdiden teşekkür ederim...

Söylemediğinin hakimi söylediğinin ise Mahkumusundur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

hocam staj dosyası derken içeriği nedir.. yani hangi konuda staj dosyası için yardım gerekli.. onuda yazsan ona göre yardımcı olalım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

ne stajı muhasebemi başka bişeymi :|

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant
    Berkant's avatar
    Erkek

özür dilerim konusunu yazmamışım :)...bilgisayar yazılım veya donanım üzerine olabilir...

Söylemediğinin hakimi söylediğinin ise Mahkumusundur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyler ben de yazacak bişe bulamıyorum banada turizmle ilgili staj dökümanı lazım bulan varsa paylasırsa cok sevinirim

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

sorry_13 bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler ben de yazacak bişe bulamıyorum banada turizmle ilgili staj dökümanı lazım bulan varsa paylasırsa cok sevinirim

örnek :

Club & Hotel Letoonia birinci sınıf tatil köyüdür. Konum itibariyle Fethiye’ye 4 km., Dalaman Havaalanına 57 km uzaklıktadır. Toplam 1502 yatak kapasiteli olan işletme 105 tane otel odasına, 256 tane club odasına, 110 tane de villaya sahiptir. Otel odalarında balkon, küvetli banyo, halı taban, klima, telefon, televizyon, emanet kasa, saç kurutma, minibar bulunmaktadır. Club odalarının otel odalarından tek farkı banyoların duşa kabinli olmasıdır. Villaların büyük bir bölümü şahıslara ait olup, işletmeye ait olan villalar 1 oda, 1 salondan oluşur. İşletmede her şey dahil sistem uygulanmaktadır. 24 saat yiyecek, yerli-yabancı alkollü ve alkolsüz içecek servisi, su sporları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, tenis, masa tenisi, bilardo, mini club ve tüm animasyon aktiviteler dahildir. Bunun yanında motorlu su sporları, doktor, telefon, masaj, çamaşır yıkama ve ütüleme ücrete tabidir. İşletmede 3 adet açık büfe restaurant, 3 adet A’lacarte restaurant, 1 adet snack restaurant, 9 adet bar ve 1 tane disko-bar, 3 adet özel koy, 3 adet yüzme havuzu, 2 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca 550 kişi kapasiteli konferans salonu ve 50 yatlık marina mevcuttur. Butik, hediyelik eşya, kuyumcu, market, kuaför, fotoğrafçı ve araba kiralama üniteleri vardır. Odaların %85’i deniz manzaralıdır.

örnek bu şekide yazabilirsin hocam.. ama evdekilerden mesela baban yazışmalarda iyiyse ona iyice açılımını yaptır olmazsa kamuda çalışan bir tanıdığın falan varsa resmi yazışmalarda bu şekilde sana yazıversin uzunca bir yazı :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

essan bunu yazdı:

sorry_13 bunu yazdı:

örnek :

Club & Hotel Letoonia birinci sınıf tatil köyüdür. Konum itibariyle Fethiye’ye 4 km., Dalaman Havaalanına 57 km uzaklıktadır. Toplam 1502 yatak kapasiteli olan işletme 105 tane otel odasına, 256 tane club odasına, 110 tane de villaya sahiptir. Otel odalarında balkon, küvetli banyo, halı taban, klima, telefon, televizyon, emanet kasa, saç kurutma, minibar bulunmaktadır. Club odalarının otel odalarından tek farkı banyoların duşa kabinli olmasıdır. Villaların büyük bir bölümü şahıslara ait olup, işletmeye ait olan villalar 1 oda, 1 salondan oluşur. İşletmede her şey dahil sistem uygulanmaktadır. 24 saat yiyecek, yerli-yabancı alkollü ve alkolsüz içecek servisi, su sporları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, tenis, masa tenisi, bilardo, mini club ve tüm animasyon aktiviteler dahildir. Bunun yanında motorlu su sporları, doktor, telefon, masaj, çamaşır yıkama ve ütüleme ücrete tabidir. İşletmede 3 adet açık büfe restaurant, 3 adet A’lacarte restaurant, 1 adet snack restaurant, 9 adet bar ve 1 tane disko-bar, 3 adet özel koy, 3 adet yüzme havuzu, 2 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca 550 kişi kapasiteli konferans salonu ve 50 yatlık marina mevcuttur. Butik, hediyelik eşya, kuyumcu, market, kuaför, fotoğrafçı ve araba kiralama üniteleri vardır. Odaların %85’i deniz manzaralıdır.

örnek bu şekide yazabilirsin hocam.. ama evdekilerden mesela baban yazışmalarda iyiyse ona iyice açılımını yaptır olmazsa kamuda çalışan bir tanıdığın falan varsa resmi yazışmalarda bu şekilde sana yazıversin uzunca bir yazı :)

hacı şimdi staj yaptıgım otelde gunluk ne yaptıgımı doldurmamı ıstıyorlar daha baslayalı ıkı gun oldu a.qlarım öğrenciyiz die bize yaptırmadıkları iş kalmıyo örneğin: şezlong toplamadan tuvalet temızlemeye e bızde mecburuz yapmaya yanı staj dosyasına bugun tuvalet temızledımmı yazıyım onu anlatmaya calısıyom hanı elınızde bununla ılgılı 30 gunu dolduracak sekılde dokuman varsa cok ıyı olur

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

http://www.stajdefteri.com/detail.asp?iLink=225&iType=71

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

rEfLeX bunu yazdı:

ne stajı muhasebemi başka bişeymi :|

:D muhasebeci olduğnu nasıl da belli.

///______________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

Bak en güzel nasıl yaparsın biliyon mu Bende seninle aynı bölümdeyim pc yazılım donanım wep programcılıgı  okulda gördügünüz modüller vardır. o modüllerden konu sonlarında ne ögrendim falan var onları yaz işte söle yaptım böle yaptım acıklayarak mesela format attım... kasanın içindeki elemanları söküp taktım bakım onarım falan filan program kurulum larını yaz sonra söle kurdum böle kurdum falan diye.

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

gencbilim.com bakın belki vardır.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 3757 Toplam Mesaj: 12