folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Staj İçin Ankara'ya Gidiyorum. Tavsiye

Staj İçin Ankara'ya Gidiyorum. Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Mühendislik öğrencisiyim, üniversite zorunlu yaz stajı programından dolayı 15 Temmuz - 16 Ağustos arası 20 iş günü staj yapmam gerekiyor.
    Staj yerini falan ayarladım. Ankarada bi' firmada yapacağım. Ankarayı bilenlerden yardım istiyorum daha önce hiç Ankara'ya gitmedim.

Staj yerim Ostim'de en yakın yer Demetevlermiş, Demetevler civarında ucuz pansiyon nasıl bulabilirim veya yurt olabilir. Uygun olması şart. Ortalama ne kadar bi' fiyat çıkar.
    Demetevler olmasına gerek yok yakın yerlerde de olabilir.
    Kyk yurt açmış yurt mevki olarak Ulus'taymış. Ulus ile Ostim arası kaç dakika sürer ? 
    13 Temmuzda uçaktan ineceğim iner inmez ne yapmalıyım ? Direk kalacak yer sorununu mu halletmem gerekiyor. Gitmeden ayarlayamazsam yapacağım ilk iş bu gibi görünüyor.
    Şimdilik en büyük problemim kalacak yer. Ucuz yollu Ostim'e yakın yurt veya pansiyon önerebilecek var mı ? 

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Batıkent daha yakındır ama sanmıyorum pansiyon vs. bulabileceğini. Misafirhanelere bakmanı tavsiye ederim.

Ulus'taki yurttan hem dolmuş hem de metro ile Ostim'e gidebilirsin. Metro maksimum 20 dakika sürer. Metroya yürüyüş süren de 5-6 dakika arasıdır. Metroyu kaçırdığında da en fazla 9 dakika beklersin. Metrodan indikten sonra da ring otobüsüne binebilirsin.

Dolmuşa (minibüse dolmuş diyoruz yabancı geldiyse) yürüme mesafen biraz daha kısadır fakat ne kadar sürede gideceği trafik durumuna, dolmuşçunun o anki ruh haline, dolmuşun doluluk oranına göre değişir.

Olaylara karışmayın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

demetten ostime sıkıntı o iş ya :D 

batıkentte özel öğrenci yurtları var oralardan başla , metro ile filan bir durak zaten. dolmuşta yine aynı şekilde

en kötü ihtimal ivedike bakarsın , ama yine demete bakma :D

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

dsi kara yolları oğretmen evi polis evi vs misafirhaneler varsa oraları ayarla. Ama çok pahalı olur ... 1 yılı aşkın yaşadım ankarada. Yaşanmaz ! ulaşım sıkıntı ve zaten ulaşım sıkıntı olunca hayattan soğuyor insan.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

dsi kara yolları oğretmen evi polis evi vs misafirhaneler varsa oraları ayarla. Ama çok pahalı olur ... 1 yılı aşkın yaşadım ankarada. Yaşanmaz ! ulaşım sıkıntı ve zaten ulaşım sıkıntı olunca hayattan soğuyor insan.

Kafan mı iyi kardeş ? Sen Ankara'nın dağında filan yaşamışsın herhalde ? En fazla 40 dk da gidilir heryere toplu taşımayla. Bir iki nadir hat vardır 1 saati zorlayan. Onlarda 40-50 km yol gittiğinden oluyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Ankara'da mı ulaşım sıkıntı? İlginç. İstanbul'a hiç uğramamışsın anlaşılan. İnsanların hayati kaygıları yemek, hayatta kalmak ve ulaşmak. Başka gaye yok İstanbul'da. Ankara'da ulaşım gayet iyidir. Birkaç metro hattı ile daha da temize çıkacaktır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Evini bosaltan ogrenciler var. Daha dogrusu memleketine donen. 3 aylik kiraliyorlar. Onlari arastirmaya calis ankara ogrenci gruplarindan facede

black implies white, self implies other, life implies death.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Demetevlerde kalma.

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

tavsiyem: ankaraya gitme

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Söylenilen çoğu şeyi yaptım tüm misafirhaneleri aradım 1 ay uzun bi' süre kalamazsınız diyorlar. 3 gün orada 5 gün diğer yerde kalmak mantıklı değil. Ucuz yollu pansiyon tanıdığı olan var mı peki ? 

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

tavsiyem: ankaraya gitme

Niye hocam ? Ankara'da napıyorlar ki adama ? 

Toplam Hit: 2715 Toplam Mesaj: 21
ankara yurt staj pansiyon konaklama