Star Atlas Oynayanlar..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

edit

unbalanced tarafından 10/Ara/21 10:22 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    EdepsizPenguen bunu yazdı

Abi bu adamların bu işi yapabileceğine inanmıyorum ama umarım yanılırım, metaverse diye bı hype yapıp gidiyorlar bakalım.. bir gemi 30k$ edermi!! Lütfen?

arz-talep meselesi hocam. 20 dolarlik gemilerden atiyorum 30 bin adet varsa ve lojistik gemilerinden 100 tane varsa, 50 bin de eder 30 milyon da :)

Star Atlas'a güvenen ve buraya yatirim yapan biriyim ben de. Bir cok kisinin anlayamamasini dogal karsiliyorum, onlar maalesef geri kalacak olan insanlar.. Bitcoin ilk ciktiginda ben de dahil bir cogumuz böyle sacma bir sey olur mu demistir, ya da cogunun haberi bile yoktur ama bugün bitcoin daha dogrusu blokchain teknolojisi büyük bir gerceklik olarak önümüzde. Bitcoin arzi tamamen bittiginde o zaman her seyin daha stabil olacagini düsünüyorum.

Metaverse'in yillar önce planlandigi asikar ama yeni yeni yatirmlar gelmeye basladi.Facebook ismini meta olarak degistirmesi bunu dünyaya duyuran sey oldu.. Suanki VR teknolojijisinin cok gelismis oldugunu düsünmüyorum. Bu is biraz uzun vadeli is ve henüz cok baslangic asamasindayiz. Bitcoinin 100 dolar oldugu zamanlar olarak görüyorum suanki asamayi metaverse icin. Sadece metaverse degil, ayni zamanda web3'ün de gelecekte hakim olacagini düsünüyorum.

Yillar kimi hakli cikarir görecegiz....

Hacım belkide haklısın ama bana biraz daha hitap edebilmesi için bu konunun hypdan çıkıp gündelik insanların da eğlenmek için kullandığı bir araç hâline gelmesini bekliyorum, yoksa bu tarz hype lanan birsürü proje çıkmış zamanında en yakın örneği cyberpunk.. ki o gene iyi bir örnek, burda insanlar 100lercr hatta 10k üzerinde paralar harcıyor, sonuçta oyunu yapan ekip deki insanlar farklı işlere fln geçse ki yönetimin saçmalaması ile fln gayet kolay.. tüm işler ortada kalır, çok yakın diğer bir örnek de StarCitizen oyunu mesela.. adamlar 400milyon dolar topladı sonra ekip dağıldı yönetimedi, oyun çöp oldu dedikleri gibi çıkmadı.. haa benimde bu işlerden kazandığım ve ihtiyacım olmayan köşede 1k dolarım olsa yatır gitsin diyebilirim ama, insan ihtiyacı olduğu parayı buraya koymamalı bence..

https://www.google.com/amp/s/www.donanimhaber.com/amp/star-citizen-400-milyon-dolar-bagis-topladi--141833

Bu arada kripto işine yatırım yapan birisiyim sadece bu projenin gerçek olması için yaratılan ekibin bu işi yapabileceğine inanmıyorum, ekip de adam akıllı oyun yapmış kişi sayısı çok çok az ve şuan sadece Zaman kazanmaya çalışıyorlar, o kalibrede adamları da bu proje için çalıştırmak ayrı bir yönetim ve olgunluk seviyesi ister, CEO bana göre bu işleri yapabilecek bir adam değil, ileride değişirse durum farklı ama şuan çok erken bu kdr hypelanamak için

EdepsizPenguen tarafından 10/Ara/21 13:23 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    EdepsizPenguen bunu yazdı

Abi bu adamların bu işi yapabileceğine inanmıyorum ama umarım yanılırım, metaverse diye bı hype yapıp gidiyorlar bakalım.. bir gemi 30k$ edermi!! Lütfen?

arz-talep meselesi hocam. 20 dolarlik gemilerden atiyorum 30 bin adet varsa ve lojistik gemilerinden 100 tane varsa, 50 bin de eder 30 milyon da :)

Star Atlas'a güvenen ve buraya yatirim yapan biriyim ben de. Bir cok kisinin anlayamamasini dogal karsiliyorum, onlar maalesef geri kalacak olan insanlar.. Bitcoin ilk ciktiginda ben de dahil bir cogumuz böyle sacma bir sey olur mu demistir, ya da cogunun haberi bile yoktur ama bugün bitcoin daha dogrusu blokchain teknolojisi büyük bir gerceklik olarak önümüzde. Bitcoin arzi tamamen bittiginde o zaman her seyin daha stabil olacagini düsünüyorum.

Metaverse'in yillar önce planlandigi asikar ama yeni yeni yatirmlar gelmeye basladi.Facebook ismini meta olarak degistirmesi bunu dünyaya duyuran sey oldu.. Suanki VR teknolojijisinin cok gelismis oldugunu düsünmüyorum. Bu is biraz uzun vadeli is ve henüz cok baslangic asamasindayiz. Bitcoinin 100 dolar oldugu zamanlar olarak görüyorum suanki asamayi metaverse icin. Sadece metaverse degil, ayni zamanda web3'ün de gelecekte hakim olacagini düsünüyorum.

Yillar kimi hakli cikarir görecegiz....

Guild of guardiansla ilgili bir bilgin var mı peki hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Kuralım Oynayalım Tabi.. Az Öğrenelim Bakalım Ama Önce.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

Gemileri alsak, bekletsek.

Oyunu oynamasak gemilerin değeri düşer mi ? Değerlenmesi için oyunu oynamakmı gerekiyor ?

Alacaksak hangi tür gemilere yoğunlaşmak lazım. Savaş zamanı nakliyat gemileri zarar görmez diye düşünüyorum :D

yada atlas coin alsak bekletsek yeterlimi ?

fabrika çıkışı şahine bilmem kaçyüz bin veriyorlar, eğer ki senin yatan gemilere değeri düşer derlerse mna koyim öyle oyunun hocam. Ha icara veririm diyorsan o da mantıklı olabilir :D

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Oyun güzelmiş, Discord / Slack / WhatsApp veya farklı bir ortamda grup kurup hangi ırk vs olacağı kararlaştırılırsa ben girerim. 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

bende varım hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Oyun bu gece 10 ile yarın öğlen 3 arasında açılacak bilginiz olsun. Ayrı klan kurmak yerine COEX yöneticileriyle konuşursak belki bize bir alt grup oluştururlar yeterli sayıya ulaşınca. 

Büyük guildlerle birlikte olmak daha mantıklı gibi duruyor

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Hangi wallet'ı tanımlayabiliyoruz buna farklı farklı wallet seçenekleri var. Metamask ya da binance wallet tanımlayamıyor muyuz?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    OdiN bunu yazdı

Hangi wallet'ı tanımlayabiliyoruz buna farklı farklı wallet seçenekleri var. Metamask ya da binance wallet tanımlayamıyor muyuz?

Hocam phantom kullanıyor herkes

Edit : Aldığım 135 dolarlık gemi günde 6 küsür atlas veriyor.

Easx tarafından 17/Ara/21 13:04 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 3368 Toplam Mesaj: 33
atlas star