folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Star Trek Dizisi (Yüksek Bütçeli) 25 Eylül'de Netflix'de Başlıyor.

Star Trek Dizisi (Yüksek Bütçeli) 25 Eylül'de Netflix'de Başlıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=9uO-gj6djE8

TV ve Netflix ortak yapımı oldugundan dolgun bütçe ile çekilen dizinin ilk bölümü 25 eylül de netflix de ABD de ise TV den cbs kanalından yayınlanacağı için netflix e haftalık olarak eklenecek bölümler.

ilk sezon 15 bölüm ancak 8 + 7 şeklinde  ilk 8 bölümden sonra devamı ocak 2018 de gelecek detaylar.

http://www.netflixturkiye.org/2017/09/star-trek-discovery-25-eylulde.html

Öncelikle diziyi seven olacaktır , sevmeyen olacaktır. Aynı star warsı sevenler ve sevmeyenler oldugu gibi star trek evreni de herkeze hitap etmiyor. Diziyi izlesekte izlemesekte buradaki en büyük ayrıntı bilim kurgu gibi yüksek maliyet ve zorlu prodiksiyon aşamaları gerektiren yapımlarında dizi olarak hayatımıza girebiliyor olması bunu birazda netflix gibi servislere borçluyuz.

örnek vermek gerekirse yüzüklerin efendisi 6 film az değil boru gibi kısaltılmamış versiyonları ile neredeyse 3x6 toplam 18 saate yakın belki biraz altında bir seyir süresine sahip peki o evren gerçekte ne kadar büyük ? Daha uzun uzun anlatan diziler istemezmiydik. 

Yine game of thrones toplamda 8 sezon sonunda bitecek fakat böyle bir geniş evreni anlatmaya bu bölümler bile yetmezken biz totalde 3-5 veya 6 filmden oluşan serilerin detaylarına nasıl ulaşacağız?

bu ve benzeri projelerle tabiki.

İnternetten 3 beklediğim şey var.

1. Yüzüklerin efendisinin kaliteli bir yapım olarak dizi olarak eklenmesi çünki 50 film çıkacak kadar kitap var tolkien de.

2. Game of thrones'un 1 den fazla spinoff dizisinin eklenmesi ancak aynı kalitede olması

3. Behzat Ç gibi İşler Güçler gibi yapımların netflix veya blutv gibi veya puhutv bile olur satın alınarak devamının getirilmesi.

PanxeR tarafından 18/Eyl/17 03:50 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Battale star galactica' dan haberin varmı?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Var ama çok izlemedim hocam 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

TWD'de ki sikik karı yine karşıma çıktı. Çok affedersiniz oyunculuğu yarrak gibi, tripleri adeta tek amcığın kendisinde bulunduğunu sanan bir kız gibi. Seçecekleri oyuncunun ben taa amına koyayım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İkinci sezonu çıkmadan izlemem. İlk sezonu yayınlıyorlar sonra diziyi iptal ediyorlar izlediklerin boşa gidiyor. Sense8 dizisindede aynı boku yaptılar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Var ama çok izlemedim hocam 

Bende Scifi kanalda yayınlandığı 4 sezon ful var, 5. sezonda mahpus damına düşmüştüm, oynamadı galiba? bir iz yok..!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlk 2 bölüm Türkçe dublaj olarak malum ortamlara düştü.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Ben sevdim.. Bu kız Orınc iz Niuv blek teki ölen kız deyil mi? Çok yakışmış yeni rolü..

Büdüt deyilmiş .. karıştırmışım.. Bu çinliler de hep birbirine benziyor yahu :D

Büdüt 2  Walking ded teki ölen kızmış :D

ltcelik tarafından 28/Eyl/17 18:03 tarihinde düzenlenmiştir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nereden izleyebiliriz bunu?

Işık Savaşçısı...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kurtismail bunu yazdı

Başlıkta yazıyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı

Başlıkta yazıyor.

Öyleyse henüz netflikse bir ekleme henüz olmamış. Bekleyelimmi üstat?

Işık Savaşçısı...
Toplam Hit: 1682 Toplam Mesaj: 14
dizi netflix star trek cbs