folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Starcraft II Oynayan Kimler Var ?

Starcraft II Oynayan Kimler Var ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Arkadaslar,

Hayatimda orijinal aldigim ilk oyundu Starcraft 1. Daha da almadim. Simdi de SC 2 yi satin aldim. Bayagi bi geride kalmisim gibi geliyor.

Evet SC II oynayan var mi ? Takimi falan olan ? Arada yapalim maclar..

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bilgisayar kaldırırsa yüklerim oynarız :D SC1ciyim ben de. 1 de oynarız.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bir starcraft hastası ve SC1 de binlerce saatini çürütmüş biri olarak yıllar sonra SC II ilk çıktığında (hani beta sürümünde) indirdim ve kurdum. O zaman ki makinem zor kaldırmıştı açıkçası.

Neyse sadede geleyim. Biraz botlarla felan oynadım. Aşırı derecede hızlanmış oyun. Yani iyice otomatiğe bağlamak gerekiyordu. Yetişemedim. Sildim.

Ama bir gün tekrar yükleyip oynayacağım. Tabi bir güney koreli kadar olmaz sanırım :) Adamlar şizofren gibi oynuyorlar amk.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

bilgisayar kaldırırsa yüklerim oynarız :D SC1ciyim ben de. 1 de oynarız.

Hocam SC 1 i nereye koydugumu bile inan bulamadim :).

SCII elimde varsa oynariz :)... Takim falanda kurabiliriz :)

@DrKill

Bekleriz hocam. SCII zaten korelilerin milli oyunuhaline gelmis :) HerO,Hydra,MarU adamlar acayip oynuyorlar.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Tüm serisi var ama aktif oynamıyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Bir starcraft hastası ve SC1 de binlerce saatini çürütmüş biri olarak yıllar sonra SC II ilk çıktığında (hani beta sürümünde) indirdim ve kurdum. O zaman ki makinem zor kaldırmıştı açıkçası.

Neyse sadede geleyim. Biraz botlarla felan oynadım. Aşırı derecede hızlanmış oyun. Yani iyice otomatiğe bağlamak gerekiyordu. Yetişemedim. Sildim.

Ama bir gün tekrar yükleyip oynayacağım. Tabi bir güney koreli kadar olmaz sanırım :) Adamlar şizofren gibi oynuyorlar amk.

Hocam APM diye bir olcu birimi olusturmus adamlar. Action Per Minute. Iyi bir oyuncunun dakikada 200-300 hamle yapmasi gerektigi anlatiliyor. Mouse + Klavye. ANla artik..

Bak buraya

http://thgtr.com/koreli-starcraft-oyunculari-ne-kadar-hizli-video

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Yokmu baska oynayan. Taktik fln paylasiriz... Takim kurariz...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

hacı fiyatı ne kadar korsanı yokmu :)

Merhabaaaaa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    PyramiD bunu yazdı

hacı fiyatı ne kadar korsanı yokmu :)

Hocam SC II 3 bolum olarak yayinlaniyor. Ilk ikisi cikti. TERRAN : Wings of liberty ve ZERG : Heart of the swarm  olarak. Simdi protoss icin beta si var ve pre-sale yapiyorlar.

Fiyatina gelince ben ikisini birden 20 euro ya aldim. Neten 15 GB indirdi.

Korsanini elbet bulursun. Ilk ciktiginda denemek icin indirmistim eski pcye korsan fakat simdi online liglere katilmak istiyorum , ayrica da oyuna destek amacli adim. Ilk ciktiginda 40 euroydu sadece 1 i :)

Simdi ikisi 20 olunca aldim. Once campgainleri bitireyim sonra dalacam battlenete. Maksat eglence.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

up olsun.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Kimse yok mu ?

Toplam Hit: 1458 Toplam Mesaj: 15
starcraft