folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Starcraft II Oynayanlar Kimler ?

Starcraft II Oynayanlar Kimler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocalar,

Daha oncede konusunu acmistim. Starcraft hayatimda tum serilerini orijinal aldigim tek oyun ( birde haf-life vardi eskiden). Hos diger turler pek sarmiyor.

TBT'de fazla oynayani yok galiba bu oyunun ?

Var olan arkadaslar grup vs kuralim arada takiliriz. Ben haftada bir gun giriyorum. Aman aman iyi oynamiyorum ama iste bzn vakit gecirip kafa dagitmak icin. Tecrubeliler varsa fikir alisverisi yapariz belli mi olur belki takimda kurariz :).

Benim username oradada ayni : dhmm

EDIT: Eklemek icin dhmm#2347  ( ID yide istiyormus :) )

dhmm tarafından 11/Nis/18 12:07 tarihinde düzenlenmiştir

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Robinson027,

Robinson_Crusoe tarafından 11/Nis/18 11:29 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

alıcam alıcam diyorum bir türlü alamadım , ilk starcraft orjinal cd kutusuyla beraber duruyor.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

En taro Tassadar ! 

طדṮ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

En taro Tassadar ! 

Sen yazsana buraya battle.net id'ni :) hocam protoss'ca selam cakiyosun :)

EDIT : CSV Ready :)

En Taro Azul gibi biseyde var galiba :)

dhmm tarafından 11/Nis/18 14:24 tarihinde düzenlenmiştir

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı

alıcam alıcam diyorum bir türlü alamadım , ilk starcraft orjinal cd kutusuyla beraber duruyor.

Hadi bekliyoruz hocam senide :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Kacar ayak bi uplayayim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Baska kimse yok mu ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bunun bir sürü sürümü var. Sürümleri açıklar mısınız bi. Expansion pack mi fiyatlar? Farklar neler?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Bunun bir sürü sürümü var. Sürümleri açıklar mısınız bi. Expansion pack mi fiyatlar? Farklar neler?

Hocam ben "Wings of Liberty" ve "Heart of teh Swarm" almistim. SOnra "Legacy of the void" cikti onu alamdim cunku multiplayerde hepsini kullanbiliyorum. Sadece Campaign yok 3ncusu icin.

Baktimda simdi complete pack cikmis ama fiyat durumu karisik.

battle.net e uye ol oradan satin al indir ve kur hocam fiyatlari da goreceksin zaten.

bisey lzm olursa burdayim :DDDD

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

https://eu.shop.battle.net/en-us/product/starcraft-ii-campaign-collection

bak hocam bu sanirsam tum 3unude kapsiyor

Toplam Hit: 2522 Toplam Mesaj: 13
starcraft