folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Stattan Periscope İle Maç Yayınlamak

Stattan Periscope İle Maç Yayınlamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hukukçu arkadaşlar ne düşünüyor, gerçekten yasak mı? Digitürk şimdiden yasaklanması için bir başvuruda bulunmuş. yani gerçek hayatta retinamıza giren foton izdüşümlerini, bir hayat olayını, önümüzdeki şeyi, gerçekliği* internet ortamına aktarmak suç mu oldu, aynı yayın kanalı olmasa bile bu görüntüyü aktarmak suç mudur, benim aklım bir türlü almıyor, biri yardımcı olup açıklarsa çok makbule geçer.

Holyzone tarafından 28/Eyl/15 07:40 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kameranı götürüp tv yayını yapmaktan farkı yok ki.. Yayın hakları adamların elinde, yani yapamazsın hacı etik değil yakında kanuna da dökerler.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    barlow
    barlow's avatar
    Erkek

hocam periscope özgür yayın sistemi değil mi ? nerden ne kadar ulaşabilecekler ki zaten twitter üzerinden giriş vardı yanlış hatırlamıyorsam. bu durumda fotoğraf video falan da çekip nete koymayalım ? ben mi yanlış düşünüyorum. bi bug vardır o kanunda. benim özel hayatım ve bunu insanlarla paylaşyorum belki sistem böyle değildir ama düşüncelerim bu yönce 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

digiturk para kazansın diye futbol sistemini değiştirebilen bir firma sizce sıradan bir sivil insanı hapise veya para cezasına çarpttıramaz mı sadece keyfi olarak?
    digiturk istersen ceza kestirir hocam istemezse kestirmez hukuka bağlı değil bu onlara bağlı

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Her sekilde kapatirlar aciklari, Agır paralar döndürüyolar, yedirmezler bencede kolay kolay.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bi bok yiyemezler en fazla Periscope'a erişimi engellerler. Blogspot'u engelledi adamlar Google Lig TV yayını yapan blogları kapatmadı diye.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bi bok yiyemezler en fazla Periscope'a erişimi engellerler. Blogspot'u engelledi adamlar Google Lig TV yayını yapan blogları kapatmadı diye.

Nereye bi bok yapamazlar. Cayir cayir kamera stadin ici, tuttuklarina saglam saglam doserler para cezasini, bi kac yilda maclardan men cezasi. Millet telefonu cikarip foto cekemiyecek duruma gelir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

ya kıçı kırık bi' cep telefonuyla periscope kalitesinde maç yayını yapsan ne olacak.. izleyen topu bile göremez.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Alın adamlar naklen yaptı hemde VİP kısımdan :

https://www.youtube.com/watch?v=ghymr4Kdnhs

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yapar yapamaz demiyorum ki ben. Yasasi kanunu neyse bi ciksin, goreyim bakalim yayinlarini.

Ayrica sampiyonlar ligi maci bu, lig tvden bagimsiz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

bu periscope 'tan gelen görüntü değil. canlı yayın bu kadar kaliteli olmuyor ve en-boy oranı farklı.

Toplam Hit: 4259 Toplam Mesaj: 32
digiturk persicope