folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder [Steam Ücretsiz Oyun] Tropico 4 (2 Gün Kaldı)

[Steam Ücretsiz Oyun] Tropico 4 (2 Gün Kaldı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

2 gün içinde humble bundle dan tropico 4 ü alırsanız oyun steamde ömür boyu sizin oluyor.

https://www.humblebundle.com/store/tropico-4-free-game

NOT: Almak için steam hesabı gerekli.

Fatih54 tarafından 08/Eyl/16 22:36 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

güzel oyundur alın oynayın. başına bir oturdunuz mu zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız :D 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

mafia gibi bir oyun var mı arkadaşlar .=)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sim City mantığında mı oyun ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sanırım o mantıkta ama tam emin değilim. Oyunu beğenmiyorsan bile almanı tavsiye ederim çünkü çok beğenilen bir oyun bu, bu tür ücretsiz dağıtımlar nadir oluyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

Aktive ettim, steam login istedi girdim sonra oyunu aldım ancak verdiği key geçersiz sanırım redeem edemiyorum. Tekrar deneyeceğim teşekkürler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

aldım yükliyim bakim nasılmış

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

sayılır. şehir gibi ama bunda bir adan var ve bu ada da önce bir profil oluşturuyorsun. ->başkan oluyorsun. sonra adanın çeşitli sorunları var -> işsizlik vs. onları çözersen halkın mutlu oluyor. aynı zamanda adana yardım eden ülkeler var çin, amerika falan. onlardan para alıyorsun. ama o ülkeleride mutlu etmen falan gerekiyor. çeşitli ithalat ihracat falan yapıp adanın ekonomik durumunu, eğitim durumunu vs. bir sürü durumuyla uğraşıp çözmeye çalışıyorsun. 

bir de başkanlık seçimleri yapılıyordu yanlış hatırlamıyorsam. o seçimleri kaybetmemen lazım falan. ama oyunda diktatör olmak çok zevkli. böyle tek tek sim lerin üstüne gelip ne iş yapıyor kaç yaşında falan bakabiliyordun diye hatırlıyorum hatta görüşünü bile görebiliyordun kominist mi liberal mi vs. .. Ve istersen o kişiye suikast düzenleyebiliyorsun, ya da doğrudan askere emir verip öldürtebiliyorsun.. bir çok şey var oyunda. güzel bir oyun.

@koray mafia III geliyor :))

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TheM4D bunu yazdı

Aktive ettim, steam login istedi girdim sonra oyunu aldım ancak verdiği key geçersiz sanırım redeem edemiyorum. Tekrar deneyeceğim teşekkürler.

steamde sol altta + oyun ekle yazıyor oradan etkinleştirmen gerek keyi

@Fatih54 hocam outlook mailime onay kodu gelmedi fakat icloud hesabıma anında düştü istersen sende icloud hesabı aç onda dene.

Lazmania61 tarafından 08/Eyl/16 22:31 tarihinde düzenlenmiştir

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    TheM4D bunu yazdı

Steampowered sayfasından denedim aynıdır diye, şuanda bilgisayara erişimim yok sonra deneyeyim o zaman teşekkürler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    TheM4D bunu yazdı

@Fatih54 hocam outlook mailime onay kodu gelmedi fakat icloud hesabıma anında düştü istersen sende icloud hesabı aç onda dene.

Hallettim hocam bu arada Outlook ve bunun gibi Microsoft servislerini kimseye önermiyorum. Özellikle yeni tasarımda akk dolduğu zaman sadece yazı olan bir maili açması 10 saniye sürebiliyor.

Toplam Hit: 3780 Toplam Mesaj: 27
tropico 4 tropico 4 free tropico 4 steam key humble bundle