folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Street Fighter Ex Arıyorum :(

Street Fighter Ex Arıyorum :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar ben bu oyunun hastasıyım atari salonuna para yetişmio önce şunu soriyim bu bir play station oyunu pc de çalışırmı acaba?çalışırsa indirebileceğim bi link verebilrmisiniz?bi de ben bunu arkadaşa sordum bana ZINC emulatör olmadan çalışmaz dedi.ne bu a.q?lazımsa eğer bunuda bulabileceğim bi link verebilirmisiniz?şu garibana bi yardım edin şimdiden teşekkürler.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ork
    ork's avatar
    Erkek

NAPCAN STREET FIGHTERİ yaw bir de PC oynamak istiyosun  mal mısın nesin  bir sürü oyun var  başka  oyun bulamadınmı  A:Q dumun yaw

ROHAN KINGDOM
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagorx
    cagorx's avatar
    Erkek
    ork bunu yazdı:

NAPCAN STREET FIGHTERİ yaw bir de PC oynamak istiyosun  mal mısın nesin  bir sürü oyun var  başka  oyun bulamadınmı  A:Q dumun yaw

adam bişey sormuş cevaplamak zorunda dağilsin düzgün konuş/  google da arat bulursun arkadaşım ben sana emulatör yollarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    cagorx bunu yazdı:

ork bunu yazdı:

adam bişey sormuş cevaplamak zorunda dağilsin düzgün konuş/  google da arat bulursun arkadaşım ben sana emulatör yollarım

Fuck this world if they cant understand me!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    kardeş bende var o oyun bende cok aradım ancak mame emulator kullanman gerekiyor. yada baska bir şey kullanabilirsin ama bendeki mame. ancak oyunu oynerken atari salonundaki gibi değil cok yawaş oynuyor. fsp(yanlıs yazıyorum idare edin) hızı yawaş. Ben çözemedim. şimdi upload ediyorum oyunu. 24 Mb. Street fighter ex2 plus ;))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek
    hocam bı ara bende de vardı ama sımdı nerede bılmıyorum bıde a4tech hocam mame emulatoru sureklı yenılenıyo sen mame ın yenı surumlerıne bı bak cunku bende oynuyodum gayet normal oynuyodu

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    en son sürümü var www.mame.net de indirmiştim bir kaç hafta once, 0103b sürümü var. belki oyunun kendisindendir bilemiyorum :\ ama oyle olmamalı bir ayarı vardır ekran tazeleme ile ilgili. bilen varsa yazabilirmi ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

hocam beklersen yanı acılıyetı yoksa ben sana bu hafta ıcı sf yı calıstıracak bısuruu emulator yollayabılırım cunkuy ben babalar gıbı oynuyodum belkı oyunda sorun da olabılır hocam cunku benım emulatorde tekkenı yavas oynatıyodu

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    kardeş ben emulator hastasi bir adamim bende var hepsi bütün emulatör oyunları 10 cd den fazla istersen sana satabilirim. içinde aradığın aramadığın tüm atari oyunları var street fighter ex de dahil bana pm ile ulaşabilirsin

işte öyle
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    ork bunu yazdı:

kardes ben sadece sordum ne küfür ediyon sen?ben bu tür oyunları seviyorum ve bilgisayardada oynanabiliomuş.bende pc ye atmak istedim.terbiyesizliğin lüzumu yok!ben sadece bilgi almak istedim varmı yokmu oluomu die.küfür işitmek için deil.burada bende bildiğim bişi olursa arkadaşlarla paylaşırım ama daha kimseyede küfür etmişliğim yok.bilgi veren arkadaşlara çok teşekkür ederim...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    ork bunu yazdı:

bi de sen özelden msn ini versene bana gel bakiim sen oraya...benim msn skalonga@tahribat.com isteyen ekleyebilir beyler..ama şu ork mutlaka eklesin bakalım orda konusabilecekmi..

Toplam Hit: 3604 Toplam Mesaj: 20