Street Fighter IV - Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı:
    -----------------------------

espir öncelikle partları klasöre çıkar.. o klasörde r00 r01 r02 diye rarlar olacak.. r00 ı da klasöre çıkar en son iso uzantılı tek dosya çıkacak.. onu da daemon tool ile kurabilirsin.. veya onu da rardan çıkarıp kurulum yapabilirsin.

kurulumda serial gibi bişey istiyor windows live için direk next diyerek geçin. sonra da crack yapın.. 

ister dvd ye yazdır kur, ister daemon tool ile kur ister isodan çıkar düz kur. 

Oyunu kurdum ama açarken No disc  insert the original "STREET FIGHTER IV" CD/DVD. Please have a look at http//:www.secuorm.com/message.asp?m=nodisc for further, more detailed information.  diye bir uyarı alıyorum. ne yapmalıyım?

BİZ DOĞARKEN YETİM DOĞMUŞUZ,, BABAMIZ OLSA NE YAZAR..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    crack klasörü var kurduğun dosyaların içinde.. o crack klasörü içindeki exe dosyasını kopyala program files capcom altındaki street fighter klasörünün içine yapıştır. dosya değişimini onayla.

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı:
    crack klasörü var kurduğun dosyaların içinde.. o crack klasörü içindeki exe dosyasını kopyala program files capcom altındaki street fighter klasörünün içine yapıştır. dosya değişimini onayla.
    Dostum dediklerini yaptım. sonra oyunu açmak istedim ekran falan geldi malum. buseferde windows live falan msn adresimi istiyo şifre istiyo dedik tamam hadi yazalım. yazdık onaylıyorum bir hata çıkıyo Try diyorum buseferde enter the produkkey your game diye key girmemi ister gibi alan çıkartıyor. Bu durumda ne yapmalıyım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    Create new Account olması lazım ona tıkla ordan offline account oluşturmalısın. end tuşuyla windows live menüsü çıkar offline olan herşeyi dene yani ben gta zamanında kurduydum bunda da çalıştı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

benim indirdiğim ile bu aynı olması lazım dvd'ye çekerken 4.700.864 mb gözüküyo

dolayısıyla bendeki dvd'lere sığmıyo 

onun için , power iso programı ile iso'yu açtım içindeki crack dosyasını rar'layıp tekrar kodum öyle dvd'ye çektim 

dvd'ye çekerken alanlara bu sözüm :))

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    espir
    espir's avatar
    Erkek

ARKADAŞLAR BEN BU OYUNU KURDUM. TARİF EDİLDİĞİŞEKİLDE HERŞEY TAMAM OYUNU AÇIYORUM SİYAH BİR EKRAN GELİYOR SESLER FALAN GELİYOR AMA OYUN EKRANI GELMİYOR. LİVE FALAN DİYO MSN ADRES İSTİYOR. ACCONT FALAN DİYE ENSON EKRANA

Enter the product key for your game

diye bişi yazıyo. key yazmamı istiyor. Bu key nerede nasıl oluşturul adresime falanmı gelecek.

23 partlık oyunu benden başka keriz yoktur herhalde indirecek kadar. Kimse oyunu kurmadı sanırım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

Seth'i yenebilen varmı varsa kimle nasıl?

Bir round aldıktan sonra adam cıldırıyor kombolardan kacma ihtimali yok :S 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    espir bunu yazdı:

offline account oluşturacaksın diye yazdım hocam 

C:\Documents and Settings\[pc kullanıcı adın]\Application Data\Microsoft 

klasörünün içine

http://uploaded.to/file/9moaf8

şunu indirip at bakalım.

yine olmuyosa oyuna girince HOME tuşuna bas.. Create new account kısmına tıkla create offline profile kısmına tıkla player1 yaz done de bu kadar basit key mey yok adres madres yok

bahsettiğin ekrandan çıkamıyorsan ss at bakalım 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    pc için,stadart usları değiştirilmemiş halde tüm combolar ulta,süper vs. hareketleri çaıklıyacak yok mu ya saatlerdir nette dolasıyorum alayı xbox için açıklanmış lb,rb falan geçiyor hareketlerin içinde oynarken tuttuyoruz genelde ama en lazım olacağı zaman tutmuyor yok bu klavye üzerinden tarif yapacak,kafayı yiyecem :@

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

klavye değilde kolla çok rahat combo yapabiliyorum

klavye ile çok kasmak lazım  :)

bunch of idiots around me, yes everywhere.
Toplam Hit: 8671 Toplam Mesaj: 37