folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Stygian - Reign Of The Old Ones

Stygian - Reign Of The Old Ones

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Gençler!!! Stygian Kickstarter'da destek olmak isteyenleri, oyunu erkenden almak isteyenleri, envai ceşit ekstralara ağzı sulanan Lovecraft fanlarını bekliyor. 

https://www.kickstarter.com/projects/1698219403/stygian-a-lovecraftian-computer-rpg

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Gençler!!! Stygian Kickstarter'da destek olmak isteyenleri, oyunu erkenden almak isteyenleri, envai ceşit ekstralara ağzı sulanan Lovecraft fanlarını bekliyor. 

https://www.kickstarter.com/projects/1698219403/stygian-a-lovecraftian-computer-rpg

hocam kickstarterda bildiğim kadarıyla türkiye lokasyonlu bankaya falan paranı aktaramıyorsun. amerikada adresin falan olması lazım diye biliyorum. nasıl açmışlar merak ettim?

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

arkadaşlarınızın başarılarının daimi olmasını dilerim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

hocam kickstarterda bildiğim kadarıyla türkiye lokasyonlu bankaya falan paranı aktaramıyorsun. amerikada adresin falan olması lazım diye biliyorum. nasıl açmışlar merak ettim?

Hmm valla bilmiyorum hocam sorayim bir.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pek anlamam böyle oyunlardan ama tanıtım videosuna bayıldım :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

hocam bu lovecraft evrenine hangi kitapla başlamalı sonra hangisi ile devam etmeli?

Converse giyen uzaylı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

hocam bu lovecraft evrenine hangi kitapla başlamalı sonra hangisi ile devam etmeli?

Lovecraft hikayeleri için belirli bir okuma sırası yok. Zaten her hikayesi ayrı birşeyi konu alır.

Tavsiyem uzun lovecraft hikayeleri yerine kısa olanlardan başla. Neden dersen okuyunca anlarsın, lovecraftın dili biraz ağırdır.

Benim tavsiyem dagon gibi kısa hikayeleri okuduktan sonra popüler cthulhu nun çağrısı, deliliğin dağlarında gibi birleştirilmiş hikayelerini okuyabilirsin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

kronolojik olarak okumak istiyorum yani evrenin yaratılışından itibaren 

Converse giyen uzaylı
Toplam Hit: 2200 Toplam Mesaj: 19
stygian rpg türk yapımı oyun