folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Şu Köpeği Ne Yapayım?

Şu Köpeği Ne Yapayım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_dabbe
    by_dabbe's avatar
    Erkek
    hacılar ben saat akşamın 2sine kadar müzik dinliyorum tam saat 2:01 oluyor yan komşumuzun köpeği havlıyor herneyse bir gün çalmayayım dedim saat 3 tık yok amq.. 3 te müziği yine açtım ki açtığım gibi bu köpek yine havladı 1 haftadır müslüm dinleyemiyorum bu köpek oğlu köpek yüzünden.. arkadaşları yolladım bıçaklasın öldürsün diye ama arkadaşları köpek kovalamış:)) acaba ben bu köpeğe suikastmı kurayım ancak böyle kurtulurum bana inat yapmış...

Uygun Fiyatlara Profesyonel Web xhtmlkod@hotmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    şaka dimi ? Şaka yapıyorsun

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    polis'e şikayet edebilirsin.. suikast düzenleyipte köpeği öldürmek yanlış uygulama hocam..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    aynı silahla karşılık ver al bi kangal sal üstüne

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UploaDeR
    UploaDeR's avatar
    Erkek

by_dabbe bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacılar ben saat akşamın 2sine kadar müzik dinliyorum tam saat 2:01 oluyor yan komşumuzun köpeği havlıyor herneyse bir gün çalmayayım dedim saat 3 tık yok amq.. 3 te müziği yine açtım ki açtığım gibi bu köpek yine havladı 1 haftadır müslüm dinleyemiyorum bu köpek oğlu köpek yüzünden.. arkadaşları yolladım bıçaklasın öldürsün diye ama arkadaşları köpek kovalamış:)) acaba ben bu köpeğe suikastmı kurayım ancak böyle kurtulurum bana inat yapmış...

köpeğe bişi yapma xD

kulaklık kullan hem dünya ile bağını kes hem dünya senle xD

kendini müziğie ver ben yazın yüksek sesle mzük dinliorm die ( bi ara kendmden geçmişim komşular camı taşlıor xD )

gittim en iyisinden Technics kulaklık aldım ztn hause music dinliorm sende kendine göre bi kulaklık al bağla pc ye

baktın ses yetmio aç winamp +25DB ses ver iyi gelir ztn gece gece 70lik vodka içrtim sarhoş olamadım ayıptır ya malzemeden mi çalıyorlar xD

Bizim yaptığımız paylaşımlar , o kadar emeğe bir gün de başkalarının yaptığı (Ç)ALINTI lar kadar değer verseniz ne olur ?ölmessiniz...,, ATEİZM ! ATeist Üye
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

:) bir söz var itle it olunmaz diye :)

Ama bu kadarı da fazla yani :)

Baba sen köpek havlama sesi bul bir yerlerden. son ses gece onu aç. Komşular rahatsız olsun. pencereden bak bir kaç kişinin lambası yanınca sesi kapat. Yan komşunuzun köpeği sansınlar...

Birkaç gün devam edersen mahalleli köpeği uzaklaştırmak isteyecektir... :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek
    Hocam bilgisyardan national geographicten aslanlarin belgeselini ac bi, seside son ayara getir. bakalim bidaa havlayabiliyormu :]

**EbMaRtEu**
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

ebmarteu bunu yazdı:
    Hocam bilgisyardan national geographicten aslanlarin belgeselini ac bi, seside son ayara getir. bakalim bidaa havlayabiliyormu :]

bu da uygun bir çözüm yolu :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

"Baba sen köpek havlama sesi bul bir yerlerden. son ses gece onu aç. Komşular rahatsız olsun. pencereden bak bir kaç kişinin lambası yanınca sesi kapat. Yan komşunuzun köpeği sansınlar..."

GüzeL çözüm..Bizim üstteki ayyaş içinde aynısınımı yapsam,bi ayyaş buLup baırttırsam mı :| eşşek herif gece 4te 5te baırıor uykusunda..

Yatarken mataradan pipetLemi çekiyo rakıyı napıosa artık ne sabah ne akşam ayık doLaşmıo adam :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:

"Baba sen köpek havlama sesi bul bir yerlerden. son ses gece onu aç. Komşular rahatsız olsun. pencereden bak bir kaç kişinin lambası yanınca sesi kapat. Yan komşunuzun köpeği sansınlar..."

GüzeL çözüm..Bizim üstteki ayyaş içinde aynısınımı yapsam,bi ayyaş buLup baırttırsam mı :| eşşek herif gece 4te 5te baırıor uykusunda..

Yatarken mataradan pipetLemi çekiyo rakıyı napıosa artık ne sabah ne akşam ayık doLaşmıo adam :|

Hocam yikildim gulmekten aksam aksam XD

**EbMaRtEu**
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_dabbe
    by_dabbe's avatar
    Erkek
    hocalar pc değil anfi(pionner)dir sesi kulaklık felan takılmıyor ki takılıyormuda bilmiyorum..  şimdi gidip karakola şikayet etsem dalga geçerler:) köpeği şikayet eden adam??

Uygun Fiyatlara Profesyonel Web xhtmlkod@hotmail.com
Toplam Hit: 5617 Toplam Mesaj: 34