Şu Telefon Alınır Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek

hocalar bu çin işi bana baya cazip gelmeye başladı telefonu da sitede gördüm görüntüsü hoş ama içi boş olabilir mi ? alsam ne gibi sorunlar yaşarım ya da yaşarmıyım ? bi yardım edin mürid gardaşınıza :D 

telefon

Orijinal Logo 2GB RAM S5 i9600 akıllı telefon Android 4.4 MTK6592 Octa çekirdekli S5 cep telefonu Quad core Mtk6582 5.1inch HD IPS ekran Elektronik Cep Telefonları Aliexpress.com

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

rom yok. parça yok. içeriği sahte büyük ihtimal. boşver etme yapma uzak dur gençliğe yazık

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek

gmd2 yi bekliyodum uzun süredir onun da diğer konuda ısınma sorunu olduğunu öğrenince birden soğudum  uzun süredir de nokia 2700 kullanıyorum artık yetmemeye başladı napıyım şimdi ben ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

çin telefonlarını kullananları çükü yerçekimine karşı koyamaz ...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    ProSky bunu yazdı

gmd2 yi bekliyodum uzun süredir onun da diğer konuda ısınma sorunu olduğunu öğrenince birden soğudum  uzun süredir de nokia 2700 kullanıyorum artık yetmemeye başladı napıyım şimdi ben ?

canın yediğim güzel kardeşim yorumu yazan benim. bak discovery aldım sattım olmuyor adi telefon kimse uğraşmıyor garantide boktan zaten.

Bence Bekle . çünkü oppo Mıu Lenova ve bazı markalar satışa başlıyacak yılbaşından önce yada biraz daha sonra. onların telefonları girince zaten fiyatlar iner .

ha yok diyorsan 888tl yani 900 tl discovery 2 vereceğine git 200 daha koy paralel ithalat sıfır g2 32gb al yada ikinci el düzgün al

ha yok o fiyat aralığında iştiyorsan . asus Zenfone 5 al güzel telefon inlemesinide izledim ettim eğer oyun merakın yoksa üşt düzey seni götürecek telefondur. 

ama dediğim gibi bekle. beklemiyorsan sık g2 al oda yoksa zenfone5 iyidir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Telefon bu ya :D

https://www.youtube.com/watch?v=4y6PqQ1JnIA&linkId=9496438

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aliexpress'teki satıcının feedback puanı sıfır.Muhtemelen dolandırıcıdır.Mediatek işlemcilerin sar değeri yasal standartlardadır.Yani radyasyon var olayı yalandır.Lenovo, Oppo gibi firmalar Çin'de bile pahalı, ülkemize ucuz fiyattan satışa başlayacağını sanıyorsunuz yanılıyorsunuz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    ProSky bunu yazdı

canın yediğim güzel kardeşim yorumu yazan benim. bak discovery aldım sattım olmuyor adi telefon kimse uğraşmıyor garantide boktan zaten.

Bence Bekle . çünkü oppo Mıu Lenova ve bazı markalar satışa başlıyacak yılbaşından önce yada biraz daha sonra. onların telefonları girince zaten fiyatlar iner .

ha yok diyorsan 888tl yani 900 tl discovery 2 vereceğine git 200 daha koy paralel ithalat sıfır g2 32gb al yada ikinci el düzgün al

ha yok o fiyat aralığında iştiyorsan . asus Zenfone 5 al güzel telefon inlemesinide izledim ettim eğer oyun merakın yoksa üşt düzey seni götürecek telefondur. 

kusura bakma hocam hiç sol tarafa falan bakmamışım kim yazmış etmiş diye :) beklemek sorun değil 2015 in mart ayına kadar bekleyebilirim ama insan almışken de herşeyi yapabileceği bişi istiyo mesela kamerası iyi olsun fotoğraf çekiyim ama yeri geldiğinde oyunumu da oynıyım bu arada lg g2 demişsin ama 200 lira daha bütçem yok en fazla 900 e çıkabiliyorum ikinci el demişsin ona da biraz soğukluğum var ben en iyisi yine bekliyim 2700 ımı duvardan duvara vurıyım :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Aliexpress'teki satıcının feedback puanı sıfır.Muhtemelen dolandırıcıdır.Mediatek işlemcilerin sar değeri yasal standartlardadır.Yani radyasyon var olayı yalandır.Lenovo, Oppo gibi firmalar Çin'de bile pahalı, ülkemize ucuz fiyattan satışa başlayacağını sanıyorsunuz yanılıyorsunuz.

bin lira civarında satılacak telefonlar hocam, öyle 2 bin lira ile başlıyacağınız yada 600 tl civarında gireceğini zannetmiyorum . 1.100-1.200 tl civarı olacağını düşünüyorum 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    ProSky bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    ProSky bunu yazdı

kusura bakma hocam hiç sol tarafa falan bakmamışım kim yazmış etmiş diye :) beklemek sorun değil 2015 in mart ayına kadar bekleyebilirim ama insan almışken de herşeyi yapabileceği bişi istiyo mesela kamerası iyi olsun fotoğraf çekiyim ama yeri geldiğinde oyunumu da oynıyım bu arada lg g2 demişsin ama 200 lira daha bütçem yok en fazla 900 e çıkabiliyorum ikinci el demişsin ona da biraz soğukluğum var ben en iyisi yine bekliyim 2700 ımı duvardan duvara vurıyım :D 

temiz ikinci el var hocam baya. dh ikinci el bölümüne bak bulursun baya . adamla konuş iştanbulda işe satıcısı çoktur alırsın kullanırsın 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@prosky

Hocam 900 lira varsa Lenovo K900 sipariş ver Çin'den gelince pasaporta kayıt ettir.Bomba bir telefon sorun yaşamazsın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1999 Toplam Mesaj: 18