Sunucu İhtiyacı İçin Tavsiye!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dekasya
    Dekasya's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    Dekasya bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    Dekasya bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

aylık band genişliği?

cpular? 

lokasyon?

kurumsal sağlayıcı mı kişisel sağlayıcı mı?

teknik destek?

sabah bir konuda gördüm sitenizi ziyaret etmek istedim ama açılmıyordu.

kafamda deli sorular. Bunları cevaplaman en azından hizmet ile ilgilenenler açısından daha tatmin edici olur.

Selamlar , 

Trafik limitsizdir ,

CPU bu kampanya için X5675 işlemcidir.

Lokasyon Türkiye / Bursa DGN+ özel bir alanda kendi kabinimiz içerisinde barınmakta.

Kişisel ve Kurumsal müşterilerimiz mevcut. Eğer ki vergi levha için soruyorsanız şahıs firması üzerine kurulu.

Teknik destek konusunda asla bir problemimiz yok . Mesai saatleri içerisinde (09:00 - 19:00) Canlı destek den iletişim sağlayabilirsiniz.

Mesai saatleri dışında destek talebi ve whatsapp üzerinden her türlü desteği sağlıyoruz.

Sabah ki erişim sorunu CloudFlare üzerinde dns değişikliği sağladık ondan kaynaklı olmuştur.

Sorularınız için çok teşekkür ederim.

Dostum ben bir server/sys/net adminim ve sana söyleyeceğim; x5675 zayıf bir işlemci :)

Ayrıca cloudflare konuşlandırmak yerine Mikrotik, Pfsense, Cisco-Citrux ve Comodo WAF konuşlandırırsan daha iyi olur senin için :)

Merhaba hocam ,

Oyun sunucusu vb. gibi işlemler için evet zayıf kalabilir fakat diğer yazılım , web siteler için orta segment bir işlemci türü.

CF ile bağlantı yapmamız Mikrotik , Juniper kullanmadığımızın bir göstergesi değildir. 

Teşekkür ederim tekrardan aziz bilgileriniz için iyi çalışmalar

Eğer NVMe veya normal SSD kullanmıyorsanız gerçekten kötü bir stack :)

CF ile bağlantı yerine ülke bazlı blok+WAF kullanmanız(ücretsiz/ücretli bir çok çözüm var, imunify360 gibi comodo gibi) daha sağlıklı, seo odaklı ve prestijli olacaktır.

Rica ederim.

Ülke bazlı blok tercihimiz değil çünkü yurt dışın dan müşterilerimiz de mevcut. Fakat kesinlikle makul bir tercih.

WAF olarak imunify360 kullanıyoruz ve yeterli kalmakta layer7 için.

Tekrardan verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Konuşmalar teşekkürler aklıma bu videoyu getirdi 

https://youtu.be/hcBKWmbASz0

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dekasya
    Dekasya's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Konuşmalar teşekkürler aklıma bu videoyu getirdi 

https://youtu.be/hcBKWmbASz0

:D , aslında bu konuşmalar olması gereken konuşmalar ne kadar dediğiniz gibi liseli kavgası gibi gelsede ben şahsımca bilgi almayı çok severim.

Bildiğim konuda olsun yine de dinlemek çok iyi , bilgi sınırlı bir şey değil. 

yalın arkadaşımıza yorumları için tekrardan çok teşekkürler kesinlikle kötü art niyet olarak algılamadım yorumlarını.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Yanlış anlaşılma olmasın ben farklı bir amaçla söylemedim, bazen gün içerisinde de arkadaşlarla goygoyunu yapıyoruz böyle teşekkürlü ricalı bol efendimli videodaki gibi. Sizde de görünce bi an anımsadım :D 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dekasya
    Dekasya's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Yanlış anlaşılma olmasın ben farklı bir amaçla söylemedim, bazen gün içerisinde de arkadaşlarla goygoyunu yapıyoruz böyle teşekkürlü ricalı bol efendimli videodaki gibi. Sizde de görünce bi an anımsadım :D 

anlıyorum :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

o videoyu biliyorum kahkaha attım görünce :D

ben tecrübelerimi paylaşırım, tartışma değil monolog bile sayabilirsin zorlarsan :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Hocam dgn cidden sınırsız trafik mi sağlıyor?

Yani sunucu alsam torrent/ftp şeklinde kullansam sıkıntı olmaz mı?

Warez izin var mı?

4cpu diyor 4 cpu için illa server 2012 veya 2019 mu kullanmalıyım w7 64bit için 4cpu dan faydalanamam mı?

Arkadaşı bilmem ama dgn ddos konusunda kendini bana kanıtlamış bi firma 😁

Schwarz tarafından 25/Kas/20 10:56 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

henüz tahribatta hosting satıp milleti mağdur etmeyen olmadı (ben görmedim en azından :P ). 

bakalım bu nasıl bitecek :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek

1 aydır vpslerini kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 

Kendi siteleri açılmıyor :)

" ' "
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dekasya
    Dekasya's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Hocam dgn cidden sınırsız trafik mi sağlıyor?

Yani sunucu alsam torrent/ftp şeklinde kullansam sıkıntı olmaz mı?

Warez izin var mı?

4cpu diyor 4 cpu için illa server 2012 veya 2019 mu kullanmalıyım w7 64bit için 4cpu dan faydalanamam mı?

Arkadaşı bilmem ama dgn ddos konusunda kendini bana kanıtlamış bi firma 😁

Merhaba hocam , 

Ücreti makbülünde trafik paketleri mevcut dgn'nin. Bizimki limitsiz diyebiliriz :)

Trafik her ne kadar limitsiz olsada up/down işlemi izin verilmemekte büyük miktarda dosyalar için.

Warez izni derken T.C aykırı siteler yayınlamak yasak , warez tema kullanacaksanız da bu sizin kendi sorumluluğunuz bizim açımızdan bir sorun teşkil etmez.

Kampanya dahilindeki ürün 6 CPU'dur , illaki windows server kurmanız gerekmez 23 tane işletim sistemi mevcut otomasyon içerisinde , istediğinizi anlık kurabilirsiniz otomasyon sayesinde.

Sipariş ve ödeme sonrası müşteri paneliniz den kontrol sağlayabiliyorsunuz ürününüzü anlık olarak.

Toplam Hit: 17205 Toplam Mesaj: 77
kapmaya sunucu sunucu sanal sunucu