folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Superonline 5İ 1 Arada Dolandırıcılığı

Superonline 5İ 1 Arada Dolandırıcılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

görürüz bidahaki fatura 300+ tl gelecek buraya yazdım 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Kampalıyken net ücreti 87 tl bak indirim yapıyoruz değerimizi bil der gibi göstere göstere 99-12=87 TL . Anlamadığım burda 99 TL gibi gözüken net fiyatı aşağıda şıp diye 189 olmuş.

Birde haklı olduğun nokta aynı kampanyaya nasıl farklı fiyat olur. Dava etsen süperonline zimmetine verirler.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Bana da attıkları son kazık oldu tv+ bu ay itibariyle kurtarıyorum paçayı kendilerinden verdikleri abidik gubidik ip adreslerini de bir yerlerine sokabilirler artık. Gasp ettikleri fazladan üç kuruş inşallah yangın çıkartır bir yerlerinde. Alışmışlar vuruyorlar abalıya.

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Bana da attıkları son kazık oldu tv+ bu ay itibariyle kurtarıyorum paçayı kendilerinden verdikleri abidik gubidik ip adreslerini de bir yerlerine sokabilirler artık. Gasp ettikleri fazladan üç kuruş inşallah yangın çıkartır bir yerlerinde. Alışmışlar vuruyorlar abalıya.

tahribat.com a can feda
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

tahribat.com a can feda
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

telekom farklı mı?

8 ay önce kapattırcaktım neti. 750 lira istediler. 8 ayda aten 70*8=560 öderim diyip kapattırmadım.

an itibariyle taahhüt bittiği gün iptal başvurusu yaptım. 10 gün sonra 275 lira fatura geldi. bu nasıl oluyo dedim iptal başvurrusun ertesi günü iptal edilmiş dedi.

iptal başvurumu ben iptal etmişim bir de.

yapcağınız işi sikeyim dedim ne istiyorsanız verem de lanet olsun kurtulayım sizden dedim. bi 110 lira daha geçirdiler sağolsunlar :)

vodafone ile zaten yıllar süren davalığım vardı.

turkcell de çok pahalı diye geçmiyodum.

muhtemelen taş devrine döncem telefon kullanmıcam bigün kafam atacak da

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Çok dalaverici bir firma superonli kablonet akar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şimdi hocalar 2 tane husus var.

-Kanunen mobil ve normal internette 2 sene taahhüt bağlayıcı değil. Abone dilerse 1 yılı doldurup iptal ettirebilir hemde tek kuruş ödemeden. Firma istediği kadar kıçını yırtsın tüketici hakem heyeti borcu siliyor. Ancak interneti yeni bağlattıysanız ve firma evinize gelip kurulum yaptıysa ve buda sözleşmede ayrı ücret olarak yazıyorsa onu ödemek zorundasınız.

-Mobil ve normal internette taahhüt iptalinde yararlandığınız gün veya kalan gün kadar yararlandığınız-yararlanacağız indirimleri ödersiniz. Hangisi kullanıcı yararınaysa kanunen o geçerlidir.

Mesala aylık normalde 50 lira ama taahhütle 40 lira oluyor. İlk 2 ay sonunda iptal edersem 20 lira öderim. Son 3 ay kala iptal edersemde 30 lira öderim. 21x10=210 olmuyor yani.

Emsal karar :

mkyb tarafından 24/Eyl/19 23:01 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Şuanda bu toplu paket konusunda en iyi hizmet Kablonet'te.

İnternet üstünden sabit telefon hizmeti veriyor, ip numarası sürekli sabit ek masrafa gerek yok, TV yayını var, daha ne olsun ?

Kablonet candır. Ancak altyapısı her yerde yok. Sokağınızda Kablonet varsa başka firmalar ile uğraşmayın.

Kablonet kullanıyorum, 100 mbit. 19:00 ile 24:00 arası 24 mbit hızı var. Diğer zamanlar 100 mbit. Belgesel kanalları vs vs de var. 79 tl falan ödüyorum aylık. Bayağı iyi. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

sosyal medyaya duserse konu anında sabah bölge müdürü arayıp özür dileyerek iade yaparlar

Toplam Hit: 3210 Toplam Mesaj: 26
fatura superonline dolandırıcı taahhüt