folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Aylık 9.90 İnternet Hakkında Görüşleriniz.

Superonline Aylık 9.90 İnternet Hakkında Görüşleriniz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek

Sevgili forum üyeleri 5 yıldır TTNET NETLİMİTSİZ 8 gb tarifesine mensup aboneyim. Aylık 55.90 fatura ödüyorum. Az evvel Turkcell Superonline den aradılar. 8gb a kadar limitsiz internet + kablosuz modem veriyorlar. Altı ay boyunca aylık 9.90 TL altı ayın sonunda da 55 tl olarak devam ediyormuş. Kullanan eden varmı? internette araştırdım Adil Kullanım Kotası olayından şikayetler var.. Kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Adsense Gelirli Siteler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    sanırım ttnet gibi değil limiti geçince hız hemen düşüyo sonuçta turkcell işin içinde bi 1mb bile vermez hayrına şuan ttnet kötünün iyisi mecburuz

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

aynen anında indirirler hızı sürünürsün ttnet daha iyi ona göre

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

thehunturk bunu yazdı:
    -----------------------------

Sevgili forum üyeleri 5 yıldır TTNET NETLİMİTSİZ 8 gb tarifesine mensup aboneyim. Aylık 55.90 fatura ödüyorum. Az evvel Turkcell Superonline den aradılar. 8gb a kadar limitsiz internet + kablosuz modem veriyorlar. Altı ay boyunca aylık 9.90 TL altı ayın sonunda da 55 tl olarak devam ediyormuş. Kullanan eden varmı? internette araştırdım Adil Kullanım Kotası olayından şikayetler var.. Kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Ben de bu kampanya ile başladım kardeş. KESINLIKLE öneriyorum. 10MB ile başlamıştım, 1mb downloadları rahat görüyordum torrentten. Şuan 20MB var be 1.7MB den aşağı düştüğünü görmedim hiç. 

Ayrıca şöyle birşey var, eğer istersen onlar senin telefonunu da superonline a taşıyorlar. Hem de numaran değişmiyor, telefonun o kablosunu verecekleri modeme(aslında router) a takıyorsun ve VOIP olarak konuşuyorsun. Hiç sorun yaşamadım. Hem de ne oluyor biliyor musun ? TTNET ten telefonu da KAPATIYORSUN, adamların hiç konuşmasan bile gelen 14TL lik sabit ücreti de gidiyorrrr :) Şöyle düşün eğer sen superonline a geçersen  evdeki telefonunun sabit ücreti + 55TL ttnet parası + telefon konuşma ücretlerin bir anda, gidip, sadece superonline 55TL ödiyeceksin + telefon görüşmelerin. Ama telefon görüşmeleri de TTNet e göre çok ucuz, ev olsun cep olsun yurtdışı olsun.

Bence imkanı olan herkes, mahallaesine ve kapısına kadar fiber kablo döşenmiş herkes, SUPERONLINE  FIBER INTERNET  sahibi olmalı...

Edit: 20mb, adil filan benim paket, limitsizi biraz daha pahalı, ona rağmen hız düşürmediler hiç, bir ara çok büyük downloadlar yapmıştım NAS Server alıp eve, indirmediler hiç :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:

thehunturk bunu yazdı:

Ben de bu kampanya ile başladım kardeş. KESINLIKLE öneriyorum. 10MB ile başlamıştım, 1mb downloadları rahat görüyordum torrentten. Şuan 20MB var be 1.7MB den aşağı düştüğünü görmedim hiç. 

Ayrıca şöyle birşey var, eğer istersen onlar senin telefonunu da superonline a taşıyorlar. Hem de numaran değişmiyor, telefonun o kablosunu verecekleri modeme(aslında router) a takıyorsun ve VOIP olarak konuşuyorsun. Hiç sorun yaşamadım. Hem de ne oluyor biliyor musun ? TTNET ten telefonu da KAPATIYORSUN, adamların hiç konuşmasan bile gelen 14TL lik sabit ücreti de gidiyorrrr :) Şöyle düşün eğer sen superonline a geçersen  evdeki telefonunun sabit ücreti + 55TL ttnet parası + telefon konuşma ücretlerin bir anda, gidip, sadece superonline 55TL ödiyeceksin + telefon görüşmelerin. Ama telefon görüşmeleri de TTNet e göre çok ucuz, ev olsun cep olsun yurtdışı olsun.

Bence imkanı olan herkes, mahallaesine ve kapısına kadar fiber kablo döşenmiş herkes, SUPERONLINE  FIBER INTERNET  sahibi olmalı...

Edit: 20mb, adil filan benim paket, limitsizi biraz daha pahalı, ona rağmen hız düşürmediler hiç, bir ara çok büyük downloadlar yapmıştım NAS Server alıp eve, indirmediler hiç :)

eski santraldir o 

download ı bılemıyorumda upload ta hıc acımıyorlar bıraz once 100 gb download 50 gb upload a gectım 

hız konusunda ttnet gıbı degıl santrallerı gelısmıs acımadan 1 mps üstüne cıkartmıyorlar 

ama fiber hepsınden daha ıyı ozellıkle voıp olayı mukemmel 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Yalnız Bulunduğum şehir BOLU. ve Bolu da fiber internet var mı bilmiyorum. Bunu nereden öğrenebilirim? Fiber yoksa avantajlı olmaz mı?

Adsense Gelirli Siteler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

thehunturk bunu yazdı:

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Yalnız Bulunduğum şehir BOLU. ve Bolu da fiber internet var mı bilmiyorum. Bunu nereden öğrenebilirim? Fiber yoksa avantajlı olmaz mı?

Fiber internet değilse alacağın hiç bulaşma, ttnet adsl e devam et.

https://superonline.net/bireysel/basvuru/bayilerimiz.aspx

Burdan Bolu yu seçip 3 tane şube görebilrisin. Sana şunu söyleyeyim, derlese ki, boşver fiberi, adsl i bile hızlı vs vs. Lütfen sakın kanma ne yaparlarsa. Fiber internetse al. Diğer türlü, ttnet malesef en iyisi...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:

Fiber internet değilse alacağın hiç bulaşma, ttnet adsl e devam et.

https://superonline.net/bireysel/basvuru/bayilerimiz.aspx

Burdan Bolu yu seçip 3 tane şube görebilrisin. Sana şunu söyleyeyim, derlese ki, boşver fiberi, adsl i bile hızlı vs vs. Lütfen sakın kanma ne yaparlarsa. Fiber internetse al. Diğer türlü, ttnet malesef en iyisi...

peki fiber ile normal arasında ne fark var ki?

Adsense Gelirli Siteler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

fiber çok hızlı hocam ve kesilmiyor ben 3 yıldır limitsiz abonesiyim 20 mbit hız 49 tl ödüyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kablo netide araştır bence,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

hocam ttnet in var ilk 6 ay 5,90 sanırım sonra 9.90 ama limitliydi sanırım ben istemediğim halde göndermişler iptal ettirmenin yolunu arıyorum.

Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.
Toplam Hit: 3668 Toplam Mesaj: 18